Close
Faqja 1 prej 2 12 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 20 prej 32
 1. #1
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  11-11-2002
  Postime
  6,667
  Faleminderit
  0
  20 falenderime nė 19 postime

  Cool Kerkoj te mar lek me fajde X 3

  Ka ndonjeri qe jep para me fajde ?

  Shifra sa do qofte per 6 muaj X 3 ...d.m.th me jep 1000 Euro, per 6 muaj i kthej 3000

 2. #2
  Djalė Drenice Maska e Lexuesi_
  Anėtarėsuar
  18-06-2010
  Vendndodhja
  Ne vendin e ngjarjeve
  Postime
  6,041
  Faleminderit
  31
  120 falenderime nė 111 postime
  Citim Postuar mė parė nga EuroStar1 Lexo Postimin
  Ka ndonjeri qe jep para me fajde ?

  Shifra sa do qofte per 6 muaj X 3 ...d.m.th me jep 1000 Euro, per 6 muaj i kthej 3000

  Jo mor burr i jep pa fajde 1 mij euro veq mos merr me fajde.

 3. #3
  Love all, but trust a few Maska e angmokio
  Anėtarėsuar
  02-09-2011
  Vendndodhja
  AngMoKio
  Postime
  3,938
  Faleminderit
  142
  222 falenderime nė 186 postime
  Citim Postuar mė parė nga EuroStar1 Lexo Postimin
  Ka ndonjeri qe jep para me fajde ?

  Shifra sa do qofte per 6 muaj X 3 ...d.m.th me jep 1000 Euro, per 6 muaj i kthej 3000
  Po mesove disa Sure te Kuranit permendesh do ti bej une dhurate. Llaf Burri!
  "And speak kindly to mankind '' Quran - 2:83"

 4. #4
  E dua letėrsinė Maska e Sorkadhe_Kelcyre
  Anėtarėsuar
  30-07-2005
  Vendndodhja
  me ariun polar
  Postime
  2,219
  Faleminderit
  312
  149 falenderime nė 118 postime
  Citim Postuar mė parė nga angmokio Lexo Postimin
  Po mesove disa Sure te Kuranit permendesh do ti bej une dhurate. Llaf Burri!
  a nuk thuhet ne Kuran se fajdet jane harram?
  What goes around---comes around

 5. #5
  Love all, but trust a few Maska e angmokio
  Anėtarėsuar
  02-09-2011
  Vendndodhja
  AngMoKio
  Postime
  3,938
  Faleminderit
  142
  222 falenderime nė 186 postime
  Citim Postuar mė parė nga Sorkadhe_Kelcyre Lexo Postimin
  a nuk thuhet ne Kuran se fajdet jane harram?
  Prandaj i thashe qe do ja bej dhurate
  "And speak kindly to mankind '' Quran - 2:83"

 6. #6
  . Maska e illyrian rex
  Anėtarėsuar
  11-10-2009
  Vendndodhja
  ne fronin tim
  Postime
  4,574
  Faleminderit
  4
  9 falenderime nė 9 postime
  Euro, po e mesove permendesh 'O moj Shqypni e mjera Shqypni', do ti jap 1000 euro + 1 lavatriqe.

 7. #7
  Djalė Drenice Maska e Lexuesi_
  Anėtarėsuar
  18-06-2010
  Vendndodhja
  Ne vendin e ngjarjeve
  Postime
  6,041
  Faleminderit
  31
  120 falenderime nė 111 postime
  Citim Postuar mė parė nga angmokio Lexo Postimin
  Po mesove disa Sure te Kuranit permendesh do ti bej une dhurate. Llaf Burri!

  Nuk u kujtova para teje ti bej kete oferte. Nuk eshte ky prej atyre qe perfitoj 2 fish 1 udhe e 2 pune haha.

 8. #8
  i/e regjistruar Maska e cool_shqype
  Anėtarėsuar
  30-05-2007
  Vendndodhja
  jetoj me lemoshat e nanes natyre
  Postime
  1,031
  Faleminderit
  30
  20 falenderime nė 13 postime
  Citim Postuar mė parė nga EuroStar1 Lexo Postimin
  Ka ndonjeri qe jep para me fajde ?

  Shifra sa do qofte per 6 muaj X 3 ...d.m.th me jep 1000 Euro, per 6 muaj i kthej 3000
  Mos ke nejt afer Sudes dhe gabimisht te dha formulen e suksesit te saj ????
  each second is eternity as eternity is now,
  and now, now is forever

 9. #9
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  11-11-2002
  Postime
  6,667
  Faleminderit
  0
  20 falenderime nė 19 postime
  Citim Postuar mė parė nga angmokio Lexo Postimin
  Po mesove disa Sure te Kuranit permendesh do ti bej une dhurate. Llaf Burri!
  Llaf burri qe di me mbi 10 sure permendesh, perfshi komplet lutjet dhe salavatet A ta jap numrin e bankes qe te dedhesh 1000 Euroshin
  Citim Postuar mė parė nga illyrian rex Lexo Postimin
  Euro, po e mesove permendesh 'O moj Shqypni e mjera Shqypni', do ti jap 1000 euro + 1 lavatriqe.
  Kete e kam ditur, po e kam zevendesuar me O moj Shqiperi he lumja ti
  Citim Postuar mė parė nga cool_shqype Lexo Postimin
  Mos ke nejt afer Sudes dhe gabimisht te dha formulen e suksesit te saj ????
  Pse a thua nuk ka me budallej ?

 10. #10
  Love all, but trust a few Maska e angmokio
  Anėtarėsuar
  02-09-2011
  Vendndodhja
  AngMoKio
  Postime
  3,938
  Faleminderit
  142
  222 falenderime nė 186 postime
  Citim Postuar mė parė nga EuroStar1 Lexo Postimin
  Llaf burri qe di me mbi 10 sure permendesh, perfshi komplet lutjet dhe salavatet A ta jap numrin e bankes qe te dedhesh 1000 Euroshin

  Kete e kam ditur, po e kam zevendesuar me O moj Shqiperi he lumja ti


  Pse a thua nuk ka me budallej ?
  Meso Suren Jasin dhe Mulk , vetem 2 Sure dhe po t'betohem Vallaj do ti dergoj une direkt.

  P.s Proven do ta japesh me provim, do te sjell nje mikun tim qe ta degjoj , se nga Skype e di qe do ma fusesh me ndonje klecke
  "And speak kindly to mankind '' Quran - 2:83"

 11. #11
  Djalė Drenice Maska e Lexuesi_
  Anėtarėsuar
  18-06-2010
  Vendndodhja
  Ne vendin e ngjarjeve
  Postime
  6,041
  Faleminderit
  31
  120 falenderime nė 111 postime
  Citim Postuar mė parė nga angmokio Lexo Postimin
  Meso Suren Jasin dhe Mulk , vetem 2 Sure dhe po t'betohem Vallaj do ti dergoj une direkt.

  P.s Proven do ta japesh me provim, do te sjell nje mikun tim qe ta degjoj se nga Skype e di qe do ma fusesh me ndonje klecke

  Tregoj qe edhe kuptimin me thelb jo vetem shqiptimin e tyre. Se ti fshiu paret shqiptari per pare hala se din ti qka ban

 12. #12
  Love all, but trust a few Maska e angmokio
  Anėtarėsuar
  02-09-2011
  Vendndodhja
  AngMoKio
  Postime
  3,938
  Faleminderit
  142
  222 falenderime nė 186 postime
  Citim Postuar mė parė nga Lexuesi_ Lexo Postimin
  Tregoj qe edhe kuptimin me thelb jo vetem shqiptimin e tyre. Se ti fshiu paret shqiptari per pare hala se din ti qka ban
  Ska problem , nuk po e ngarkoj me shume.
  "And speak kindly to mankind '' Quran - 2:83"

 13. #13
  i/e regjistruar Maska e Pa_doreza2
  Anėtarėsuar
  02-11-2009
  Postime
  1,715
  Faleminderit
  1
  8 falenderime nė 8 postime
  Citim Postuar mė parė nga EuroStar1 Lexo Postimin
  Ka ndonjeri qe jep para me fajde ?

  Shifra sa do qofte per 6 muaj X 3 ...d.m.th me jep 1000 Euro, per 6 muaj i kthej 3000
  keshtu ka vepruar Greqia deri ne falimentim
  S’ēarmatosem sa t’jetė jeta!

 14. #14
  i/e regjistruar Maska e xhori
  Anėtarėsuar
  25-12-2006
  Vendndodhja
  MARCHE
  Postime
  1,528
  Faleminderit
  6
  35 falenderime nė 28 postime
  Citim Postuar mė parė nga EuroStar1 Lexo Postimin
  Ka ndonjeri qe jep para me fajde ?

  Shifra sa do qofte per 6 muaj X 3 ...d.m.th me jep 1000 Euro, per 6 muaj i kthej 3000
  me mire nje x5
  jeshét prčmč ne aliarčm
  jeshčm more jeshčm
  po drita skeshčm

 15. #15
  100%shqiptare Maska e loneeagle
  Anėtarėsuar
  25-04-2002
  Vendndodhja
  not where i want to be
  Mosha
  37
  Postime
  4,276
  Faleminderit
  123
  72 falenderime nė 64 postime
  Citim Postuar mė parė nga EuroStar1 Lexo Postimin
  Ka ndonjeri qe jep para me fajde ?

  Shifra sa do qofte per 6 muaj X 3 ...d.m.th me jep 1000 Euro, per 6 muaj i kthej 3000
  damn 300% return, cfare vendos si collateral???
  I LOVE GOD

  j&g

 16. #16
  krenar qe jam malsor..... Maska e _MALSORI_
  Anėtarėsuar
  21-07-2005
  Vendndodhja
  diku neper bote
  Postime
  2,683
  Faleminderit
  12
  69 falenderime nė 55 postime
  Citim Postuar mė parė nga loneeagle Lexo Postimin
  damn 300% return, cfare vendos si
  collateral
  ???
  kalova lumin , te dhjefsha kalin...
  a do male me debore,trima te forte dhe malsore,fort bujare dhe burrerore,shko ne kukes i ke me dore.

 17. #17
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  11-11-2002
  Postime
  6,667
  Faleminderit
  0
  20 falenderime nė 19 postime
  Citim Postuar mė parė nga loneeagle Lexo Postimin
  damn 300% return, cfare vendos si collateral???
  Pse nuk ke besim te une ti ?

 18. #18
  Lab 100% Maska e Station
  Anėtarėsuar
  26-02-2010
  Vendndodhja
  Shqipėri
  Postime
  6,681
  Faleminderit
  15
  23 falenderime nė 21 postime
  Citim Postuar mė parė nga EuroStar1 Lexo Postimin
  Ka ndonjeri qe jep para me fajde ?

  Shifra sa do qofte per 6 muaj X 3 ...d.m.th me jep 1000 Euro, per 6 muaj i kthej 3000
  Nė njė nga pikat qė do hapėsh mė mer dhe mua menaxher...... kshu mantenxher.

 19. #19
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  11-11-2002
  Postime
  6,667
  Faleminderit
  0
  20 falenderime nė 19 postime
  Citim Postuar mė parė nga Station Lexo Postimin
  Nė njė nga pikat qė do hapėsh mė mer dhe mua menaxher...... kshu mantenxher.
  Per cdo klient ke 10% te kredis qe mer

  Po te duash te bej direktor te pergjithshem se keni eksperienc nga keto pune ju te PS-se

 20. #20
  Lab 100% Maska e Station
  Anėtarėsuar
  26-02-2010
  Vendndodhja
  Shqipėri
  Postime
  6,681
  Faleminderit
  15
  23 falenderime nė 21 postime
  Citim Postuar mė parė nga EuroStar1 Lexo Postimin
  Per cdo klient ke 10% te kredis qe mer

  Po te duash te bej direktor te pergjithshem se keni eksperienc nga keto pune ju te PS-se
  Ashtu tė lumtė.
  Kur do fillojmė??

  Hajde more ju, hidhuni, mos i mbani paratė posht dyshekut qė tju myken, jepjani gjeneral Euros dhe do ti merni tė pastra dhe tė shumfishuara.

Faqja 1 prej 2 12 FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •