Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 5
  1. #1

    Sa per sqarim!

    E ndiej te nevojshme te shkruaj keto rreshta per te shpjeguar prurjen (e bollshme e te rrufeshme) e ketyre materialeve.


    Meqe kisha shume arkiva te grumbulluara, thashe ta plotesoja kete forum te mrekullueshem me materiale te reja cilesore (jo se ato qe jane nuk jane te tilla), nga shqiperonjesit, perkthyesit, pershtatesit e mrekullueshem te shqipes (te vjetrit, e disa kokra te rinjsh).
    Materialet (vec atyre qe me jane derguar nga vete autoret e ketyre teksteve), i kam gjetur vete ne internet, pas shume vjete kerkimesh.
    Keto materiale jane pasqyruar edhe te Revista Letrare Admet (reviste letrare elektronike), qe une e mbaj prej shume vitesh.
    Me synimin qe shume nga perkthyesit tane me te njohur (QE KANE KRIJUAR SHKOLLE), te jene te grumbulluar ne nje vend, me perkthimet e tyre mjeshterore e te na kenaqin edhe me.

    Pra, thjesht doja te ndaja "pasurine" time me ju, ashtu sic e keni ndare edhe ju me mua.
    Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Askusho : 03-09-2012 mė 14:52

  2. #2
    Lab 100% Maska e Station
    Anėtarėsuar
    26-02-2010
    Vendndodhja
    Shqipėri
    Postime
    6,624
    Tė lumtė Andi, ju falenderoj pėr gjithė atė punė tė madhe qė po bėnė.

  3. #3
    Hallall ta befte Zoti Andi! Kam qe te premten qe po ndjek postimet e tua. Flm.
    Paqe!

  4. #4
    I love god
    Anėtarėsuar
    23-02-2007
    Postime
    8,043
    Citim Postuar mė parė nga Station Lexo Postimin
    Tė lumtė Andi, ju falenderoj pėr gjithė atė punė tė madhe qė po bėnė.
    nuku e shan labi labin

  5. #5

    pergjigje

    Faleminderit te gjitheve,
    me ndihmen tuaj e pasurojme kete forum...

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •