Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 2 prej 2
 1. #1
  i/e larguar
  Anėtarėsuar
  22-10-2011
  Postime
  47
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim

  Kerkoj nje kurs ne Tirane

  Pershendetje miq! Kekroj nje kurs ne Tirane per Saldator, ne google nuk po gjej dot asnje, isha te Donbosko dhe me thane qe nuk ka grup per kete dege, kush mund te me ndihmoje? Kush di ku behet kurs per kete? Ju falenderoj te gjitheve per ndihmen tuaj.

 2. #2
  not exist Maska e skender76
  Anėtarėsuar
  10-06-2003
  Vendndodhja
  Sa me larg Shqiperise...
  Postime
  4,805
  Faleminderit
  195
  282 falenderime nė 215 postime
  Citim Postuar mė parė nga Gerti2011 Lexo Postimin
  Pershendetje miq! Kekroj nje kurs ne Tirane per Saldator, ne google nuk po gjej dot asnje, isha te Donbosko dhe me thane qe nuk ka grup per kete dege, kush mund te me ndihmoje? Kush di ku behet kurs per kete? Ju falenderoj te gjitheve per ndihmen tuaj.

  Gerti2011 pershnetje!

  T'sugjeroj t'pyesesh aty ku shesin paisje per saldime industriale, pasi normalisht edhe aty duhet t'bejn kurse te tilla.

  Perndryshe interesohu edhe tek ndonje oficine e mirfillte, nese mund ti rrish krah nje saldatori me eksperienc.

  Nuk e di sa info ke per saldimet, por t'kshilloj t'mesosh saldimin teorik, pastaj te praktikosh saldimin me argon, me pas ate me elektrod, dhe ne fund saldimin me TIG.

  Nese t'pelqen si prefesion, t'kshilloj t'perqendrohesh tek saldimi me TIG, esht me i veshtiri por me i pasterti.


  Paē fat!!


  .
  paqen, e sjell vetem drejtsia

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •