Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 5 prej 5
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  03-12-2008
  Vendndodhja
  RKS
  Postime
  215
  Faleminderit
  0
  5 falenderime nė 5 postime

  si te aktivizoj iPhone 4s

  prsh a ka ndonje menyr tjeter per ta aktivizuar iPhone 4s perveq qe eshte me ate 112 .5.1.1 versioni eshte

 2. #2
  i/e regjistruar Maska e florjan
  Anėtarėsuar
  20-06-2002
  Vendndodhja
  milano
  Postime
  126
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  nga ka ardh ky iphone? s info ke nxirri ketu
  ka nje menyre te blesh nje chip
  fut karten brenda dhe kjo rregullon baseband,,kjo eshte teori e fundit,,
  cfare mund te them???

 3. #3
  ų
  Anėtarėsuar
  19-05-2007
  Postime
  8,528
  Faleminderit
  5
  57 falenderime nė 46 postime
  Citim Postuar mė parė nga florjan Lexo Postimin
  nga ka ardh ky iphone? s info ke nxirri ketu
  ka nje menyre te blesh nje chip
  fut karten brenda dhe kjo rregullon baseband,,kjo eshte teori e fundit,,
  Cfare chip eshte ky ? Mos e ke fjalen per Gevey ? A funksionon ky chip qe thua ti me iPhone,baseband 04.12.01 ?
  "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

 4. #4
  ų
  Anėtarėsuar
  19-05-2007
  Postime
  8,528
  Faleminderit
  5
  57 falenderime nė 46 postime
  Ka ndonje menyre per te bere restore nga iOS 6 ne 5.1.1 kur nuk ke ruajtur SHSH?
  "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

 5. #5
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  03-12-2008
  Vendndodhja
  RKS
  Postime
  215
  Faleminderit
  0
  5 falenderime nė 5 postime
  eshte iPhone 4s i ardhur nga swiss versioni 5.1.1(9B206) Modem Firmware 2.0.12 , IMEI 01 303400 841890 1

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •