Close

Rezultati i Sondazhit: CILEN PARTI NE KOSOVE DO TE VOTONI

Votues
20. Nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh
 • PDK

  2 10.00%
 • LDK

  1 5.00%
 • AAK

  0 0%
 • LVV

  10 50.00%
 • AKR

  0 0%
 • ALEANCA KUQ E ZI ““AK““ (DO E VOTONIT)

  4 20.00%
 • NJE TJETER

  3 15.00%
Sondazh me disa zgjedhje
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 9
 1. #-19
  ASHT E LEKS ANDRRA Maska e Hillirian-zo
  Anėtarėsuar
  29-09-2006
  Postime
  965

  Kosove Zgjedhje te parakohshme ken do ta votoni

  Te nderuar forumist po nese vendoset per zgjedhje te parakohshme ken do te votoni

 2. #-18
  ASHT E LEKS ANDRRA Maska e Hillirian-zo
  Anėtarėsuar
  29-09-2006
  Postime
  965
  Une do te dal dhe to shkruaj ne fletvotim vetem Shqipnia Etnike sa me shum qe shkruajn kete gje. do tia hapim syt politikes se populli e don kete gje
  Shqipnin natyrale Une besoj shum ne kete gje

 3. #-17
  ASHT E LEKS ANDRRA Maska e Hillirian-zo
  Anėtarėsuar
  29-09-2006
  Postime
  965
  Hajde kshu dot ja bani sikurse gjithmone pa dal as iher ne zgjedhje, kjo shkon ne dem tonin

 4. #-16
  Intifada verzioni 4.0 Maska e mesia4ever
  Anėtarėsuar
  01-12-2006
  Vendndodhja
  Guinea
  Postime
  6,387
  Levizjen Vetvendosje do ta votoja, dikush mund te pyese pse... sepse i vetmi Albin Kurti qe nuk na ka tradhetuar por gjithmone i ka qendru besnik qytetareve te Kosoves, qe nga protestat e 1 Tetorit 1997 kur eshte rrahur nga policia e Serbise e deri tani nuk eshte njeri i shitur dhe nuk besoj se do te korruptohej nga pushteti e parate e shtetit.

 5. #-15
  i/e regjistruar Maska e Ceni-1
  Anėtarėsuar
  18-10-2012
  Vendndodhja
  Kosove
  Mosha
  32
  Postime
  832
  Une do ta votoja PD(Partia e Drejtesis ) .

 6. #-14
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  25-05-2008
  Postime
  3,745
  Citim Postuar mė parė nga mesia4ever Lexo Postimin
  Levizjen Vetvendosje do ta votoja, dikush mund te pyese pse... sepse i vetmi Albin Kurti qe nuk na ka tradhetuar por gjithmone i ka qendru besnik qytetareve te Kosoves, qe nga protestat e 1 Tetorit 1997 kur eshte rrahur nga policia e Serbise e deri tani nuk eshte njeri i shitur dhe nuk besoj se do te korruptohej nga pushteti e parate e shtetit.
  Edhe une do votoja VV por eshte paska heret per nje konkudim te tille ,ende nuk eshte testuar e rezulatet e testimit shihen pasi te ulet ne karrike.

 7. #-13
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  13-06-2010
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  456
  C'lidhje ka Aleanca kuq e zi me zgjedhjet ne Kosove !?

 8. #-12
  Intifada verzioni 4.0 Maska e mesia4ever
  Anėtarėsuar
  01-12-2006
  Vendndodhja
  Guinea
  Postime
  6,387
  Citim Postuar mė parė nga ane Lexo Postimin
  Edhe une do votoja VV por eshte paska heret per nje konkudim te tille ,ende nuk eshte testuar e rezulatet e testimit shihen pasi te ulet ne karrike.
  Nese tradheton edhe ai po t'i fitonte zgjedhjet atehere Kosova vertete do te ishte larg zhvillimit e forcimit te shtetit. Krejt rreziku eshte tek klanet , duhet krejt nje moral i ri politik dhe nuk duhet perseritur gabimet e LDK e PDK. Edhe Thaci ka qene i mire, po paraja te prish, lakmia te prish. Shqiperia qe 22 vjet eshte demokratike por ende nuk eshte anetare e BE pasi politika e ka blloku zhvillimin e vendit, nuk duhet qe edhe Kosova t'i perserite gabimet e njejta, nese perseriten atehere shkelet mbi gjakun e deshmore qe luftuan , duhet urgjentisht te bejme dicka per shtet sikur ne qe jetojme jashte po ashtu edhe ata qe jetojne brenda Kosoves, ia kemi borgj njerezve te mire e patriote dhe duhet t'i perkrahim.

 9. #-11

  Pėr: Kosove Zgjedhje te parakohshme ken do ta votoni

  Zgjedhjet e 3 nentorit 2013
  Sipas Sondazheve dalja ne votime ne nivel vendi do te jete 53.7
  Sipas nje Organizata Italiane me renomenderkombetare ,,ORA NEWS,,,,

  Hani i Elezit Rufki Suma ....................50.5%
  Kaēanik PDK......................................53.1%
  Drenas PDK.......................................72.7%
  Rahovec PDK.....................................51.8%
  Junik AAK..........................................55.1%
  Malishevė PDK...................................57.8%
  Prizren PDK.......................................53.2%
  Gjakovė AAK.....................................51.5%
  Obiliq PDK........................................51.1%
  Kamenice LDK...................................54.4%
  Prishtinė PDK....................................51.5%
  Skenderaj PDK..................................82.2%
  Pejė LDK..........................................50.8%
  Podujevė PDK...................................51.3%
  Viti LDK............................................53. 3%
  Vushtrri PDK.....................................54.9%
  Suharekė PDK...................................51.4%
  Dragash LDK.....................................51.4%
  Klinė PDK.........................................53.2%
  Gjilan PDK.......................................55.1%
  Shtime PDK.....................................64.3%
  Lipjan PDK......................................50.8%
  Deēan AAK.....................................57.0%
  Istog LDK.......................................54.4%
  F. Kosovė LDK................................51.1%
  Ferizaj PDK...................................57.9%
  Mitrovicė PDK................................54.9%

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •