Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 3 prej 3
 1. #1
  Love all, but trust a few Maska e angmokio
  Anėtarėsuar
  02-09-2011
  Vendndodhja
  AngMoKio
  Postime
  3,937
  Faleminderit
  142
  222 falenderime nė 186 postime

  Verejtje ndaj moderatorit Ardi_Pg_ID.

  Ne temen Nuk e kuptojme trinitetin por duhet qe ta besojme moderatori i chatit Ardi_pg_id tendencioz dhe si gjithmone provokativ ndaj Muslimaneve ne forum me terheq verejtjen se i them anetarit Gogi ''po Gjyshit''? me preteksin se kjo fraze eshte racizem
  Citim Postuar mė parė nga angmokio Lexo Postimin
  Po gjyshit?
  Ne te njejten teme me terheq verejten dy here dhe me thote se sa here do te perdoresh racizem do te marresh verejtje.

  Shikoni se c'behet ne kete teme dhe ky moderatori i chatit kapet me mua.

  Citim Postuar mė parė nga shofer Lexo Postimin
  selam i satom, shkruaj shqip ne fsh
  Citim Postuar mė parė nga Cen Durimmadhi Lexo Postimin
  o shofero e keqkuptove don sallamin ( ate te magarit)!
  Citim Postuar mė parė nga shofer Lexo Postimin
  ky do trangullin, ate qe donin grat e muhametit

  Verejtjen e dyte marr prej kesaj pergjigje

  Citim Postuar mė parė nga angmokio Lexo Postimin
  Sa po me pelqen kjo fotoja , te lutem postoje sa me teper. Mundesisht ne cdo teme ne forum

  Shpresoj qe shume shpejt kete foto ta shikosh ne cdo rruge te Evropes

  Per trinitetin ke ndonje koment o pemthym?
  (pemthym i them anetarit pa_doreza pasi disa postime me siper thote qe i kam rrenjet si lisi e nuk bie kollaj.)

  Per 2 pergjigjet me siper me hoqi 4 pike me preteksin se perdor racizem.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga angmokio : 02-10-2012 mė 03:10
  "And speak kindly to mankind '' Quran - 2:83"

 2. #2
  Love all, but trust a few Maska e angmokio
  Anėtarėsuar
  02-09-2011
  Vendndodhja
  AngMoKio
  Postime
  3,937
  Faleminderit
  142
  222 falenderime nė 186 postime
  keni marrė njė vėrejtje tek Forumi Shqiptar
  I/e dashur angmokio,

  Moderatorėt e Forumi Shqiptar u kanė bėrė njė vėrejtje.

  Arsyeja: Pėrbuzje dhe racizėm
  -------
  Hera e fundit
  -------

  Kjo vėrejtje ju kushton 2 pikė dhe mund ta kufizojė aksesin qė ju gėzoni nė forumi deri ditėn qė vėrejtja skadon. Vėrejtjet serioze nuk skadojnė kurrė.

  Postimi ku morėt vėrejtjen:
  http://www.forumishqiptar.com/showthread.php?p=3497479
  Citim:
  Citim:
  Postuar mė parė nga Pa_doreza2
  Po kjo ketu kur ndodhi o, nipi ballabanit


  Sa po me pelqen kjo fotoja , te lutem postoje sa me teper. Mundesisht ne cdo teme ne forum

  Shpresoj qe shume shpejt kete foto ta shikosh ne cdo rruge te Evropes

  Per trinitetin ke ndonje koment o pemthym?

  Gjithė tė mirat,
  Forumi Shqiptar

  I/e dashur angmokio,

  Moderatorėt e Forumi Shqiptar u kanė bėrė njė vėrejtje.

  Arsyeja: Pėrbuzje dhe racizėm
  -------
  Ne cdo teme qe do tallesh dote te jap verejtje
  -------

  Kjo vėrejtje ju kushton 2 pikė dhe mund ta kufizojė aksesin qė ju gėzoni nė forumi deri ditėn qė vėrejtja skadon. Vėrejtjet serioze nuk skadojnė kurrė.

  Postimi ku morėt vėrejtjen:
  http://www.forumishqiptar.com/showthread.php?p=3497644
  Citim:
  Citim:
  Postuar mė parė nga Gogi
  .... kisha per ti thene gjyshes se ka njerez idiot se nuk ja rrok kreja 100 her me ja spjegu ni gje.
  Po gjyshit?
  Gjithė tė mirat,
  Forumi Shqiptar
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga angmokio : 02-10-2012 mė 03:13
  "And speak kindly to mankind '' Quran - 2:83"

 3. #3
  Deny Ignorance Maska e Darius
  Anėtarėsuar
  25-04-2002
  Vendndodhja
  Agartha
  Postime
  13,942
  Faleminderit
  0
  673 falenderime nė 479 postime
  Nuk pashe asnje arsye per verejtje ne shkrimet e tua. Verejtjet i hoqa.

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •