Close
Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 25 prej 25
 1. #21
  Citim Postuar mė parė nga TOMY_X Lexo Postimin
  5-6 bwin,sbobet,,188,willhill dhe dy te tjera....fillohet me nga 1000 eu te te gjitha......do te thote 6000 eu.
  Po pra, sic te thashe une...po mos i hy ati sporti se ke me lon breket per 2 qindarka!

 2. #22
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  10-04-2012
  Postime
  13

  Pėr: A ekziston nje program per krahasim te kuotave neper bastore te ndryshme?

  N.q .se doni te fitoni provoni kete faqe http://tinyurl.com/ccbu8uk
  Komjuteri me i avancuar per parashikimet e cdo lloj ndeshje dhe fito. 100% te sakta

 3. #23
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  28-02-2013
  Postime
  3

  Pėr: A ekziston nje program per krahasim te kuotave neper bastore te ndryshme?

  Nuk di qe ekziston diqka e tille

 4. #24
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  23-04-2017
  Postime
  1

  Pėr: A ekziston nje program per krahasim te kuotave neper bastore te ndryshme?

  Nese egziston ky program I kuotave ku mund ta blej

 5. #25
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  22-01-2020
  Postime
  1

  Pėr: A ekziston nje program per krahasim te kuotave neper bastore te ndryshme?

  Pėrshėndetje, bastet janė motori i ditėve tė mia, pėr futbollin ose ndonjė sport. gjithashtu pėr argėtim dhe fitoni para shtesė https://roulettetrick.de
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga MelanieMDecke : 22-01-2020 mė 13:55 Arsyeja: yes

Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •