Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 7 prej 7
    i/e regjistruar Maska e projekti21_dk
    Antarsuar
    26-03-2003
    Mosha
    63
    Postime
    7,984
    Faleminderit
    23
    33 falenderime n 26 postime

Uriel! Po ti qenke ai q i mbyllke temat fshehurazi,?!!!

Prshndetje Uriel,
    para pak castesh u kujtova t kthehesha pak nga kjo lagja e Forumit Shqiptar t shihja mos ka shkruar dikush nga miqt dhe pr habi mezi e gjeta, se e kishe mbyllur. Edhe u gzova edhe s'u ndejva mir. U gzova se doli kush sht ai q po i mbyll temat tinzisht, por s'u ndjeva mir q s'arrita pr t'u kthyer prgjigje miqve t mi.

e lexova edhe mesazhin tnd:

Nuk ka vend pr drama n kt mes. Askush nuk t mban me zor n forum; aktivizimi sht i lir, si sht dhe largimi pa shum ceremoni. Mos vall pret respektimin e ndonj protokolli zyrtar pr prcjellje? Edhe ky lloj prototipi, q sht i ndrgjegjshm dhe pranon ekzistencn e 700 nofkave, i kishte munguar forumit. Ka ngelur t hapet nofk pr do gjndje emocionale dhe t prdoret n dit t ndryshme t javs, t cilave do i dedikohet prsri nga nj nofk pr prdorim t ndryshm, si Fillimjava stresuese, Mesjava e lodhshme, Fundi i 15 ditshit etj, etj.
    Sa prgjigje e kulturuar, mor aman!

Po qenkam br pr rekord guinnnesi mos Uriel dhe s'e paskam ditur. 700 nofka!!! Do jem shqiptari i par n librin e guinnesit, - thash me vete. Po ku t l shqiptari t ecsh prpara: 699 m'i ke fshir, o Uriel.

Shaka ishte. Ti mos u zemro, se nesr na vjen Fundjava Gazmore dhe aty do knaqemi ashtu si u knaqem javn e kaluar. O, m fal. Ti s'do q tjetri t knaqet dhe pikisht kjo Fundjava Gazore u b shkas q t vij puna deri ktu. Dhe e pata sqaruar fare mir, o Uriel djali pse e kam hapur at tem. T knaqeshim pra. Dhe u knaqem.... Nejse...

Pytje konkrete: ka po t pengojn 4 nofkat e mia ty dhe bashkmendimatrve tu? Kam treguar edhe pr nofkat e mia pse i kam.

Nj kshill ( nse e pranon ti dhe bashkmendimtart tu) nga prvoja ime: Besoj e di, por po ta rikujtoj. Edhe un jam nj redaktor, bile kryeredaktor i nj radioje t dgjuar. ( verifikoje vizitueshmrin dhe dgjueshmrin e saj. Kemi m shum dgjues se Radio Kosova dhe Radio Dukagjini. Kt e kam shikuar pr kuriozitet). Asnjher nuk ua kam fshir postimet dgjuesve edhe nse na kan shar ( sepse ka ksi spurdhjakesh gjithandej, ose ziliqar q i pengon suksesi i dikujt ). Kan qen dgjuesit e tjer q ia kan dhn pgjigjen adekuate. Po ta them edhe kt: kurr nuk e kam prdorur dik si vegl q t'i prgjigjet dikujt tjetr pr t m mbrojtur mua, por asnjher n jet nuk jam br vegl e dikujt pr t ashar tjerin. Nse e kam shar dik e kam shar nga bindja ime.

auuuuuuu. e paskam zgjatur tepr, por llafi llafin po e nxjerr, kur thot fjala.

P.S. Nse je burr hiqja "bllombn" asaj tems tjetr dhe lri lexuesit t shkruajn. I ka kakluar koha censurs e inatcillkut!
    Ndryshuar pr her t fundit nga projekti21_dk : 29-08-2012 m 21:47
    "Projekti 21" nuk i bn reklam vetes, afirmon t tjert!

i/e regjistruar
    Antarsuar
    04-04-2006
    Vendndodhja
    Tirone
    Postime
    8,460
    Faleminderit
    295
    123 falenderime n 103 postime
    Ore zoteri po pse me 4 nick ti?
    Kerkon te tallesh me antaret e tjere duke perdorur nicke te ndryshem?
    A nuk e dike ti se nuk eshte i lejueshem perdorimi i me teper se 1 nicku nga nje person?
    Pffff dhe vjen e hiqesh si i persekutuar nderkohe qe ke tallur dhe persekutuar me nicke te ndryshem krejt forumin.
    Kjo nuk e ka emrin demokraci sic kerkon ta quash por anarshi, apo abuzim dhe kushdo moderator e ka per detyre qe ti perjashtoje anetaret me me teper se nje nick pas nje paralajmerimi.
    Nuk e paske lexuar kaq vite rregulloren e forumit shqiptar?
    Mund te jesh shume i suksesshem ne punen tende dhe as qe e dyshoj.
    Mund te jesh zoteri i nderuar ne jeten tende reale dhe as qe e diskutoj kete.
    Por prezenca e 4 nickeve ne te njejtin forum nuk eshte aspak serioze nga ana juaj dhe kjo nuk ju nderon ketu.
    Mbec me shendet o rekordmeni i nicknameve te forumit.
    Un jam njeri i thjesht.
    Knaqem me pak.
    M mjafton m e mira.

i/e regjistruar
    Antarsuar
    08-12-2003
    Vendndodhja
    Tiron
    Postime
    984
    Faleminderit
    115
    47 falenderime n 45 postime
    Ta thashe dhe tek tema tjeter Adem je bere personazhi me qesharak i forumit.

Perjashtuar
    Antarsuar
    05-11-2009
    Postime
    2,419
    Faleminderit
    0
    10 falenderime n 10 postime
    Nuk lejohet t kesh shum nofka me nj IP, por jo me IP t ndryshme. Duket se Adem Gashi ka lidhje t ndryshme interneti n pun dhe n shtpi. Mua nuk m duket ndonj gj e keqe, se fundja ai nuk fshihet pas nofkave, por tregon se kush sht.

Adem Gashi sht ndr antart m t kulturuar t ktij forumi. Asnjher nuk e kam par t shaj ose fyej dik, bile edhe kur e fyejn, u shmanget. Adem Gashit i duhej dhn posti i moderatorit, por fatkeqsisht ai nuk sht tifoz i Berishs dhe i Janullaqit.

► ☆☆☆ ◄
    Antarsuar
    26-10-2005
    Vendndodhja
    Mmdhe
    Postime
    4,912
    Faleminderit
    47
    64 falenderime n 51 postime
    Bato.

Se nuk shan apo nuk ofendon nuk do te thote te behesh moderator me patjeter. Une qe jam tifoz i Berishes duhet te jem moderator sipas teje ?

Perderisa ka nje rregullore te shkruar ne forum,atehere duhet te zbatohet nga te gjithe dhe nje anetar i forumit qe posedon me shume se nje nick name ne forum do te thote qe nuk ka zbatuar rregulloren e forumit.

Perjashtuar
    Antarsuar
    11-11-2002
    Postime
    6,667
    Faleminderit
    0
    20 falenderime n 19 postime
    T'kishin me e mbyll ate nenforumin Lojra dhe Rebuse

100.000 postime me the te thash hahaha e hihihi

Tralala me bishta prasi ngarko kot forumin

Hierark i lart Maska e Uriel
    Antarsuar
    07-02-2010
    Vendndodhja
    Torre della Fame
    Postime
    1,219
    Faleminderit
    3
    40 falenderime n 33 postime
    Citim Postuar m par nga ademgashi_dk Lexo Postimin
    Prshndetje Uriel,
    para pak castesh u kujtova t kthehesha pak nga kjo lagja e Forumit Shqiptar t shihja mos ka shkruar dikush nga miqt dhe pr habi mezi e gjeta, se e kishe mbyllur. Edhe u gzova edhe s'u ndejva mir. U gzova se doli kush sht ai q po i mbyll temat tinzisht, por s'u ndjeva mir q s'arrita pr t'u kthyer prgjigje miqve t mi.

e lexova edhe mesazhin tnd:

Sa prgjigje e kulturuar, mor aman!

Po qenkam br pr rekord guinnnesi mos Uriel dhe s'e paskam ditur. 700 nofka!!! Do jem shqiptari i par n librin e guinnesit, - thash me vete. Po ku t l shqiptari t ecsh prpara: 699 m'i ke fshir, o Uriel.

Shaka ishte. Ti mos u zemro, se nesr na vjen Fundjava Gazmore dhe aty do knaqemi ashtu si u knaqem javn e kaluar. O, m fal. Ti s'do q tjetri t knaqet dhe pikisht kjo Fundjava Gazore u b shkas q t vij puna deri ktu. Dhe e pata sqaruar fare mir, o Uriel djali pse e kam hapur at tem. T knaqeshim pra. Dhe u knaqem.... Nejse...

Pytje konkrete: ka po t pengojn 4 nofkat e mia ty dhe bashkmendimatrve tu? Kam treguar edhe pr nofkat e mia pse i kam.

Nj kshill ( nse e pranon ti dhe bashkmendimtart tu) nga prvoja ime: Besoj e di, por po ta rikujtoj. Edhe un jam nj redaktor, bile kryeredaktor i nj radioje t dgjuar. ( verifikoje vizitueshmrin dhe dgjueshmrin e saj. Kemi m shum dgjues se Radio Kosova dhe Radio Dukagjini. Kt e kam shikuar pr kuriozitet). Asnjher nuk ua kam fshir postimet dgjuesve edhe nse na kan shar ( sepse ka ksi spurdhjakesh gjithandej, ose ziliqar q i pengon suksesi i dikujt ). Kan qen dgjuesit e tjer q ia kan dhn pgjigjen adekuate. Po ta them edhe kt: kurr nuk e kam prdorur dik si vegl q t'i prgjigjet dikujt tjetr pr t m mbrojtur mua, por asnjher n jet nuk jam br vegl e dikujt pr t ashar tjerin. Nse e kam shar dik e kam shar nga bindja ime.

auuuuuuu. e paskam zgjatur tepr, por llafi llafin po e nxjerr, kur thot fjala.

P.S. Nse je burr hiqja "bllombn" asaj tems tjetr dhe lri lexuesit t shkruajn. I ka kakluar koha censurs e inatcillkut!
    Ti duhet t vuash se s'bn nga deliri madhshtis ose nga ndonj 'rregullim personaliteti, q krkon vmendje n do situat e pr tu vetviktimizuar, edhe nga ato m qesharaket e mundshme. Fute thell n kok q shumfishimi i nofkave nuk lejohet n forum; sht kundr rregullores, si sht gjithashtu kundr rregullores replika pa fund pas nj vendimi moderues. Askush nuk e ka pr detyr t merret me 'rregullimet q shqetsojn antar t caktuar; jo m kot ekzistojn psikologt. Nofkat e tjera q do t hapsh, do t prjashtohen, e do t shkrihen n nj t vetme pr t mos krijuar konfuzion lart e posht npr tema. Gjithashtu, temat q dramatizojn ndodhin e jashtzakonshme do t mbyllen; nuk ka nevoj t largohesh nga forumi me megafon. Nse nuk dshiron t marrsh m pjes, resht s shkruari. Zgjidhja sht m e thjesht se sa mendon.
    Ndryshuar pr her t fundit nga Uriel : 30-08-2012 m 08:24
    relata refero

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

• Ju nuk mund t hapni tema t reja.
  • Ju nuk mund t postoni n tema.
  • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
  • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
  •