Close
Faqja 0 prej 6 FillimFillim 12 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 114
  1. #1

    Thumbs down Delvinë, 47-vjecari përdhunon vajzën 8-vjecare të bashkëjetueses

    DELVINË- Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në qytetin e Delvinës. Një vajzë vetëm 8-vjece është bërë pre e përdhunimit të një 47-vjecari.

    Ngjarja bëhet edhe më e rëndë, teksa mësojmë që 47-vjecari Panajot Anangnosti është burri me të cilin bashkëjetonte nëna e vajzës së vogël.

    Policia lokale saktëson se ngjarja është regjistruar dy ditë më parë në fshatin Krane, të Delvinës, ndërsa përdhunimi është denoncuar dje nga e ëma e vajzës.

    Policia shtoi se përdhunimi është konstatuar edhe nga mjekësia-ligjore, ndërsa hetimet për këtë ngjarje vijojnë.
    (ma.ar/BalkanWeb)
    Fotografitë e Bashkëngjitura Fotografitë e Bashkëngjitura  
    Revolution 1848

  2. #2
    i/e regjistruar Maska e Endless
    Anëtarësuar
    17-08-2007
    Vendndodhja
    Shqiperi
    Postime
    5,119
    po e o mire se e morem vesh o te mbyllte e mendjes e morem

    dy fjale do jene nga me ta lakuarat ketu te kjo teme : 'gjynah' dhe 'litarin'

    un do isha per djegje me benzine per vete!
    Without deviation from the norm, progress is not possible

  3. #3
    MR. BEAN - Laden Maska e the admiral
    Anëtarësuar
    03-06-2009
    Vendndodhja
    European Union
    Postime
    6,876
    cfare po behet keshtu ne shqiperi o euro??? kam lindur e jam rritur ne shqiperi, por lajme te tilla kaq ne mase sikur nuk mi zinte veshi. apo gabohem?

    tani 3 persona pres ne kete teme

    1. ilia spiro. qe te filloje me ndonje teori te re e te justifikoje veprimin e ketij Anangnostit...

    2. Smth_Poetic. qe te filloje e te fajsoje "maloket"...

    3. Kryqi i Paqes. qe te filloje e te fajesoje muslimanet apo te thoje se ky Panajot Anangnosti duhet te jene patjeter turk, se shqiptaret nuk bejne gjera te tilla.
    Vasudhaiva Kutumbakam

  4. #4
    i/e regjistruar Maska e safinator
    Anëtarësuar
    29-06-2011
    Postime
    711
    Duhen hapur dhomat me gaz per krime te tilla.

  5. #5
    Orthodhoks Maska e ilia spiro
    Anëtarësuar
    02-02-2009
    Postime
    3,461
    Postimet në Bllog
    1
    po, deri sa e ema nuk ka patur turp dhe mbante marredhenie jashte martesore me nje x person, qe nuk eshte i jati i se bijes, cfare pret tjeter te ndodhe...faj ka ne rradhe te pare e jema,..pastaj edhe perdhunuesi.... marrje...vazhdoni shfryni mllefin tani ju femra
    Duaje te afermin tend si veten

  6. #6
    Love all, but trust a few Maska e angmokio
    Anëtarësuar
    02-09-2011
    Vendndodhja
    AngMoKio
    Postime
    3,928
    Citim Postuar më parë nga the admiral Lexo Postimin
    cfare po behet keshtu ne shqiperi o euro??? kam lindur e jam rritur ne shqiperi, por lajme te tilla kaq ne mase sikur nuk mi zinte veshi. apo gabohem?

    tani 3 persona pres ne kete teme

    1. ilia spiro. qe te filloje me ndonje teori te re e te justifikoje veprimin e ketij Anangnostit...

    2. Smth_Poetic. qe te filloje e te fajsoje "maloket"...

    3. Kryqi i Paqes. qe te filloje e te fajesoje muslimanet apo te thoje se ky Panajot Anangnosti duhet te jene patjeter turk, se shqiptaret nuk bejne gjera te tilla.
    Hahaahaha je i madh admiral.

    Te doli parashikimi i pare

    Jam ne pritje te dy te tjereve.
    "And speak kindly to mankind '' Quran - 2:83"

  7. #7
    Orthodhoks Maska e ilia spiro
    Anëtarësuar
    02-02-2009
    Postime
    3,461
    Postimet në Bllog
    1
    e thashe pra une, vazhdoni shfryni mllefin femeror
    Duaje te afermin tend si veten

  8. #8
    i/e regjistruar Maska e Prudence
    Anëtarësuar
    11-03-2008
    Postime
    2,419
    fjalet s'pine me uje Ilia...duhet vepruar si Nazmija.....
    "Më e mira është armike e së mirës"

  9. #9
    yep Maska e Izadora
    Anëtarësuar
    11-09-2008
    Vendndodhja
    ne zemren e atij qe ka "zemer"
    Postime
    8,793
    Citim Postuar më parë nga ilia spiro Lexo Postimin
    po, deri sa e ema nuk ka patur turp dhe mbante marredhenie jashte martesore me nje x person, qe nuk eshte i jati i se bijes, cfare pret tjeter te ndodhe...faj ka ne rradhe te pare e jema,..pastaj edhe perdhunuesi.... marrje...vazhdoni shfryni mllefin tani ju femra
    Nuk eshte pune mllefi o ilia .
    Nje 47vjecar qe abuzon nje 8 vjecare , keta sikur drohen me shiringa .
    Mire e thote Endlessi ti djegesh me benzin dhe mundesisht djegja te jete avash avash ti dali shpirti me siklet .
    ose ti varesh prej ........
    Jeto sot se neser nuk i dihet

  10. #10
    Orthodhoks Maska e ilia spiro
    Anëtarësuar
    02-02-2009
    Postime
    3,461
    Postimet në Bllog
    1
    te varin nazimen me pare se ajo ka vrare per pasion....,(sipas teje kjo se une nuk e deshiroj)

    po mire meqenese permende varjen, nga duhet ta kapin nazimen per ta varur, si mendon ti..
    Duaje te afermin tend si veten

  11. #11
    i/e regjistruar Maska e Prudence
    Anëtarësuar
    11-03-2008
    Postime
    2,419
    Citim Postuar më parë nga ilia spiro Lexo Postimin
    te varin nazimen me pare se ajo ka vrare per pasion....,(sipas teje kjo se une nuk e deshiroj)

    po mire meqenese permende varjen, nga duhet ta kapin nazimen per ta varur, si mendon ti..
    Nazmia shpeton.Qelloi me fat.....
    "Më e mira është armike e së mirës"

  12. #12
    Orthodhoks Maska e ilia spiro
    Anëtarësuar
    02-02-2009
    Postime
    3,461
    Postimet në Bllog
    1
    Citim Postuar më parë nga Prudence Lexo Postimin
    Nazmia shpeton.Qelloi me fat.....
    medek ti thu ti varim gjith burrat per..po ju ca do beni pastaj
    Duaje te afermin tend si veten

  13. #13
    i/e regjistruar Maska e Prudence
    Anëtarësuar
    11-03-2008
    Postime
    2,419
    Citim Postuar më parë nga ilia spiro Lexo Postimin
    medek ti thu ti varim gjith burrat per..po ju ca do beni pastaj
    Jo gjithe burrat.....gjithe abuzuesit.
    "Më e mira është armike e së mirës"

  14. #14
    i/e regjistruar Maska e mia@
    Anëtarësuar
    11-01-2008
    Vendndodhja
    Twilight Zone...
    Postime
    10,676
    Nazmija beri shume mire se vet e provokoi ai. Ja keshtu sipas teorise tate, ilia. Po per kete vajzen cfare do thuash? E paska fajin nena me shume se pedofili? Po ku e di e shkreta qe shqiptaret jane pedofila! Nese e ka ditur atehere e meriton t'ja marrin femijen se paraqet rrezik. Faj kane dhe ata qe e kane ditur qe ai ishte pefofil dhe si kane treguar. Duhet te filloje regjistrimi i pedofileve ne Shqiperi sa me shpejt te jete e mundur. Sa per dijeni, meqe kishe pyetur ne nje teme tjeter, edhe femra kur abuzon me te mitur denohet. Ligji vepron per te dy njesoj, pavaresisht gjinise.
    Ndryshuar për herë të fundit nga mia@ : 21-10-2012 më 09:50
    Feelings change - memories don't.

  15. #15
    i/e regjistruar Maska e teta
    Anëtarësuar
    25-10-2005
    Postime
    2,005
    per kete kam nje denim tjeter nga ai plaku i ajshes

    kete ta varrin per penis ne mes te sheshit!!!!

  16. #16
    Ragnald
    Anëtarësuar
    18-06-2006
    Vendndodhja
    london
    Postime
    4,442
    Citim Postuar më parë nga the admiral Lexo Postimin
    cfare po behet keshtu ne shqiperi o euro??? kam lindur e jam rritur ne shqiperi, por lajme te tilla kaq ne mase sikur nuk mi zinte veshi. apo gabohem?

    .
    Jo gabohesh, por shume bile.
    Raste te tilla kane ndodh perhera e do vazhdojne per te ndodh jo vetem ne shqiperi por ne cdo shoqeri te botes, mbase aty ku i tredhen veglat private burrave edhe s'ndodh.

    Keto raste shume shume rralle here denoncohen e kjo gje eshte fatkeqesi ne fakt.
    Ndodhin kudo ne bote. Ne angli bile eshte kind of normal, sidomos kur femra behet adoleshente.
    Por cfare pret o njeri prej njerkut apo dashnores se nenes?
    Njerku, njerk mbetet.
    ''Mos rensh ne duart e njerkut e te njerkes''--i thone nje fjale.
    Ky problem nuk ka per tu zgjidh per sa kohe divorcet do ndodhin per nje fjale goje.

  17. #17
    Love all, but trust a few Maska e angmokio
    Anëtarësuar
    02-09-2011
    Vendndodhja
    AngMoKio
    Postime
    3,928
    Citim Postuar më parë nga Smth_Poetic Lexo Postimin
    Ndodhin kudo ne bote. Ne angli bile eshte kind of normal, sidomos kur femra behet adoleshente.
    Ceshte normal mo? 8 vjece?
    "And speak kindly to mankind '' Quran - 2:83"

  18. #18
    Citim Postuar më parë nga the admiral Lexo Postimin
    cfare po behet keshtu ne shqiperi o euro??? kam lindur e jam rritur ne shqiperi, por lajme te tilla kaq ne mase sikur nuk mi zinte veshi. apo gabohem?

    tani 3 persona pres ne kete teme

    1. ilia spiro. qe te filloje me ndonje teori te re e te justifikoje veprimin e ketij Anangnostit...

    2. Smth_Poetic. qe te filloje e te fajsoje "maloket"...

    3. Kryqi i Paqes. qe te filloje e te fajesoje muslimanet apo te thoje se ky Panajot Anangnosti duhet te jene patjeter turk, se shqiptaret nuk bejne gjera te tilla.
    Cfar po behet ?

    Ja kjo po behet deri sa te ket njerez si smth poetic qe ne vend te diskutojme per zgjidhje apo shkakun e ketyre ndodhive te shemtuara dhe te paprecedente, se si mund te parandalohen...ose te pakten te solidarizohen per fatkeqsin e ketyre njerezve qe bien pre e dhunes se njerezve me probleme mendore, nje e dy...ja "maloket " thote

    I kam thene smth peticut, mos ironizo me shprehje "maloket maloket" se do te bjeri per pjese nje dhenderr "malok" me dy pellemb mustaqe, 2 M i gjate, dhe do ta mbushe shtepin me "malok" te vegjel
    Revolution 1848

  19. #19
    yep Maska e Izadora
    Anëtarësuar
    11-09-2008
    Vendndodhja
    ne zemren e atij qe ka "zemer"
    Postime
    8,793
    Citim Postuar më parë nga Smth_Poetic Lexo Postimin
    Jo gabohesh, por shume bile.
    Raste te tilla kane ndodh perhera e do vazhdojne per te ndodh jo vetem ne shqiperi por ne cdo shoqeri te botes, mbase aty ku i tredhen veglat private burrave edhe s'ndodh.

    Keto raste shume shume rralle here denoncohen e kjo gje eshte fatkeqesi ne fakt.
    Ndodhin kudo ne bote. Ne angli bile eshte kind of normal, sidomos kur femra behet adoleshente.
    Por cfare pret o njeri prej njerkut apo dashnores se nenes?
    Njerku, njerk mbetet.
    ''Mos rensh ne duart e njerkut e te njerkes''--i thone nje fjale.
    Ky problem nuk ka per tu zgjidh per sa kohe divorcet do ndodhin per nje fjale goje.

    Nuk eshte faji i divorceve por i ligjeve te buta per pedofilet. I fusin ne psikiatri , i ''kurojne'' dhe i leshoin prap ne fushe si te sheruar dhe te parezikshem per shoqerin .
    Jeto sot se neser nuk i dihet

  20. #20
    Orthodhoks Maska e ilia spiro
    Anëtarësuar
    02-02-2009
    Postime
    3,461
    Postimet në Bllog
    1
    Citim Postuar më parë nga mia@ Lexo Postimin
    Nazmija beri shume mire se vet e provokoi ai. Ja keshtu sipas teorise tate, ilia. Po per kete vajzen cfare do thuash? E paska fajin nena me shume se pedofili? Po ku e di e shkreta qe shqiptaret jane pedofila! Nese e ka ditur atehere e meriton t'ja marrin femijen se paraqet rrezik. Faj kane dhe ata qe e kane ditur qe ai ishte pefofil dhe si kane treguar. Duhet te filloje regjistrimi i pedofileve ne Shqiperi sa me shpejt te jete e mundur. Sa per dijeni, meqe kishe pyetur ne nje teme tjeter, edhe femra kur abuzon me te mitur denohet. Ligji vepron per te dy njesoj, pavaresisht gjinise.
    po kurveria e nenes eshte ndonje nder sipas teje,...ty te duket gje normale qe nena fut dashnorin (e rradhes ndoshta) ne shtepi, si pa gje te keqe,..ku e ka burrin kjo?
    ne moralin shqiptar kjo ka vetem nje emer... ty te duket normale, qe nje grua te kete 3 - 4 dashnore dhe te bashkejetoje me ndonjerin, po ndoshta edhe vete keshtu jeton,..ke te drejte qe mbron pikepamjen tende..., sa per pedofila amerika mban rekordin,..nuk ka shume ne shqiperi,... them te filloje regjistrimi i k..urvave, qe nuk dine me se c`eshte familja

    e di ti mi se cfare eshte familja,...nuk besoj..., per ty mjafton te kesh femije dhe ta ngjizesh me ke te dale perpara si kafshet...keshtu jane bere sot njerezit dhe nga amerika e evropa ka ardhur ky lloj morali

    po beson se do te kete ndonje burre te mire qe te shkoje me to,..sigurisht qe jo,..ndonje pedofilo-kriminel si puna e ketij... pse cfare pret, te doje vajzen e dashnores a si, si ka mundesi te mos njohe femra dashnorin e saj kjo nuk ka mundesi....

    mos me trego mua moralin tend//

    sa per problemin e ruajtjes se femijeve ne amerike ne wikipedia nga sa lexova, mbrojtja e djemve adoleshente nga femrat e rritura ka qene injoruar dhe vetem kohet e fundit ke nje lloj sensibilizimi,.."mbrojtja e te miturave" quhet pra vajzave dhe jo djemve....,
    do ti kete ardhur keq ndonje bureci per djalin e tij pa ka nisur kjo pune....

    mos me trego mua moralin amerikan, qe ndahen nga 5 here dhe kane nga 5 dashnore seicila, sa nuk dine femijet cilen kane nene e cilin baba
    martohen pastaj dhe rrisin femijet e njeri tjetrit...nuk ka ndryshim ketu gje nga kafsheria...
    Ndryshuar për herë të fundit nga ilia spiro : 21-10-2012 më 10:59
    Duaje te afermin tend si veten

Faqja 0 prej 6 FillimFillim 12 ... FunditFundit

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund të hapni tema të reja.
  • Ju nuk mund të postoni në tema.
  • Ju nuk mund të bashkëngjitni skedarë.
  • Ju nuk mund të ndryshoni postimet tuaja.
  •