Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 4
 1. #1
  Fol mire ose hesht Maska e Lin
  Antarsuar
  26-04-2012
  Vendndodhja
  Kosov
  Mosha
  31
  Postime
  203

  Thnie nga nje i mencur

  Pat thene nje njeri i mencur:

  'Kush e edukon femijen e tij ne rini, do jete i kenaqur me te ne pleqeri."

  Te verteten ka thene!
  T pyesin ty pr shpirtin. Thuaju: Shpirti sht shtje q i prket vetm Zotit

 2. #2
  Besoj se ne rini eshte von ta edukosh femijen,duhet qe sa lind dhe deri sa te vdesesh te edukosh femijen.Pra per mua nuk eshte e vertete.

 3. #3
  Nse kerkon besimin tim, M jep sinqeritetin tnd...

 4. #4
  Nse kerkon besimin tim, M jep sinqeritetin tnd...

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •