Close
Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 32 prej 32
 1. #21
  yep Maska e Izadora
  Anėtarėsuar
  11-09-2008
  Vendndodhja
  ne zemren e atij qe ka "zemer"
  Postime
  8,891
  Faleminderit
  24
  39 falenderime nė 37 postime
  Citim Postuar mė parė nga cool_shqype Lexo Postimin
  Mos ke nejt afer Sudes dhe gabimisht te dha formulen e suksesit te saj ????

  Ka qene nje tjeter me madhetore se sudja : Populli Po

  Euro une ti fal leket nuk i du me fajde , mjafton vetem ti te jesh i lumtur
  Jeto sot se neser nuk i dihet

 2. #22
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  11-11-2002
  Postime
  6,667
  Faleminderit
  0
  20 falenderime nė 19 postime
  Citim Postuar mė parė nga Izadora Lexo Postimin
  Ka qene nje tjeter me madhetore se sudja : Populli Po

  Euro une ti fal leket nuk i du me fajde , mjafton vetem ti te jesh i lumtur
  Ty te faleminderit, po une nuk kam nevoje per para

  Kete e bej per te ndihmuar popullin qe tja kaloje te vetmit vend qe kemi para nga ana ekonomike , Gjermanise

  Dua qe tjua mbledh edhe ato dy lek te shtrmbta qe i ka ngel njerzve dhe tjua shumfishoj

 3. #23
  i/e regjistruar Maska e VOLSIV
  Anėtarėsuar
  14-10-2009
  Postime
  1,076
  Faleminderit
  2
  39 falenderime nė 35 postime
  Citim Postuar mė parė nga EuroStar1 Lexo Postimin
  Ka ndonjeri qe jep para me fajde ?

  Shifra sa do qofte per 6 muaj X 3 ...d.m.th me jep 1000 Euro, per 6 muaj i kthej 3000
  Eurostar, ca muhabeti je duke bere. prape don me na kthy piramidat (apo tashme jane midis nesh?)
  La verita' ti rendera' libero!

 4. #24
  100%shqiptare Maska e loneeagle
  Anėtarėsuar
  25-04-2002
  Vendndodhja
  not where i want to be
  Mosha
  37
  Postime
  4,276
  Faleminderit
  123
  72 falenderime nė 64 postime
  Citim Postuar mė parė nga EuroStar1 Lexo Postimin
  Pse nuk ke besim te une ti ?
  ahahahah tani me kape mat. Te lutem me dergo llogarin bankare:P Ah se harrova kam disa pyetje

  cila eshte shuma qe kerkoni?
  Sa eshte afati i borxhit?
  Sa te ardhura siguroni ne vit?
  Sa individ jane te varuar nga ty per ti mbuluar shpenzimet?
  Aktualisht sa borxhe keni, sa kursime keni?
  Borxhi do te jete vetem ne emrin tende?
  Ne cfare monedhe kerkohet borxhi, edhe ne cfare monedhe do te kthehet?
  ( ti mund te kerkosh 3K euro edhe mi kthen ne 3K monethe turke lol)
  Cfare prona/asete jane te regjistruara ne emrin tuaj?

  Jo per gje por qe te kem besim tek ty dua te njoh ty edhe gjendjen financiare me mire.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga loneeagle : 19-10-2012 mė 18:12
  I LOVE GOD

  j&g

 5. #25
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  11-11-2002
  Postime
  6,667
  Faleminderit
  0
  20 falenderime nė 19 postime
  Citim Postuar mė parė nga VOLSIV Lexo Postimin
  Eurostar, ca muhabeti je duke bere. prape don me na kthy piramidat (apo tashme jane midis nesh?)
  Vetem kohezgjatja ka ndryshuar
  Citim Postuar mė parė nga loneeagle Lexo Postimin
  ahahahah tani me kape mat. Te lutem me dergo llogarin bankare:P Ah se harrova kam disa pyetje

  cila eshte shuma qe kerkoni?
  Sa eshte afati i borxhit?
  Sa te ardhura siguroni ne vit?
  Sa individ jane te varuar nga ty per ti mbuluar shpenzimet?
  Aktualisht sa borxhe keni, sa kursime keni?
  Borxhi do te jete vetem ne emrin tende?
  Ne cfare monedhe kerkohet borxhi, edhe ne cfare monedhe do te kthehet?
  ( ti mund te kerkosh 3K euro edhe mi kthen ne 3K monethe turke lol)
  Cfare prona/asete jane te regjistruara ne emrin tuaj?

  Jo per gje por qe te kem besim tek ty dua te njoh ty edhe gjendjen financiare me mire.
  Ti po bo si me qen bank per dy pare te qelbura, qe fundja fundit per veten tate do mi japesh. Ku dole ti me e zgjut se mijra te tjere qe po mi besojn paret mu dhe une po jua trefishoj sa hap e mbyll syte. Bo si t'dush , mu me lusin

 6. #26
  Love all, but trust a few Maska e angmokio
  Anėtarėsuar
  02-09-2011
  Vendndodhja
  AngMoKio
  Postime
  3,938
  Faleminderit
  142
  222 falenderime nė 186 postime
  Citim Postuar mė parė nga Station Lexo Postimin
  jepjani gjeneral Euros dhe do ti merni tė pastra dhe tė shumfishuara.
  Ka ngel vetem fjala e Albos qe si Sali Berisha te thote ''anetaret tane jane njerez te paster , kini besim tek ta''
  "And speak kindly to mankind '' Quran - 2:83"

 7. #27
  Lab 100% Maska e Station
  Anėtarėsuar
  26-02-2010
  Vendndodhja
  Shqipėri
  Postime
  6,681
  Faleminderit
  15
  23 falenderime nė 21 postime
  Hahahaha po presim vlerėsime pėr mirė.

  O Euro ke bėrė njė gabim nė reklamėn e firmės "Ma jep Mua".

  "Kėrkoj tė mar lekė me fajde" po dollarėt, eurot, jenin ku i ke lėnė??

 8. #28
  not exist Maska e skender76
  Anėtarėsuar
  10-06-2003
  Vendndodhja
  Sa me larg Shqiperise...
  Postime
  4,800
  Faleminderit
  192
  275 falenderime nė 208 postime
  Citim Postuar mė parė nga EuroStar1 Lexo Postimin
  Ka ndonjeri qe jep para me fajde ?

  Shifra sa do qofte per 6 muaj X 3 ...d.m.th me jep 1000 Euro, per 6 muaj i kthej 3000
  Hajde ti jap nja 5000

  Po nje mace e do?

  .
  paqen, e sjell vetem drejtsia

 9. #29
  i/e regjistruar Maska e SERAFIM DILO
  Anėtarėsuar
  06-01-2008
  Postime
  7,150
  Faleminderit
  434
  521 falenderime nė 439 postime
  Citim Postuar mė parė nga EuroStar1 Lexo Postimin
  Ka ndonjeri qe jep para me fajde ?

  Shifra sa do qofte per 6 muaj X 3 ...d.m.th me jep 1000 Euro, per 6 muaj i kthej 3000
  3000,ne fund eshte lek i ri apo i vjeter ?

 10. #30
  New York Maska e mario_kingu
  Anėtarėsuar
  09-12-2004
  Vendndodhja
  New York
  Postime
  2,237
  Faleminderit
  3
  22 falenderime nė 22 postime
  eurostar bravo kjo po qe eshte firm te jap 1000 me jep 3000
  ka nevoj shqiperia per njerz si ty edhe station mendoni per popullin

  p/s mos ta kthejm Foruminshqiptar si shqiperia 1997 :P

  sdo ngeli hacker pa e sulmuar i duam i duam leket tona
  edhe ti nga mbrapa thuaj na merni ........
  Partizoni

 11. #31
  i/e regjistruar Maska e Apeiron
  Anėtarėsuar
  28-12-2009
  Postime
  32
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Marrja me Falde eshte e jashtelijshme pra eshte ne kundershtim me aktet ligjore dhe me noramt tjera juridike, dhe eshte jo morale e ndaluar per nga feja.

  -Per te dhene para Hua me Interes se pari te duhet nje licence dhe kjo mirret duke u regjistruar se pari si ndermarrje dhe me pastaj tek Banka Qendrore e nje shteti, dhe pas licencimit mund te jepe nje nejri para me interes duke i raportuar per te gjitha transaksionet bankes qendore.

  Nje privilegj te tille e gezojne vetem bankat qe te japin para me interes,, edhe pse eshte e ndaluar sipas fese por jo edhe sipas ligjeve.

  NUK MUDN TE JAPE PARA ME FAJDE SE PERBEN "VEPER PENALE".
  Po lė gjurmėt e jetės se kam jetuar, pasi do tė jem siē kam qenė dikur asgjė dhe ashtu sikur qielli

 12. #32
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-07-2017
  Postime
  1
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Pėr: Kerkoj te mar lek me fajde X 3

  Eurostar mund te Me kontaktoni ne Email timin Dua te Ju pyed diqka
  zeshkane_prizren@outlook.com

Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •