Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 9 prej 9
 1. #1
  I love god
  Anėtarėsuar
  23-02-2007
  Postime
  8,130
  Faleminderit
  113
  64 falenderime nė 58 postime

  Ankese ndaj moderatorit Smth_Poetic

  kush ishte ideatori qe antari smth-poetik u be moderator.?

  ky eshte turpi i forumit shqiptar.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga drague : 10-10-2012 mė 19:16

 2. #2
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  11-11-2002
  Postime
  6,667
  Faleminderit
  0
  20 falenderime nė 19 postime
  Ankese me vend

  Nje ne cdo dy postime te smth poetic , i drejtohet antareve me percmim dhe ofendim, plot arrogance dhe ironi. Tema ku permendet kombi dhe identiteti Shqiptar, per te jane nje makth qe nuk mund te duroje pa shperthyer ne perbuzje

  d.m.th nuk do ishte keq qe S-Mod apo vet Albo , ti bej nje shikim postimeve te menderatorit smth poetic

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e daniel00
  Anėtarėsuar
  05-06-2004
  Vendndodhja
  tr
  Postime
  2,876
  Faleminderit
  27
  117 falenderime nė 106 postime
  Vetem postime arrogante dhe fyese di te beje, ne mungese te llogjikes dhe te arsyetimit perdor sharje dhe ofendime .

  Mendon se ja ka ngene kush qe te flase fjalorin e tij vulgar dhe t'i shkoje pas avazit.

  Per te mos folur pastaj per ēdo nderhyrje antishqiptare sepse kjo gje merret me mend qe do flase kunder tradites dhe kultures shqiptare si ēdo fetar antikombetar i shitur per dy qindarka.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga daniel00 : 11-10-2012 mė 04:12
  Ngjeshur me brezin e se vertetės,parzmoren e drejtėsisė,mburojėn e besimit dhe shpatėn e Frymės.

 4. #4
  i/e regjistruar Maska e Xhuxhumaku
  Anėtarėsuar
  19-11-2003
  Vendndodhja
  sopr'un'curva
  Postime
  13,460
  Faleminderit
  18
  255 falenderime nė 230 postime
  i zgjedhin komisaret, nuk e dini?
  --- La Madre dei IMBECILI e sempre in cinta...

  ---voudou.. ---

 5. #5
  100%shqiptare Maska e loneeagle
  Anėtarėsuar
  25-04-2002
  Vendndodhja
  not where i want to be
  Mosha
  37
  Postime
  4,276
  Faleminderit
  123
  72 falenderime nė 64 postime
  no offense por robi me grrices ne forum ai eshte. ne cdo postim vetem ofendon.
  I LOVE GOD

  j&g

 6. #6
  Ekuiliber shpirteror Maska e ARKIA
  Anėtarėsuar
  29-07-2006
  Mosha
  53
  Postime
  1,071
  Faleminderit
  1
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Ky eshte nje anetar qe vetem ofendon nuk meriton te moderoje . Nuk prisja nje gje te tille nga drejtuesit. Ka shume gjera cilesore forumi dhe gjynah te ulet ne nivele te tilla. Nuk ka dyshim qe eshte nje anetar "i lexuar" por deri atje, le te mesoje te respektoje dhe pastaj dyert besoj jane te hapura. Personalisht ofendimet e tij vetem i injoroj dhe nuk kam problem, por mendoj bie cilesia e forumit.
  Gezuar!
  Uji: H2O
  Rakia: H2 OOOOO HO HOOOO

 7. #7
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  05-11-2009
  Postime
  2,419
  Faleminderit
  0
  10 falenderime nė 10 postime
  Nuk ka asgjė pėr t'u ēuditur. Njė anėtar qė s'ka pikėn e atdhetarisė, e qė njė e mė dy i quan shqiptarėt "gogola" e "ballėēekana", ėshtė i pėlqyeshėm pėr t'u vendosur moderator. Kryesorja ėshtė qė ai nuk thotė fjalė tė kėqija pėr grekėt e serbėt.

  Po ky nuk ėshtė i vetmi, ka edhe tė tjerė moderatorė si ky qė nuk lėnė rast pa i quajtur shqiptarėt kafshė e injorantė. Sikur ky forum tė drejtohej siē duhej, 70% e anėtarėve tė kėtij stafi nuk do tė qenė moderatorė. Vendosja e moderatorėve kėtu ėshtė ēėshtje tifozllėku, jo se e meritojnė.

  Nga moderatorė tė vendosur me tifozllėk, kuptohet qė s'mund tė ketė drejtėsi e kulturė komunikimi.

 8. #8
  ASHT E LEKS ANDRRA Maska e Hillirian-zo
  Anėtarėsuar
  29-09-2006
  Postime
  990
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Ky tipi qe eshte moderator smth poetik nuk ja vlen as te jete anetar i forumit e leje mo moderator por mesiguri eshte noj donator i modh, qe mbeshtetet nga antishqiptaret apo Arabomagjypistanet

 9. #9
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Anėtarėsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  24,128
  Faleminderit
  65
  785 falenderime nė 643 postime
  Smth_Poetic nuk eshte me anetar i stafit te forumit, ai eshte anetar i thjeshte. Ankesat tuaja ishin me vend.

  Albo

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •