Close
Faqja 3 prej 3 FillimFillim 123
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 42 prej 42
 1. #41
  i/e regjistruar Maska e SKIFTERI&12.05
  Anėtarėsuar
  04-11-2007
  Postime
  424
  Faleminderit
  9
  8 falenderime nė 8 postime

  Pėr: Ku te fitoj azil politik ne Evrope?

  nese keni arsye te vertet per te kerkuar azil aje ka egzistuar dhe vazhdon te egzistoje.uroj qe nje dite te kthehemi te gjithe ne burim prej nga kemi ardhure.

 2. #42
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  06-05-2014
  Postime
  1
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Pėr: Ku te fitoj azil politik ne Evrope?

  [QUOTE=taipan;3503075]
  Citim Postuar mė parė nga taipan Lexo Postimin
  Faleminderit shume me infot,,,nuk e di si tja bej,,kam menduar te shkoj me shoqen dhe vajzen,por kam frike prej ato ''llogoret''ose kampet e azilit,ashtu qe kam mendu me shku njeher vetem,qe familja ime ti shmangej ketyre kushteve jo te mira ne fillim(mendimi jem),POR NESE ME SUGJERONI qe gjasat jan me te medha me familje,atehere pse jo,,,,dhe kam degjuar se ne France eshte pak me ''liberal'per azil,,,,flm shume,,,,nese do te me gjesh ne facebook: Legion Etrangere Shkup,,,,,edhe nje her te falenderoj ty dhe gjith anetareve per mirsjelljen dhe informatat e tyre,,,dhe po,nese mundesh me me tregu me shume,per cila qytete eshte me mire.....
  pershendetje ju lutem mund te me thoni dhe mua se ne ke qytet ne france eshte me e thjesht marrja e azilit dhe si?

Faqja 3 prej 3 FillimFillim 123

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •