Close

Rezultati i Sondazhit: A do konkuroni me fotografite tuaja ne kete konkurs?

Votues
41. Nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh
 • Po

  16 39.02%
 • Jo

  13 31.71%
 • Mbase

  12 29.27%
Faqja 12 prej 12 FillimFillim ... 2101112
Duke shfaqur rezultatin 221 deri 223 prej 223
 1. #221
  progress Maska e BvizioN
  Anėtarėsuar
  18-03-2005
  Vendndodhja
  UK
  Postime
  3,111
  Faleminderit
  0
  83 falenderime nė 68 postime

  Pėr: Syri i Artė 2013. Tema e diskutimeve.

  Citim Postuar mė parė nga mia@ Lexo Postimin
  Nuk besoj se calon aty problemi angmokio. Ke plot anetare qe hapin tema fotosh. Bejne foto shume te bukura dhe nuk e di pse i tremb konkurenca. Nuk e kane fare shpirtin e konkurrences. S'fituan? Nuk duhet te dekurajohen se fundja dhe votuesit jane amator per vete.
  Pergjigje e goditur. Te gjithe duan te fitojne njeheresh. Madje dhe votuesit dekurajohen nese nuk do fitonte fotoja per te cilen kane votuar.
  Bukuria eshte ngado, varet se nga cfare kendi e shikon.

 2. #222
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  09-09-2012
  Vendndodhja
  Ne Kine
  Postime
  1,834
  Faleminderit
  0
  6 falenderime nė 6 postime

  Pėr: Syri i Artė 2013. Tema e diskutimeve.

  Citim Postuar mė parė nga BvizioN Lexo Postimin
  Pergjigje e goditur. Te gjithe duan te fitojne njeheresh. Madje dhe votuesit dekurajohen nese nuk do fitonte fotoja per te cilen kane votuar.
  Sbesoj se eshte vetem te fitorja...Normale qe te fitosh ke kenaqsi sepse mendon se te vleresohet puna.
  Personalisht mosinteresimi i anetarve (faza e dyte) me zgjenjeu sepse pikerisht per kete merrja pjese e jo per vend.
  Sdq me sa kam pare te tema e fotografis po vihet re nje mungese e theksuar e disa anetarve qe postonin foto qe te kenaqnin syrin..Alketi83, Xhenet edhe Bato (qe eshte perjashtuar).
  Mire do kishte qene qe edhe moderatoret e ketij kendi forumor te ishin me aktiv ne gjera te tilla qe do rrisnin interesin e anetarve rreth fotografise.
  Nejse qofte e hajrit..

 3. #223
  i/e regjistruar Maska e Nete
  Anėtarėsuar
  13-04-2009
  Postime
  8,732
  Faleminderit
  243
  118 falenderime nė 95 postime

  Pėr: Syri i Artė 2013. Tema e diskutimeve.

  Qenka perjashtuar Toffe ?Sa foto te bukura sillke me kujtohet

Faqja 12 prej 12 FillimFillim ... 2101112

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •