Close
Faqja 0 prej 2 FillimFillim 12 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 28
 1. #1
  Tantalizin' Troublemaker Maska e Karamel Eyez
  Anėtarėsuar
  15-12-2002
  Vendndodhja
  [[U.S.A]] HeLL..WHeRe RoCk STaRz Go!
  Postime
  154

  Wink Dizanja & Arti i Karameles

  Disa nga dizanjat e mia..

  One of my favorites!!

  [ La Perla Lingerie ] (Negative)
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  

 2. #2
  Tantalizin' Troublemaker Maska e Karamel Eyez
  Anėtarėsuar
  15-12-2002
  Vendndodhja
  [[U.S.A]] HeLL..WHeRe RoCk STaRz Go!
  Postime
  154
  [ Ruzaria "Rosaries" ]
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  

 3. #3
  Tantalizin' Troublemaker Maska e Karamel Eyez
  Anėtarėsuar
  15-12-2002
  Vendndodhja
  [[U.S.A]] HeLL..WHeRe RoCk STaRz Go!
  Postime
  154
  ...
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  

 4. #4
  Tantalizin' Troublemaker Maska e Karamel Eyez
  Anėtarėsuar
  15-12-2002
  Vendndodhja
  [[U.S.A]] HeLL..WHeRe RoCk STaRz Go!
  Postime
  154
  Une
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  

 5. #5
  MODERATOR Maska e Letersia 76
  Anėtarėsuar
  23-06-2002
  Vendndodhja
  OXFORD ENGLAND
  Mosha
  45
  Postime
  731
  nice fare ,edhe mua me peqen ky lloj arti ..
  bella donna!
  keep it go...
  romantiku te uroj susese te metejshme!
  Prį, mallkue njaj bir Shqyptari,
  Qi ketė gjuhė tė Perendķs,
  Trashigim, qi na la i Pari,
  Trashigim s'i a lźn ai fmķs;
  Edhč atij i u thaftė, po, goja,
  Qi e perbuzė ketė gjuhė hyjnore;
  Qi n'gjuhė t'huej, kśr s'āsht nevoja,
  Flet e t'veten lźn mbas dore.

  AT Gjergj Fishta

 6. #6
  Tantalizin' Troublemaker Maska e Karamel Eyez
  Anėtarėsuar
  15-12-2002
  Vendndodhja
  [[U.S.A]] HeLL..WHeRe RoCk STaRz Go!
  Postime
  154
  [ LoNa ]
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  

 7. #7
  Tantalizin' Troublemaker Maska e Karamel Eyez
  Anėtarėsuar
  15-12-2002
  Vendndodhja
  [[U.S.A]] HeLL..WHeRe RoCk STaRz Go!
  Postime
  154
  [ untitled ]
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  

 8. #8
  Tantalizin' Troublemaker Maska e Karamel Eyez
  Anėtarėsuar
  15-12-2002
  Vendndodhja
  [[U.S.A]] HeLL..WHeRe RoCk STaRz Go!
  Postime
  154
  Postuar mė parė nga Letersia 76
  nice fare ,edhe mua me peqen ky lloj arti ..
  bella donna!
  keep it go...
  romantiku te uroj susese te metejshme!
  ahww shume falemderes zemra..gjithashtu edhe une te uroj gjithe suksese...

  sinqerisht,
  Elona
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  

 9. #9
  Tantalizin' Troublemaker Maska e Karamel Eyez
  Anėtarėsuar
  15-12-2002
  Vendndodhja
  [[U.S.A]] HeLL..WHeRe RoCk STaRz Go!
  Postime
  154
  [ Colors transformed ]
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  

 10. #10
  Tantalizin' Troublemaker Maska e Karamel Eyez
  Anėtarėsuar
  15-12-2002
  Vendndodhja
  [[U.S.A]] HeLL..WHeRe RoCk STaRz Go!
  Postime
  154
  [ Christine ] (my friend)
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  

 11. #11
  Tantalizin' Troublemaker Maska e Karamel Eyez
  Anėtarėsuar
  15-12-2002
  Vendndodhja
  [[U.S.A]] HeLL..WHeRe RoCk STaRz Go!
  Postime
  154
  [ Wild Angel ]
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  

 12. #12
  Tantalizin' Troublemaker Maska e Karamel Eyez
  Anėtarėsuar
  15-12-2002
  Vendndodhja
  [[U.S.A]] HeLL..WHeRe RoCk STaRz Go!
  Postime
  154
  [ Unfinished ]
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  

 13. #13
  Tantalizin' Troublemaker Maska e Karamel Eyez
  Anėtarėsuar
  15-12-2002
  Vendndodhja
  [[U.S.A]] HeLL..WHeRe RoCk STaRz Go!
  Postime
  154
  [ Original ]
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  

 14. #14
  Drejteza Paralele Maska e Io_e_Te
  Anėtarėsuar
  24-02-2003
  Vendndodhja
  Ne Nje Glob Prej Balte
  Postime
  499
  Suksese lal!
  shum klas!
  Nu stiam ca floarea amara a singuratatii are, daca o atingi pe obraz, sunetul unor pasi care pleaca.

 15. #15
  Tantalizin' Troublemaker Maska e Karamel Eyez
  Anėtarėsuar
  15-12-2002
  Vendndodhja
  [[U.S.A]] HeLL..WHeRe RoCk STaRz Go!
  Postime
  154
  Io_e_te.. Ahww shume flmd zemraa gjithashtu edhe ju!!

  mpuqitoss *** =)
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  

 16. #16
  Gezuar Kosoven e Pavarur Maska e dodoni
  Anėtarėsuar
  07-11-2002
  Mosha
  45
  Postime
  3,394
  Shumė tė bukura karamele suksese
  Pėrshėndetje
  Rrofshin Shqiptarėt e Bashkuar dhe Shqipėria e Bashkuar
  Leje mos m'trano, pashe zotin!!!!

  Rrofte Shqiperia Etnike

 17. #17
  PEDAGOG Maska e Pyes_Lotin
  Anėtarėsuar
  07-06-2002
  Vendndodhja
  Chelsea
  Postime
  1,691
  Shume te bukura ato te pershendes edhe suksese te me tejshme Elona ;)

  Ciao motra :)

  ~laterz~
  Jam JETUS jo TREGUS!.

 18. #18
  SIERA LEONE
  i/e ftuar
  Mesazhi u ndryshua. Heren tjeter shkruani shqip.

 19. #19
  carpe diem Maska e drini_nė_TR
  Anėtarėsuar
  28-09-2002
  Vendndodhja
  Tiranė, AL
  Mosha
  39
  Postime
  1,585

  Smile shumė shumė bukur Karamele...

  sidomos Unfinished mė pėlqeu shumė, dhe sesi e ke kapur pamjen e saj, pra qė shkėput mu tek sytė... ėshtė shumė tull dhe e kapur... njė pyetje kisha, janė kėto vet-portrete tė bėra nga fotot e tua, apo vijnė nga imagjinata jote? Mė pėlqen shumė imagjinata qė ke por edhe dorėn sesi e pėrdor nė skicimin e tyre...
  shpresoj tė vazhdosh me kėtė shpirt...
  shumė nderime
  drini
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga drini_nė_TR : 24-03-2003 mė 20:08

 20. #20
  i/e regjistruar Maska e Poeti
  Anėtarėsuar
  18-03-2003
  Vendndodhja
  Ferizaj-Kosovė
  Postime
  4,215

  Nje postim sa per tu praqitur!

  Pershendetje per te gjithe ne forumin shqiptar!

  Jam nje anetare i ri i regjistruar nga Kosova.
  Jam inxhinier mekanik dhe hobi imi eshte te shkruaj poezi!
  Deshire e imja eshte te krijoj miq te rinje ane e kend botes e ne veqanti ne mesin e bashkekombasve te mi kudo qe ata jane!

Faqja 0 prej 2 FillimFillim 12 FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •