Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 12
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e shkupi001
  Anėtarėsuar
  29-09-2012
  Postime
  13

  Thumbs up Hapet Skopje City Mall, qendra tregtare me e madhe ne Ballkan  Hapet ne Shkup qendra me e madhe tregtare ne Ballkan, Skopje City Mall.
  Investitor eshte milioneri shqiptar Samir Mane

  Kjo qender tregtare planifikohet te jete shoping qender e Ballkanit sepse ofron nje game te gjere te firmave me reputacion te larte, brende boterore.

 2. #2
  Filloj lavatricja e pareve te berishes duke u perhap ne ballkan
  Revolution 1848

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e shkupi001
  Anėtarėsuar
  29-09-2012
  Postime
  13
  o ju socialistat nuk dini gje tjeter vecse te kritikoni, ky eshte nje projekt qe duhet pershendetur nga te gjithe sepse eshte nje qender qe vlen 100 miliona euro dhe ka punesuar 2000 njerez..

 4. #4
  Ky far Investitori Milioner Shqiptar Samir Mane, pse kete investim nuk e ka bere ne Tirane, apo ne Prishtine, sepse ne keto dy Shtete sigurisht qe te punesuar do jen Shqiptaret. Ndersa ne Shkup sigurisht qe shumica e te punesuarve jane Sllavo-Maqedonasit (Bullgaret e Serbet).

  Ky investim eshte bere me parane e Shqiptarit, ndersa me ligje te Sllavit!!!!
  BASHKIM KOSOVE ME SHQIPERINE DHE JO PAZARLLEQE ME SERBINE E GREQINE

 5. #5
  Mjedisor Maska e Edvin83
  Anėtarėsuar
  20-03-2006
  Vendndodhja
  Tallinn
  Postime
  4,670
  Nga cila zone trojeve shqiptare eshte ku Samir Mane?

 6. #6
  Citim Postuar mė parė nga Edvin83 Lexo Postimin
  Nga cila zone trojeve shqiptare eshte ku Samir Mane?
  Eshte nga Korca - Shqiperi.

  http://en.wikipedia.org/wiki/Samir_Mane
  BASHKIM KOSOVE ME SHQIPERINE DHE JO PAZARLLEQE ME SERBINE E GREQINE

 7. #7
  Citim Postuar mė parė nga ARIANI_TB Lexo Postimin
  Ky far Investitori Milioner Shqiptar Samir Mane, pse kete investim nuk e ka bere ne Tirane, apo ne Prishtine, sepse ne keto dy Shtete sigurisht qe te punesuar do jen Shqiptaret. Ndersa ne Shkup sigurisht qe shumica e te punesuarve jane Sllavo-Maqedonasit (Bullgaret e Serbet).

  Ky investim eshte bere me parane e Shqiptarit, ndersa me ligje te Sllavit!!!!
  E ke ne Tiran te TEG mer burr Carrefour
  Revolution 1848

 8. #8
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  04-04-2006
  Vendndodhja
  Tirone
  Postime
  8,398
  Citim Postuar mė parė nga ARIANI_TB Lexo Postimin
  Ky far Investitori Milioner Shqiptar Samir Mane, pse kete investim nuk e ka bere ne Tirane, apo ne Prishtine, sepse ne keto dy Shtete sigurisht qe te punesuar do jen Shqiptaret. Ndersa ne Shkup sigurisht qe shumica e te punesuarve jane Sllavo-Maqedonasit (Bullgaret e Serbet).

  Ky investim eshte bere me parane e Shqiptarit, ndersa me ligje te Sllavit!!!!
  Ne Tirane ky person ka ndertuar QTU , TEG , Nje bllok vilash lluksoze si lagje milioneresh prane TEG, si dhe mjaft ndertime te tjera dhe ka te punesuar me shume se administrata shteterore dhe te gjithe me siguracione dhe me kontrata serioze.
  Nese investon ne Shkup per interesat e biznesit, une nuk e shoh si nje gje te keqe ,por te mire.
  Unė jam njeri i thjeshtė.
  Kėnaqem me pak.
  Mė mjafton mė e mira.

 9. #9
  BASHKIM KOSOVE ME SHQIPERINE DHE JO PAZARLLEQE ME SERBINE E GREQINE

 10. #10
  Citim Postuar mė parė nga 2043 Lexo Postimin
  Ne Tirane ky person ka ndertuar QTU , TEG , Nje bllok vilash lluksoze si lagje milioneresh prane TEG, si dhe mjaft ndertime te tjera dhe ka te punesuar me shume se administrata shteterore dhe te gjithe me siguracione dhe me kontrata serioze.
  Nese investon ne Shkup per interesat e biznesit, une nuk e shoh si nje gje te keqe ,por te mire.
  Po ate edhe une them, nese investon per interesat e biznesit dhe te Shqiptareve ne Iliride eshte nje investim goxha i madh dhe i mirefillt. Por duke pasur parasysh se Nikola Gruevski haptazi eshte kunder vllezerve tane Shqiptar te Ilirides, atehrash nuk kam ndonje bindje te mire.

  Qyteti i Shkupit ne para viteve 90ta, e kendej, me sakt para se te pavaresohej Maqedonia nga ish federata e Jugosllavise, ishte nje nder Qytetet me me se shumti Shqiptar ne rajon. Por politika sllavo-maqedonase, dhe tani politika e gruevskit me ndihmen e atyre Shqiptareve qe jane ne pushtet, beri qe qyteti i Shkupit te ndryshoj strukturen e popullates se atjeshme.

  Edhe njehere e ceki. Mire eshte qe nje biznesmen Shqiptar invetsoi ne kete Qytet Shqiptar, por kam frigen qe ky investim eshte me rregullat e Nikola Gruevskit.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga ARIANI_TB : 06-10-2012 mė 10:19
  BASHKIM KOSOVE ME SHQIPERINE DHE JO PAZARLLEQE ME SERBINE E GREQINE

 11. #11
  i/e regjistruar Maska e Prudence
  Anėtarėsuar
  11-03-2008
  Postime
  2,419
  po cduhen kaq te medha.sa e ka popullsine Shkupi?Sa fuqi blerese ka.Keto qendra vetem mirembajtje shkojne nje djall e gjys...edhe ua fusin qiramarresve me nga 3000 euro ne muaj,pa puno nje here me ndershmeri behen kollaj aq euro vetem per qirane,pa marre parasysh rrogat e shitesve dhe hiq shpenzimet e biznesit qe ben.i mbyten.

  pse nuk investojne kta ne fabrik makaronash psh,apo ku e di une, vine cdo gje nga jashte.po i bien shkurt.nje pjese te pareve ne xhep,nje pjese investim qe tregon prosperitet me demek edhe grisni b...

  ups sorry
  "Mė e mira ėshtė armike e sė mirės"

 12. #12
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  14-01-2009
  Postime
  3,262
  ca tem koti, kujt i rruhet ore per kete objekt!
  Jetė e rėndė.......!!!

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •