Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 3 prej 3
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  01-12-2004
  Postime
  693
  Faleminderit
  20
  19 falenderime nė 18 postime

  Si te ndryshoj oren e forumin ne oren time lokale?

  Pershendejte juve Stafit te moderatoreve,

  KERKESE

  mua qe moti me ka rene ne sy kjo puna e Ores-Kohes se FSh.
  Bile ia kam Cekur te nderuarit Darius.

  Po si duket ai, ka pune me me redesi ti shlyej temat qe atij i pengojne apo i duken pa lidhje e pa vend.
  Une kam nje argument te tij per nje shkrese te tij diku ku me ka rene ne sy e nuk e bene ate si "Shembull moderatori neutral" nese doni ju sjelli ketu...
  Po ku e lame e ku na mbeti, mua personalisht me iriton,huton e me ben te mos e dij kurre...kush ne cilen kohe ka shkruar ? nese per ju nuk eshte nje probleme i madhe?!
  Per mua besoje se eshte, se me qe jetoje ne nje shtet ku koha e ora e saket...ka rendesi te madhe.
  Ne fakte ia humb vleren FSh. se nuk dihet ne cilen kohe jemi kur behet mesante e kur mengjese...
  Andaj kam nje Lutje, qe te merret Stafi me kete punen e ores...besoje se nuk duhet me shkuar ne Hene, me bere kete cikrim pune!

  Shpresoje se kesaj here Kerkesa do bie ne mirketuptim, mbetem me shprese se tjeter hera kur te vij te dije ne cilin kohe kam shkruar per here te fundit e kesaj here po i bie si Lugat ne mesenate...edhe pse tek une eshte ora 10.32...
  kurse ne FSh...eshte kjo po ju dergoje...


  Mirėseerdhe Ilirana.
  Na vizituat pėr herė tė fundit: nė datėn 20-09-2012, ora 03:18
  Mesazhet Private: 0 tė Palexuar, Totali 73.


  me nderime Ilirana
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Ilirana : 20-09-2012 mė 04:39

 2. #2
  Love all, but trust a few Maska e angmokio
  Anėtarėsuar
  02-09-2011
  Vendndodhja
  AngMoKio
  Postime
  3,937
  Faleminderit
  142
  222 falenderime nė 186 postime
  Citim Postuar mė parė nga Ilirana Lexo Postimin
  Pershendejte juve Stafit te moderatoreve,

  KERKESE

  mua qe moti me ka rene ne sy kjo puna e Ores-Kohes se FSh.
  Bile ia kam Cekur te nderuarit Darius.

  Po si duket ai, ka pune me me redesi ti shlyej temat qe atij i pengojne apo i duken pa lidhje e pa vend.
  Une kam nje argument te tij per nje shkrese te tij diku ku me ka rene ne sy e nuk e bene ate si "Shembull moderatori neutral" nese doni ju sjelli ketu...
  Po ku e lame e ku na mbeti, mua personalisht me iriton,huton e me ben te mos e dij kurre...kush ne cilen kohe ka shkruar ? nese per ju nuk eshte nje probleme i madhe?!
  Per mua besoje se eshte, se me qe jetoje ne nje shtet ku koha e ora e saket...ka rendesi te madhe.
  Ne fakte ia humb vleren FSh. se nuk dihet ne cilen kohe jemi kur behet mesante e kur mengjese...
  Andaj kam nje Lutje, qe te merret Stafi me kete punen e ores...besoje se nuk duhet me shkuar ne Hene, me bere kete cikrim pune!

  Shpresoje se kesaj here Kerkesa do bie ne mirketuptim, mbetem me shprese se tjeter hera kur te vij te dije ne cilin kohe kam shkruar per here te fundit e kesaj here po i bie si Lugat ne mesenate...edhe pse tek une eshte ora 10.32...
  kurse ne FSh...eshte kjo po ju dergoje...


  Mirėseerdhe Ilirana.
  Na vizituat pėr herė tė fundit: nė datėn 20-09-2012, ora 03:18
  Mesazhet Private: 0 tė Palexuar, Totali 73.


  me nderime Ilirana
  Shko tek Profili i Anetarit
  Me pas kliko tek Ndrysho Mundesite deri sa te dale kjo tabele dhe i ndryshon sipas qejfit ne shtetin se ku ndodhesh.  Mendoj se ky opsion eshte bere me qellim qe ti sherbeje te gjithe anetareve te forumit anembane botes.
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  
  "And speak kindly to mankind '' Quran - 2:83"

 3. #3
  . Maska e illyrian rex
  Anėtarėsuar
  11-10-2009
  Vendndodhja
  ne fronin tim
  Postime
  4,574
  Faleminderit
  4
  9 falenderime nė 9 postime
  A po te duhet ora e sakte per syfyr e per iftar apo...?

  Cka ka lidhje nese ne forum figuron se ti ke bere postime ose log out ne mesnate. Me rendesi eshte se ti ke edhe ore tjeter ne shtepi dhe e di mire se kur fle. Apo mos po dyshon se ke fillu me u zgju jerem (somnambul) gjate nates dhe po hyn ne forum pa vetedije? lol

  Iliriana, vetem mos ma perkujto qe pyetja nuk ishte e drejtuar per mua sepse e di. Por, nuk u durova pa shkru.

  p.s. oren mund ta rregullosh edhe vet. 1. Paneli i anetarit, 2. Ndrysho mundesite, 3. Ora lokale dhe ta daaaaaaaaaaa. Urime!

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •