Close
Faqja 49 prej 49 FillimFillim ... 39474849
Duke shfaqur rezultatin 961 deri 978 prej 978
 1. #961
  Updating.... Maska e Wordless
  Anėtarėsuar
  19-06-2002
  Vendndodhja
  Undercover
  Postime
  3,175
  Faleminderit
  12
  198 falenderime nė 164 postime

  Pėr: Foto Humoristike III

  Emri: 10174903_445349995604734_349077767916240953_n.jpg

Shikime: 4938

Madhėsia: 54.2 KB

  Martohu po deshe !
  Ky shtet ėshtė ky qė ėshtė sepse qytetarėt tanė janė kėta qė janė !

 2. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Wordless pėr postimin:

  Sorkadhe_Kelcyre (17-04-2014)

 3. #962
  ► ☆☆☆ ◄
  Anėtarėsuar
  27-10-2005
  Vendndodhja
  Mėmėdhe
  Postime
  4,912
  Faleminderit
  47
  64 falenderime nė 51 postime

  Pėr: Foto Humoristike III


 4. #963
  ► ☆☆☆ ◄
  Anėtarėsuar
  27-10-2005
  Vendndodhja
  Mėmėdhe
  Postime
  4,912
  Faleminderit
  47
  64 falenderime nė 51 postime

  Pėr: Foto Humoristike III


 5. #964
  i/e regjistruar Maska e Linda5
  Anėtarėsuar
  03-10-2007
  Postime
  7,301
  Faleminderit
  70
  80 falenderime nė 70 postime

  Pėr: Foto Humoristike III  Wir leben alle unter dem gleichen Himmel, aber wir haben nicht alle den gleichen Horizont.

 6. #965
  i/e regjistruar Maska e Elian70
  Anėtarėsuar
  30-07-2006
  Vendndodhja
  Vlorė
  Postime
  1,940
  Faleminderit
  31
  171 falenderime nė 126 postime

  Pėr: Foto Humoristike III

  Te Dish, te Besh, te Dish te Besh, Bej te Ditur!

 7. #966
  ► ☆☆☆ ◄
  Anėtarėsuar
  27-10-2005
  Vendndodhja
  Mėmėdhe
  Postime
  4,912
  Faleminderit
  47
  64 falenderime nė 51 postime

  Pėr: Foto Humoristike III


 8. #967
  i/e regjistruar Maska e Elian70
  Anėtarėsuar
  30-07-2006
  Vendndodhja
  Vlorė
  Postime
  1,940
  Faleminderit
  31
  171 falenderime nė 126 postime

  Pėr: Foto Humoristike III

  Te Dish, te Besh, te Dish te Besh, Bej te Ditur!

 9. #968
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  25-05-2008
  Postime
  3,759
  Faleminderit
  151
  242 falenderime nė 202 postime

  Pėr: Foto Humoristike III

  There is a special place in hell for women who don't help other women.
  Madeleine Albright

 10. 2 antarėt mė poshtė falenderuan ane pėr mendimin e shprehur nė kėtė postim:

  AlbaneZ (15-04-2014),Irenna (22-04-2014)

 11. #969
  ► ☆☆☆ ◄
  Anėtarėsuar
  27-10-2005
  Vendndodhja
  Mėmėdhe
  Postime
  4,912
  Faleminderit
  47
  64 falenderime nė 51 postime

  Pėr: Foto Humoristike III


 12. #970
  i/e regjistruar Maska e Elian70
  Anėtarėsuar
  30-07-2006
  Vendndodhja
  Vlorė
  Postime
  1,940
  Faleminderit
  31
  171 falenderime nė 126 postime

  Pėr: Foto Humoristike III

  Te Dish, te Besh, te Dish te Besh, Bej te Ditur!

 13. #971
  ► ☆☆☆ ◄
  Anėtarėsuar
  27-10-2005
  Vendndodhja
  Mėmėdhe
  Postime
  4,912
  Faleminderit
  47
  64 falenderime nė 51 postime

  Pėr: Foto Humoristike III

  Hold this

 14. #972
  ► ☆☆☆ ◄
  Anėtarėsuar
  27-10-2005
  Vendndodhja
  Mėmėdhe
  Postime
  4,912
  Faleminderit
  47
  64 falenderime nė 51 postime

  Pėr: Foto Humoristike III

  LOOL

 15. #973
  ► ☆☆☆ ◄
  Anėtarėsuar
  27-10-2005
  Vendndodhja
  Mėmėdhe
  Postime
  4,912
  Faleminderit
  47
  64 falenderime nė 51 postime

  Pėr: Foto Humoristike III

  LOOL 16. #974
  ► ☆☆☆ ◄
  Anėtarėsuar
  27-10-2005
  Vendndodhja
  Mėmėdhe
  Postime
  4,912
  Faleminderit
  47
  64 falenderime nė 51 postime

  Pėr: Foto Humoristike III

  Per ju vajza e gra => Sensor parkimi

 17. #975
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  25-05-2008
  Postime
  3,759
  Faleminderit
  151
  242 falenderime nė 202 postime

  Pėr: Foto Humoristike III

  There is a special place in hell for women who don't help other women.
  Madeleine Albright

 18. #976
  Updating.... Maska e Wordless
  Anėtarėsuar
  19-06-2002
  Vendndodhja
  Undercover
  Postime
  3,175
  Faleminderit
  12
  198 falenderime nė 164 postime

  Pėr: Foto Humoristike III

  Citim Postuar mė parė nga AlbaneZ Lexo Postimin
  Hold this
  hahaa kjo ėshtė e fortė fare !!
  Ky shtet ėshtė ky qė ėshtė sepse qytetarėt tanė janė kėta qė janė !

 19. #977
  .
  Anėtarėsuar
  24-04-2002
  Postime
  2,012
  Faleminderit
  0
  64 falenderime nė 55 postime

  Pėr: Foto Humoristike III

  Citim Postuar mė parė nga Wordless Lexo Postimin
  hahaa kjo ėshtė e fortė fare !!
  Me duket se Video me siper ka kopjuar kete humorin japonez: lol


 20. #978
  Updating.... Maska e Wordless
  Anėtarėsuar
  19-06-2002
  Vendndodhja
  Undercover
  Postime
  3,175
  Faleminderit
  12
  198 falenderime nė 164 postime

  Pėr: Foto Humoristike III

  E di o Boke se e kam parė kėtė video. Mė pėlqejnė shumė tė tilla surpriza !

  Shikoje kėtė videon se do shkrihesh fare

  Ky shtet ėshtė ky qė ėshtė sepse qytetarėt tanė janė kėta qė janė !

Faqja 49 prej 49 FillimFillim ... 39474849

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •