Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 6
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  04-10-2012
  Vendndodhja
  Peje
  Postime
  42

  Ndiihm reth WhatsApp

  Heii mat mirt qysh ju kam mfal se nuk jam shum aktive keto dit po studimet po ma pamundsojn kyqjen dhe argetimin ketu


  Kerkoj qe tme ndihmoni pak

  Kam nje mobil tani Sony Ericson c510 a mundem me pas WhatsApp ne ket mobil?

  Dhe si mund te downladoj ket ne mobilin tim?

  E kam PlayNow spo e gjej aty ,, e nepermjet google spo di qysh me gjet :S


  Usb Cable skam

  Ju faliminderit` Ju duuua

 2. #2
  Perjashtuar nga Mod.
  Anėtarėsuar
  07-09-2012
  Vendndodhja
  Ne Shqiperi
  Postime
  5,308

 3. #3
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  04-10-2012
  Vendndodhja
  Peje
  Postime
  42
  Citim Postuar mė parė nga Plaku me kostum Lexo Postimin
  kjo esht vetem per keto lloje te telefonis nokia,iphone,blackberry,adroid :

 4. #4
  Perjashtuar nga Mod.
  Anėtarėsuar
  07-09-2012
  Vendndodhja
  Ne Shqiperi
  Postime
  5,308
  Citim Postuar mė parė nga Agneta Gjikolli Lexo Postimin
  kjo esht vetem per keto lloje te telefonis nokia,iphone,blackberry,adroid :
  "operating system" Jo llojet e telefonave.


  http://en.wikipedia.org/wiki/Mobile_operating_system


  Ke te drejte, nuk te ndihmova.


  Lexo mp.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Plaku me kostum : 17-10-2012 mė 06:11

 5. #5
  Moderator Maska e benseven11
  Anėtarėsuar
  10-09-2002
  Vendndodhja
  new jersey-usa
  Postime
  13,754
  Ai telefon perdor sistem operimi Java dhe aplkacione lojra duhen marre nga faqja e Sony Ericsonit
  ≈♥♠♣♦≈ovguide.com/movies

 6. #6
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  04-10-2012
  Vendndodhja
  Peje
  Postime
  42
  Citim Postuar mė parė nga benseven11 Lexo Postimin
  Ai telefon perdor sistem operimi Java dhe aplkacione lojra duhen marre nga faqja e Sony Ericsonit
  tfaliminderit Benseven per info ,por nga kjo faqja e sony ericsonit ska asgje interesante tgjitha jan sende palidhje ...por e kam vrejtur qe nuk po beka whatsapp per ket telefonin tim

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •