Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 2 prej 2
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  30-10-2007
  Postime
  21
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Social Anxiety Disorder

  Vuaj nga kjo lloj semundjeje mendore prej me shume se 4 vitesh tashme dhe sinqerisht eshte nje nga gjerat me te tmerrshme qe mund ti ndodhi nje personi. Jam perpjekur te gjej ndonje psikolog, apo ndonje klase ku ka persona te tjere me problemin tim ku mund te flasim por ka qene e pamundur. Doja te dija a ka tek ne persona te vecante qe merren me kete lloj problemi?
  fALEMINDERIT

 2. #2
  i/e regjistruar Maska e VOLSIV
  Anėtarėsuar
  14-10-2009
  Postime
  1,074
  Faleminderit
  2
  38 falenderime nė 34 postime
  >>> Hajde mos e quaj veten te semure tani. Ka shume si ti qe nuk jane rehat me kete shoqeri. Mos ja rrit vlerat botes dhe mos u influenco nga gjykimi i saj. Behu psikologu i vetes.
  Klm.
  La verita' ti rendera' libero!

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •