Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 7

Tema: e-book shqip

 1. #1
  Liber e-book shqipz: ASDRENI-

  e-book shqip: Bektashizmi-shqip

  http://www.2shared.com/document/4Q26...zmi-shqip.html

  cili ka libra e-book shqip le t'i ndaje ketu me ne...

  Paske vendosur te na lesh ketu nga mengjesi ne darke...nuk e kam as internetin te instaluar ne shtepi dreqi e mori

  Pune shume fisnike,te pergezoj!

  e-book shqip: FAN NOLI - Vepra nr-3

  http://www.2shared.com/file/3sbDBEvM...-_Vepra_3.html

  Citim Postuar mė parė nga shoku_tanku Lexo Postimin
  Paske vendosur te na lesh ketu nga mengjesi ne darke...nuk e kam as internetin te instaluar ne shtepi dreqi e mori

  Pune shume fisnike,te pergezoj!
  rrofsh Tanku... po ik te shpia se s'u be qameti, ka djell te ri e hene per ate pune...

  e-book shqip: Fan Noli - vepra nr 4

  http://www.2shared.com/file/TQmTqDPt...-_vepra_4.html

  e-book shqip: KANUNI

  http://www.2shared.com/document/IcKCgxfX/kanuni.html

  e-book shqip: Drejtshkrimi i gjuhes shqipe 1973

  http://www.2shared.com/document/Ldeo..._shqipe_1.html

  e-book shqip: Udhetim ne Mbreterine e Zogut - 1931

  http://www.2shared.com/document/WOps..._e_Zogut_.html

  e-book shqip: Sami Frashri - Shqiperia c'ka qene c'eshte e c'do te behet

  http://www.2shared.com/document/5YlL...ria_cka_q.html

  e-book shqip: Kodiket e Shqiperise

  http://www.2shared.com/document/7CQT...hqiperise.html

  e-book shqip: ARVANITASIT DHE PREJARDHJA E GREKEVE - Aristidh Kolia

  http://www.2shared.com/file/NSLCGxL3...RDHJA_E_G.html

  Citim Postuar mė parė nga kaps'kapprape Lexo Postimin
  e-book shqip: ARVANITASIT DHE PREJARDHJA E GREKEVE - Aristidh Kolia

  http://www.2shared.com/file/NSLCGxL3...RDHJA_E_G.html
  Per te hapur e lexuar kete liber, shkarkoni kete program te vogel:
  http://www.2shared.com/file/rV8aqzUt/WinDjView-05.html

  e-book shqip: ANTOLOGJI E POEZISE ARVANITE - Teuta Llalla

  http://www.2shared.com/document/zXPx...RVANITE_-.html

  e-book shqip: Vdekja e Nositit - Lasgush Poradeci

  http://www.2shared.com/document/Lj0V...sgush_Por.html

  e-book shqip: Veprimtaria antikombetare e Esat pashe Toptanit

  http://www.2shared.com/document/SyMt...tare_e_Es.html

  e-book shqip: Toleranca fetare te shqiptaret - Qani Nesimi

  http://www.2shared.com/document/xE7B...hqiptaret.html

  E-book shqip: FISHTA - LAHUTA E MALCIS

  http://www.2shared.com/document/K_5D..._e_malcis.html

  E ke hapur lete teme ne nenforumin e gabuar. Cpuna ka informatike me libra letrare ate vetem ti e di.

  pershendetje Darius, jam i ri ketu e nuk dija ku ta hapja...

  Citim Postuar mė parė nga Darius Lexo Postimin
  E ke hapur lete teme ne nenforumin e gabuar. Cpuna ka informatike me libra letrare ate vetem ti e di.
  ketu thote libra elektronike... dmth ebook,pa e percakthuar llojin... as letrare e as per informatike... pra nenkupton per te gjitha llojet...

  ps. Flm, per sqarimin shoku...

  Informatikė dhe Internet Gjithcka mbi informatikėn dhe internetin, libra elektronike dhe informacion tė shumėllojshėm. Ekspertėt janė tė ftuar tė ndajnė dijen e tyre me ata qė kanė dėshirė tė mėsojnė sa me shumė nga bota e pafund e informatikės.

  Rastesisht duke kerkuar ne net gjeta kete faqe
  Libra shqip

  Sė pari, pėrgėzime pėr temėhapėsin me gjithė atė zell qė ka pėr tė sjellė materiale, sidomos tek forumi i Letėrsisė ka bėrė "kėrdinė" Meqė ra fjala, kaps'kapprape tė falenderoj pėr ato materiale qė ke sjellė tek shkrimtarėt.

  Sė dyti, meqė tema po shėrben qė tė sjellė libra nė mėnyrė elektronike, pa sjell njė link nga faqja e Bibliotekės Publike tė Shkodrės "Marin Barleti" ku janė hedhur disa libra dhe dorėshkrime tė dixhitalizuara, qė pėr mendimin tim janė me shumė vlerė.


  http://bibliotekashkoder.com/digital/

  Thjesht me anė tė njė klikimi mbi librin qė doni tė lexoni aty, mund tė vazhdohet leximi nė po atė mėnyrė.

  Lexim tė kėndshėm

  Tani po shikoj qe nuk ka dale linku i faqes qe propozova pak me para.Po e ripostoj edhe njehere
  libra shqip

  wow flm, shume teme me vlere plus tani qe jemi edhe pak slow ne pune vetem do lexoj.

  e-book shqip: FATI PĖRMES FILXHANIT TĖ KAFESĖ - PRIZREN

  http://www.filedropper.com/fatipermesfilxhanit

  o kapso , goxha pune po ben , po mire u mbaruan nik nemat qe te ngeli vetem kjo qe ke vene
  gjynah ste shkoka per shtat

  e-book shqip: REXHEP QOSJA - PANTEONI I RALLUAR

  http://www.filedropper.com/rqosja-panteoniiralluar

  Citim Postuar mė parė nga Marya Lexo Postimin
  o kapso , goxha pune po ben , po mire u mbaruan nik nemat qe te ngeli vetem kjo qe ke vene
  gjynah ste shkoka per shtat
  Nusja duket udhes (se jetes), jo gjate dasmes me bukurine e saj...

  e-book shqip: Popujt e zhdukur

  http://www.filedropper.com/libri-popujtezhdukur

  e-book shqip: Filozofia e njohjes

  http://www.filedropper.com/filozofia...es-ahmedarslan

  e-book shqip: Gjuha shqipe klasa e 7-te

  http://www.filedropper.com/gjuhashqipeklasa7

  e-book shqip: Fjalor me emra shqip per foshnjat tuaja

  http://www.filedropper.com/fjalormeemrashqip

  e-book shqip: Albania e Faik Konices - Qershor 1898 - Nentor 1899

  http://www.filedropper.com/albaniaek...r1898-nent1899

  e-book shqip: Mbi kulturen dhe letersine shqiptare - ROBERT Elsie

  http://www.filedropper.com/mbikultur...qiptare-relsie

  e-book shqip: Revista Poeteka nr1

  http://www.filedropper.com/revistapoetekanr1

  e-book shqip: revista poeteka nr2

  http://www.filedropper.com/revistapoetekanr2

  e-book shqip: revista poeteka nr3

  http://www.filedropper.com/revistapoetekanr3

  e-book shqip: revista poeteka nr4

  http://www.filedropper.com/revistapoetekanr4

  e-book shqip: revista poeteka nr5

  http://www.filedropper.com/revistapoetekanr5

  e-book shqip: revista poeteka nr6

  http://www.filedropper.com/revistapoetekanr6

  e-book shqip: revista poeteka nr7

  http://www.filedropper.com/revistapoetekanr7

  e-book shqip: XHEK LONDON - MARTIN IDEN, roman

  http://www.filedropper.com/xhlondon-martiniden

  Per te hapur e lexuar kete liber, shkarkoni kete program te vogel:
  http://www.2shared.com/file/rV8aqzUt/WinDjView-05.html

  e-book shqip: Sami Frasheri - Personalitetet shqiptare

  http://www.filedropper.com/samifrash...tetetshqiptare

  e-book shqip: Fred Williams - Shqiptaret

  http://www.filedropper.com/george-fr...ams-shqiptaret

  e-book shqip: Tekste kengesh shqiptare

  http://www.filedropper.com/textekengeshshqiptare

  e-book shqip: fjalori i elektronikes

  http://www.filedropper.com/e-libersh...rielektronikes

  Per te hapur e lexuar kete liber, shkarkoni kete program te vogel:
  http://www.2shared.com/file/rV8aqzUt/WinDjView-05.html

  e-book shqip: Etnografia shqiptare

  http://www.filedropper.com/etnografia-shqiptare

  e-book shqip: Shtresimet e identitetit kulturor shqiptar

  http://www.filedropper.com/shtresime...lturorshqiptar

  e-book shqip: Eufemizmat ne fjalorin e gjuhes shqipe

  http://www.filedropper.com/eufemizmatnefgjssh

  e-book shqip: figurativiteti ne fjalorin e gjuhes shqipe

  http://www.filedropper.com/figurativitetinefgjssh

  e-book shqip: Frazeologjia ne fjalorin e gjuhes shqipe

  http://www.filedropper.com/frazeologjianefgjssh

  e-book shqip: Homonimia ne fjalorin e gjuhes shqipe

  http://www.filedropper.com/homonimianefgjssh

  e-book shqip: Permbledhje kengesh shqipe - Xhevdet Bytyqi

  http://www.filedropper.com/permbledh...-xhevdetbytyqi

  e-book shqip: OSHO "Mbi mbi shakanė dhe qeshjen".

  http://www.filedropper.com/osho-mbis...ofiimadhindian


  e-book shqip: "Mrekullia e krijimit ne ADN".


  http://www.filedropper.com/mrekulliaekrijimitneadn

  e-book shqip: "Gjerak Karaiskaj - "5000 vjet fortifikime nė Shqipėri"

  http://www.filedropper.com/gjerakkar...kimeneshqiperi

  e-book shqip: "Pipi corapegjata"

  http://www.filedropper.com/alindgren-pipicorapegjata

  e-book shqip: Hans Kristian Andersen - pėrralla


  http://www.filedropper.com/hkandersen-perralla
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga benseven11 : 08-09-2012 mė 22:39

 2. #2
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  25-02-2012
  Postime
  1
  Si shkarkohen kto linket nga "2shared.com" se nuk po e gjej?

 3. #3
  Moving on... Maska e Lover
  Anėtarėsuar
  07-08-2007
  Postime
  62

  Pėr: e-book shqip

  Pershendetje Forumi!

  Nje pyetje per librat kisha .... A mund te me sugjeroni ndonje liber motivues per adoleshente shqip. Nuk e di nese ka te perkthyer ne shqip libra te tille si zhaner disi specifik.....
  Life without the courage for death is slavery.

 4. #4
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  30-03-2006
  Postime
  296

  Pėr: e-book shqip

  Citim Postuar mė parė nga Lover Lexo Postimin
  Pershendetje Forumi!

  Nje pyetje per librat kisha .... A mund te me sugjeroni ndonje liber motivues per adoleshente shqip. Nuk e di nese ka te perkthyer ne shqip libra te tille si zhaner disi specifik.....
  Hajeni kėtė bretkocė - Brian Tracy
  Ndryshoni tė menduarit tuaj, ndryshoni jeten tuaj - Brian Tracy

 5. #5
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  14-03-2018
  Postime
  17

  Pėr: e-book shqip


 6. #6
  i regjistruar
  Anėtarėsuar
  17-10-2007
  Vendndodhja
  Diku ne emigrim
  Postime
  708

  Pėr: e-book shqip

  Citim Postuar mė parė nga Lover Lexo Postimin
  Pershendetje Forumi!

  Nje pyetje per librat kisha .... A mund te me sugjeroni ndonje liber motivues per adoleshente shqip. Nuk e di nese ka te perkthyer ne shqip libra te tille si zhaner disi specifik.....
  Nėse do libra pėr adoleshent me vlera lexo ose shkarko te rinjte pyesin

 7. #7
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  25-11-2013
  Postime
  213

  Pėr: e-book shqip

  lazo ake facebook

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •