Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 5
  1. #1
    i/e regjistruar Maska e saura
    Anėtarėsuar
    07-09-2008
    Vendndodhja
    Itali
    Postime
    3,498

    Ja se ēfare ndodh ne forumin shqiptar ....

    Po shkruaj keto rreshta per ta marre vesh dhe ju te tjeret nivelin se ēfare ndodh ne forumin shqiptar plus nivelin e moderatores PINK...

    Ne nje teme te hapur po shkrueshim me njera _tjetren natyrisht me nivelin qe meriton Pinku ...
    Zonja Pink futet tek emri im dhe shkruan sikur shkruaj une ...
    kjo eshte shume serioze prandaj po e bej te ditur ,jo per mua por mund ta bej me te gjith ju ...
    mund ti shkruaj te tjereve ose ne forum sikur shkruani ju ...
    jeton dhe ne amerik dhe e mban veten per shume parimore ...
    por kjo qe ben eshte veper penale edhe pse jemi virtualisht ...


    konkretisht ka shkruajtur (nivel 4 vjeēar )

    E di jam femer sharrabajge e piset, por skam cbej! Mos ma vini re!

    nuk e fshiva e lash aty dhe ju pergjigja


    Bravo Pinku futesh shkruan me emrin tim
    detyra e nje moderatori kjo eshte ne fakt
    vetem 4 vjeēaret i bejne keto lloj hakmarjesh lol

    I shkruajta super moderatorit per kete nder kohe nqs ju vjen ndonje sharje o ndonje shkrim nga ana ime mos e merrni per te vertete deri sa te zgjidhet ky problem ..
    po nuk u zgjidh qofshit mire forumi eshte i Pinkut une nuk shkruaj me ....
    Ndryshuar pėr herė tė fundit nga saura : 27-08-2012 mė 15:43
    L'invidia e la forma piu sincera di ammmmirazione.

  2. #2
    bubbly
    Anėtarėsuar
    05-05-2003
    Vendndodhja
    USA
    Postime
    13,657
    Po pse mi me Ty do merrem une?!! Une do te edukoj Ty ne kete Moshe qe je?! Ndryshe nuk pushon ti! Kujton se po flet me ato qe ke afer. Yt se c'lloj 'femre' je nje zot e di. Tema per mua mbyllet ketu .
    Music to my heart that's what you are, a song that goes on and on.....

  3. #3
    Larguar Maska e Noellag
    Anėtarėsuar
    23-09-2009
    Vendndodhja
    Ne zemrat tuaja
    Postime
    2,583
    Rastesisht pashe kete teme dhe mendova qe mos kishte ndodhur dicka duke pare titullin, por lexova dy femra qe zihen si burra duke e share njera tjetren. Une mendoja se ketu femrat jane me tolerante dhe kane ate lloj butesine femerore qe nuk mund behen agresive se nuk u shkon per shtat. Ju nuk jeni femra TURP
    Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Noellag : 27-08-2012 mė 17:40
    Larguar

    Duhet te perjetosh shume qe te behesh njeri

  4. #4
    bubbly
    Anėtarėsuar
    05-05-2003
    Vendndodhja
    USA
    Postime
    13,657
    Nje Injorance e madhe ketu ! ( mire qe dini te ndizni comp). Google - moderim posti, ndryshim kur ke te besh me njerez injorante dhe do merrni vesht cfare ka ndodhur! Deri atehere ju pershendes me - I am titanium! lol
    Music to my heart that's what you are, a song that goes on and on.....

  5. #5
    Saura une tu pergjigja me mesazh privat por besoj kete teme e hape perpara se te komunikoje me mua. Se kam parasysh se per ke shkrim behet fjale por sic te shpjegova, asnje nga stafi, mod, smod apo admin nuk ka akses te futet me emrin tend. Ajo gje mund te ndodh vetem nese dikush ka dijeni per password tend por edhe ne kete rast, mod, smod dhe admin serisht nuk e kane kete informacion. Ai eshte privatisht i joti. Nese Pink ka nderhyre ne shkrimin tend dhe e ka ndryshuar ate, ne fund te shkrimi, forumi automatkisht gjeneron nje mesazh qe ben te ditur ndryshimin ne nje shkrim dhe nga kush eshte bere. Por ky rast ndryshon shume me idene tende fillestare qe pink perdor llogarine tende. Nese pergjigja ime nuk eshte e mjaftueshme atehere te presim nderhyrjen e admineve. Deri ne ate moment, per te evituar komente pa fund nga antare qe skane fare pune te fusin hundet ne nje nenforum qe kerkon vetem nderhyrje nga stafi, tema do mbyllet. Albo ose Fiori mund te pergjigjen dhe me teme te mbyllur.

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •