Close
Faqja 3 prej 49 FillimFillim 1234513 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 60 prej 978
 1. #41
  fossa dei leoni Maska e prenceedi
  Anėtarėsuar
  07-11-2008
  Postime
  2,141
  Faleminderit
  0
  5 falenderime nė 5 postime
  //////////////////////////////////////////////////
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  

 2. #42
  ► ☆☆☆ ◄
  Anėtarėsuar
  27-10-2005
  Vendndodhja
  Mėmėdhe
  Postime
  4,912
  Faleminderit
  47
  64 falenderime nė 51 postime 3. #43
  ► ☆☆☆ ◄
  Anėtarėsuar
  27-10-2005
  Vendndodhja
  Mėmėdhe
  Postime
  4,912
  Faleminderit
  47
  64 falenderime nė 51 postime


  lol
 4. #44
  ► ☆☆☆ ◄
  Anėtarėsuar
  27-10-2005
  Vendndodhja
  Mėmėdhe
  Postime
  4,912
  Faleminderit
  47
  64 falenderime nė 51 postime

 5. #45
  i/e regjistruar Maska e Nete
  Anėtarėsuar
  13-04-2009
  Postime
  8,732
  Faleminderit
  243
  118 falenderime nė 95 postime

 6. #46
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  25-06-2012
  Postime
  664
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga Nete Lexo Postimin
  Skuptova gje.

 7. #47
  i/e regjistruar Maska e Nete
  Anėtarėsuar
  13-04-2009
  Postime
  8,732
  Faleminderit
  243
  118 falenderime nė 95 postime
  Pse nuk po mesohesh pra,une me se shumti ketu ne forum kam mesuar dialekte

  Kjo e para i thote shoqese se saj,shiko Magbulja sa shume paska marre ngjyre mi qenka shkrumuar!Qyqa qyqa ne hall qenka bere thush se per zor ka shkuar ne det!

  Ndersa kjo tjetra thote....Po mi shkrumajka,u be kjo te marri ngjyre aq shume,hajt mi pyete a ishte ne Durres apo Ulqin

  Por menyra e dialektit te ben me shume te qeshesh

 8. #48
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  25-06-2012
  Postime
  664
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga Nete Lexo Postimin
  Pse nuk po mesohesh pra,une me se shumti ketu ne forum kam mesuar dialekte

  Kjo e para i thote shoqese se saj,shiko Magbulja sa shume paska marre ngjyre mi qenka shkrumuar!Qyqa qyqa ne hall qenka bere thush se per zor ka shkuar ne det!

  Ndersa kjo tjetra thote....Po mi shkrumajka,u be kjo te marri ngjyre aq shume,hajt mi pyete a ishte ne Durres apo Ulqin

  Por menyra e dialektit te ben me shume te qeshesh
  njeri ketu (pronari ), ke pese vjet qe punon me ne dhe akoma sna kupton.
  Meso gegnishten.

  Une: Sme intereson.

  Shkrimin e kuptova por cfare nuk kuptoj eshte si eshte kjo per te qeshur. Nejse lol.

 9. #49
  i/e regjistruar Maska e Nete
  Anėtarėsuar
  13-04-2009
  Postime
  8,732
  Faleminderit
  243
  118 falenderime nė 95 postime
  Citim Postuar mė parė nga A.LePuLush Lexo Postimin
  njeri ketu (pronari ), ke pese vjet qe punon me ne dhe akoma sna kupton.
  Meso gegnishten.

  Une: Sme intereson.

  Shkrimin e kuptova por cfare nuk kuptoj eshte si eshte kjo per te qeshur. Nejse lol.
  A ti paske pyetur qka ka per te qeshur?

  Nuk je femer per ate nuk e kupton,sepse keto shprehin xhelozi ndaj shoqes qe ka marre ngjyre shume

 10. #50
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  25-06-2012
  Postime
  664
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  nejse lol, mua sme duket per te qeshur

  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga A.LePuLush : 01-09-2012 mė 11:10

 11. #51
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  19-02-2009
  Vendndodhja
  ▬►ⓋⓛⓅ◄▬
  Postime
  2,645
  Faleminderit
  0
  7 falenderime nė 7 postime
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Deni_Boy : 01-09-2012 mė 13:20

 12. #52
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  19-02-2009
  Vendndodhja
  ▬►ⓋⓛⓅ◄▬
  Postime
  2,645
  Faleminderit
  0
  7 falenderime nė 7 postime
  hahaha


 13. #53
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  11-11-2002
  Postime
  6,667
  Faleminderit
  0
  20 falenderime nė 19 postime 14. #54
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  19-02-2009
  Vendndodhja
  ▬►ⓋⓛⓅ◄▬
  Postime
  2,645
  Faleminderit
  0
  7 falenderime nė 7 postime

 15. #55
  i/e regjistruar Maska e Linda5
  Anėtarėsuar
  03-10-2007
  Postime
  7,301
  Faleminderit
  70
  80 falenderime nė 70 postime


  Wir leben alle unter dem gleichen Himmel, aber wir haben nicht alle den gleichen Horizont.

 16. #56
  i/e regjistruar Maska e Linda5
  Anėtarėsuar
  03-10-2007
  Postime
  7,301
  Faleminderit
  70
  80 falenderime nė 70 postime
  Eh ē'te ben interneti,te mer ne qafe

  Wir leben alle unter dem gleichen Himmel, aber wir haben nicht alle den gleichen Horizont.

 17. #57
  i/e regjistruar Maska e Linda5
  Anėtarėsuar
  03-10-2007
  Postime
  7,301
  Faleminderit
  70
  80 falenderime nė 70 postime


  Wir leben alle unter dem gleichen Himmel, aber wir haben nicht alle den gleichen Horizont.

 18. #58
  i/e regjistruar Maska e Linda5
  Anėtarėsuar
  03-10-2007
  Postime
  7,301
  Faleminderit
  70
  80 falenderime nė 70 postime
  Ē'fare ju mungon juve ne keto momente !!!

  Mua prsh me mungon vazhdimi i numrave  Wir leben alle unter dem gleichen Himmel, aber wir haben nicht alle den gleichen Horizont.

 19. #59
  yep Maska e Izadora
  Anėtarėsuar
  11-09-2008
  Vendndodhja
  ne zemren e atij qe ka "zemer"
  Postime
  8,891
  Faleminderit
  24
  39 falenderime nė 37 postime
  Citim Postuar mė parė nga Linda5 Lexo Postimin
  Ē'fare ju mungon juve ne keto momente !!!

  Mua prsh me mungon vazhdimi i numrave  Masazh ????
  Jeto sot se neser nuk i dihet

 20. #60
  Style & Substance Maska e qeveriablu
  Anėtarėsuar
  16-05-2011
  Postime
  1,830
  Faleminderit
  0
  11 falenderime nė 11 postime
  ......
  .
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga qeveriablu : 02-09-2012 mė 20:42
  Mos blej asnje prodhim qe fillon me barkodin 860 (prodhime serbe),dhe ato 520 (prodhime greke) !

Faqja 3 prej 49 FillimFillim 1234513 ... FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •