Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 4 prej 4
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e freeopen
  Anėtarėsuar
  22-07-2011
  Postime
  1,523
  Faleminderit
  3
  50 falenderime nė 45 postime

  Hapja e temave vend e pa vend.

  Sapo hyra sot ne forum dhe si zakonisht i hodha nje shikim titujve dhe temave te reja dhe gjeja e pare qe te bie ne sy jane temat fetare te hapura vend e pa vend.
  Ja dy shembuj;
  Aktualitete shoqerore
  http://www.forumishqiptar.com/showthread.php?goto=newpost&t=146028

  Problemet nderkombetare
  http://www.forumishqiptar.com/showthread.php?goto=newpost&t=146023

  Nuk me duket se keto tema kane lidhje me aktualitetet shoqerore apo me keq me problemet nderkombetare.
  Nese nje reklame ne metro eshte ''problem nderkombetar'' atehere na mori lumi.

  Ka mbetur vetem seksioni i sportit dhe informatikes pa hapur tema te tilla dhe perfundimisht forumi mund te quhet ''forumifetar''
  Temat me karakter fetar mund te hapen shume mire te seksioni fetar dhe keshtu kush nuk eshte i interesuar (besoj shumica e forumisteve)
  nuk ka pse te mundohet te seleksionoje temat dhe lajmet e ndryshme (pa vlera) per te gjetur ato qe i interesojne.
  Eshte me teper nje kerkese per moderatoret kjo imja sesa nje verejtje.
  MOS I NDY TEMAT no name

 2. #2
  Love all, but trust a few Maska e angmokio
  Anėtarėsuar
  02-09-2011
  Vendndodhja
  AngMoKio
  Postime
  3,937
  Faleminderit
  142
  222 falenderime nė 186 postime
  Citim Postuar mė parė nga freeopen Lexo Postimin
  Sapo hyra sot ne forum dhe si zakonisht i hodha nje shikim titujve dhe temave te reja dhe gjeja e pare qe te bie ne sy jane temat fetare te hapura vend e pa vend.
  Ja dy shembuj;
  Aktualitete shoqerore
  http://www.forumishqiptar.com/showthread.php?goto=newpost&t=146028

  Problemet nderkombetare
  http://www.forumishqiptar.com/showthread.php?goto=newpost&t=146023

  Nuk me duket se keto tema kane lidhje me aktualitetet shoqerore apo me keq me problemet nderkombetare.
  Nese nje reklame ne metro eshte ''problem nderkombetar'' atehere na mori lumi.

  Ka mbetur vetem seksioni i sportit dhe informatikes pa hapur tema te tilla dhe perfundimisht forumi mund te quhet ''forumifetar''
  Temat me karakter fetar mund te hapen shume mire te seksioni fetar dhe keshtu kush nuk eshte i interesuar (besoj shumica e forumisteve)
  nuk ka pse te mundohet te seleksionoje temat dhe lajmet e ndryshme (pa vlera) per te gjetur ato qe i interesojne.
  Eshte me teper nje kerkese per moderatoret kjo imja sesa nje verejtje.
  Per temen e pare ke te drejte , ajo duhet te ishte tek toleranca fetare ndersa per te dyten mendoj se eshte ne vendin e vet. Nuk eshte reklame Coca Cola por reklame qe perben nje problem mes popujve. Shtetit Izraelit dhe popujve Arabe. Nuk mund ta fusesh tek toleranca fetare se ska lidhje.
  "And speak kindly to mankind '' Quran - 2:83"

 3. #3
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  11-11-2002
  Postime
  6,667
  Faleminderit
  0
  20 falenderime nė 19 postime
  Njera u zhvendos, do zhvendoset edhe tjetra

  ps

  Angmoiko, Tema titullohet : Reklama anti-Islam nė metronė e Uashingtonit. Pra ka te bej me fen dhe per rjedhoje duhet te perfundoje te koshi i nenforumit fetar


  .

 4. #4
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Anėtarėsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  24,128
  Faleminderit
  65
  785 falenderime nė 643 postime
  Nuk eshte nevoja te hapni tema tek ankesat per probleme te tilla. Mjafton te kontaktoni nje prej moderatoreve te forumit ne privat, duke i derguar mesazh, ose duke e raportuar temen ne fjale me email poshte mesazhit te pare te temes.

  Albo

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •