Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 5 prej 5
 1. #1
  MR. BEAN - Laden Maska e the admiral
  Anėtarėsuar
  03-06-2009
  Vendndodhja
  European Union
  Postime
  6,947
  Faleminderit
  0
  13 falenderime nė 13 postime

  Mosperjashtimi i atyre qe nxisin percarje kombetare.

  Rregullorja e forumit eshte e qarte dhe thote:

  Ata shqiptarė qė bėjnė dallime midis vėllezėrve tė njė gjaku vetėm se ata vijnė nga krahina tė ndryshme me histori apo tradita tė ndryshme, nuk janė tė mirėpritur nė forumin shqiptar. Tė gjithė ata anėtarė qė bėjnė dallime tė tilla krahinore pėrjashtohen nga forumi. Forumi shqiptar nuk ėshtė hapur pėr tu bėrė tribunė e pėrēarjes kombėtare por njė kuvend i mirėkuptimit kombėtar.

  atehere si ka mundesi qe nje anetar vetem brenda nje dite (14/09/2012) perdor shprehje te tilla dhe nuk e perjashton njeri?

  -ti mo lumeziu i Kosoves
  -Ju korraket ne Kosove
  -ti mo derri i Kosoves
  -Ne nuk na intereson Kosova dhe nuk kemi fare interes per te
  -Kemi sa mjerane kosovare ketu qe na shesin pordha
  -mjeranet islamike te kosoves, maqedonise dhe sa te infiltruar ne Shqiperi duhen debuar me force nga Ballkani. Jane bastarde dhe kopila te perandorise Osmane.
  Vasudhaiva Kutumbakam

 2. #2
  i/e regjistruar Maska e xhori
  Anėtarėsuar
  25-12-2006
  Vendndodhja
  MARCHE
  Postime
  1,528
  Faleminderit
  6
  35 falenderime nė 28 postime
  Citim Postuar mė parė nga the admiral Lexo Postimin
  Rregullorja e forumit eshte e qarte dhe thote:

  Ata shqiptarė qė bėjnė dallime midis vėllezėrve tė njė gjaku vetėm se ata vijnė nga krahina tė ndryshme me histori apo tradita tė ndryshme, nuk janė tė mirėpritur nė forumin shqiptar. Tė gjithė ata anėtarė qė bėjnė dallime tė tilla krahinore pėrjashtohen nga forumi. Forumi shqiptar nuk ėshtė hapur pėr tu bėrė tribunė e pėrēarjes kombėtare por njė kuvend i mirėkuptimit kombėtar.

  atehere si ka mundesi qe nje anetar vetem brenda nje dite (14/09/2012) perdor shprehje te tilla dhe nuk e perjashton njeri?

  -ti mo lumeziu i Kosoves
  -Ju korraket ne Kosove
  -ti mo derri i Kosoves
  -Ne nuk na intereson Kosova dhe nuk kemi fare interes per te
  -Kemi sa mjerane kosovare ketu qe na shesin pordha
  -mjeranet islamike te kosoves, maqedonise dhe sa te infiltruar ne Shqiperi duhen debuar me force nga Ballkani. Jane bastarde dhe kopila te perandorise Osmane.
  per tre gjerat e para meriton te perjashtohet, per te tjerat ka te drejte
  jeshét prčmč ne aliarčm
  jeshčm more jeshčm
  po drita skeshčm

 3. #3
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  30-08-2006
  Vendndodhja
  askund
  Postime
  9,058
  Faleminderit
  68
  49 falenderime nė 44 postime
  Citim Postuar mė parė nga the admiral Lexo Postimin
  Rregullorja e forumit eshte e qarte dhe thote:

  Ata shqiptarė qė bėjnė dallime midis vėllezėrve tė njė gjaku vetėm se ata vijnė nga krahina tė ndryshme me histori apo tradita tė ndryshme, nuk janė tė mirėpritur nė forumin shqiptar. Tė gjithė ata anėtarė qė bėjnė dallime tė tilla krahinore pėrjashtohen nga forumi. Forumi shqiptar nuk ėshtė hapur pėr tu bėrė tribunė e pėrēarjes kombėtare por njė kuvend i mirėkuptimit kombėtar.

  atehere si ka mundesi qe nje anetar vetem brenda nje dite (14/09/2012) perdor shprehje te tilla dhe nuk e perjashton njeri?

  -ti mo lumeziu i Kosoves
  -Ju korraket ne Kosove
  -ti mo derri i Kosoves
  -Ne nuk na intereson Kosova dhe nuk kemi fare interes per te
  -Kemi sa mjerane kosovare ketu qe na shesin pordha
  -mjeranet islamike te kosoves, maqedonise dhe sa te infiltruar ne Shqiperi duhen debuar me force nga Ballkani. Jane bastarde dhe kopila te perandorise Osmane.
  Medalja ka dy ane ti citon vetem njeren
  apo hajt vec te bajm patriotin per te fitu ma shume simpati ne forum?
  JO SEKS PARA MARTESE

 4. #4
  Deny Ignorance Maska e Darius
  Anėtarėsuar
  25-04-2002
  Vendndodhja
  Agartha
  Postime
  13,942
  Faleminderit
  0
  673 falenderime nė 479 postime
  Kush fut percarjen nderkrahinore ne forum, perjashtohet menjehere. Sben dallim nese eshte shqiptar i Kosoves, i Maqedonise apo i Shqiperise. Te mendosh apo pretendosh qe forumi ka nje standart te dyfishte ne kete drejtim eshte jo vetem absurd por dhe komplet i pavertete. Ka raste qe ndonje shkrim shpeton pa u pare por prandaj dhe ekziston opsioni i raportimit.

 5. #5
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Anėtarėsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  24,128
  Faleminderit
  65
  785 falenderime nė 643 postime
  Forumi eshte vendi ku levrohet fjala e mendimi i lire shqiptar. Te gjithe jemi te lire te shprehim ate qe mendojme neper temat e shumta te forumit. Dhe detyrimisht, si njerez te lire, ne nuk do te mendojme apo besojme njesoj per shume ceshtje qe diskutohen ne forum. Kjo eshte jo vetem normale por edhe bukuria e forumit. Po te mos kish larmi mendimesh ne diskutime, forumi do te ishte monoton.

  Kur anetare te forumit ofendojne, eshte detyra e anetareve te forumit ne ate teme qe ti terheqin vemendjen anetarit qe te mos ofendoje por te shprehi mendimin e tij. Dhe ne te njejten kohe, duhet te njoftoni moderatoret e forumit duke raportuar postimin e anetarin ne fjale, ne menyre qe moderatoret te nderhyjne ne moderimin e temes.

  Detyra e moderatorit eshte qe te pastroje postimet nga sharjet e ofendimet, sidomos nga sharrjet me karakter krahinor/fetar/etnik qe ofendojne jo vetem nje anetar por shume te tille. Moderatoret nderhyjne ose duke edituar ate pjese te mesazhit ku eshte sharrja dhe duke lene pjesen tjeter qe eshte mendimi per temen, ose duke e fshire komplet postimin nese permbante vetem ofendime e replika qe nuk kishin lidhje me temen. Gjithashtu, moderatori paralajmeron anetarin ne fjale qe ofendimet e ketij lloji nuk pranohen ne forum.

  Nese anetaret e paralajmeruar nuk korrigjojne sjelljen e tyre por vazhdojne me keto sharrje e ofendime, vetem atehere ne zgjedhim perjashtimin e tyre nga forumi. Ajo qe forumi shqiptar nuk ka per te bere eshte censurimi dhe konformizmi i mendimit te lire te shqiptareve: t'iu shtrengoje ju te mendoni ne nje menyre te caktuar dhe po denjuat qe te mendoni ndryshe, te perjashtoheni nga forumi. Ashtu si asnje anetar ne forum nuk perjashtohet pasi ai mendon ndryshe nga shumica e anetareve te forumit.

  Albo

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •