Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 5 prej 5
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e saura
  Anėtarėsuar
  07-09-2008
  Vendndodhja
  Itali
  Postime
  3,505
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim

  Ja se ēfare ndodh ne forumin shqiptar ....

  Po shkruaj keto rreshta per ta marre vesh dhe ju te tjeret nivelin se ēfare ndodh ne forumin shqiptar plus nivelin e moderatores PINK...

  Ne nje teme te hapur po shkrueshim me njera _tjetren natyrisht me nivelin qe meriton Pinku ...
  Zonja Pink futet tek emri im dhe shkruan sikur shkruaj une ...
  kjo eshte shume serioze prandaj po e bej te ditur ,jo per mua por mund ta bej me te gjith ju ...
  mund ti shkruaj te tjereve ose ne forum sikur shkruani ju ...
  jeton dhe ne amerik dhe e mban veten per shume parimore ...
  por kjo qe ben eshte veper penale edhe pse jemi virtualisht ...


  konkretisht ka shkruajtur (nivel 4 vjeēar )

  E di jam femer sharrabajge e piset, por skam cbej! Mos ma vini re!

  nuk e fshiva e lash aty dhe ju pergjigja


  Bravo Pinku futesh shkruan me emrin tim
  detyra e nje moderatori kjo eshte ne fakt
  vetem 4 vjeēaret i bejne keto lloj hakmarjesh lol

  I shkruajta super moderatorit per kete nder kohe nqs ju vjen ndonje sharje o ndonje shkrim nga ana ime mos e merrni per te vertete deri sa te zgjidhet ky problem ..
  po nuk u zgjidh qofshit mire forumi eshte i Pinkut une nuk shkruaj me ....
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga saura : 27-08-2012 mė 15:43
  L'invidia e la forma piu sincera di ammmmirazione.

 2. #2
  bubbly
  Anėtarėsuar
  05-05-2003
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  13,737
  Faleminderit
  72
  260 falenderime nė 226 postime
  Po pse mi me Ty do merrem une?!! Une do te edukoj Ty ne kete Moshe qe je?! Ndryshe nuk pushon ti! Kujton se po flet me ato qe ke afer. Yt se c'lloj 'femre' je nje zot e di. Tema per mua mbyllet ketu .
  Music to my heart that's what you are, a song that goes on and on.....

 3. #3
  Larguar Maska e Noellag
  Anėtarėsuar
  23-09-2009
  Vendndodhja
  Ne zemrat tuaja
  Postime
  2,593
  Faleminderit
  0
  32 falenderime nė 26 postime
  Rastesisht pashe kete teme dhe mendova qe mos kishte ndodhur dicka duke pare titullin, por lexova dy femra qe zihen si burra duke e share njera tjetren. Une mendoja se ketu femrat jane me tolerante dhe kane ate lloj butesine femerore qe nuk mund behen agresive se nuk u shkon per shtat. Ju nuk jeni femra TURP
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Noellag : 27-08-2012 mė 17:40
  Larguar

  Duhet te perjetosh shume qe te behesh njeri

 4. #4
  bubbly
  Anėtarėsuar
  05-05-2003
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  13,737
  Faleminderit
  72
  260 falenderime nė 226 postime
  Nje Injorance e madhe ketu ! ( mire qe dini te ndizni comp). Google - moderim posti, ndryshim kur ke te besh me njerez injorante dhe do merrni vesht cfare ka ndodhur! Deri atehere ju pershendes me - I am titanium! lol
  Music to my heart that's what you are, a song that goes on and on.....

 5. #5
  Deny Ignorance Maska e Darius
  Anėtarėsuar
  25-04-2002
  Vendndodhja
  Agartha
  Postime
  13,942
  Faleminderit
  0
  673 falenderime nė 479 postime
  Saura une tu pergjigja me mesazh privat por besoj kete teme e hape perpara se te komunikoje me mua. Se kam parasysh se per ke shkrim behet fjale por sic te shpjegova, asnje nga stafi, mod, smod apo admin nuk ka akses te futet me emrin tend. Ajo gje mund te ndodh vetem nese dikush ka dijeni per password tend por edhe ne kete rast, mod, smod dhe admin serisht nuk e kane kete informacion. Ai eshte privatisht i joti. Nese Pink ka nderhyre ne shkrimin tend dhe e ka ndryshuar ate, ne fund te shkrimi, forumi automatkisht gjeneron nje mesazh qe ben te ditur ndryshimin ne nje shkrim dhe nga kush eshte bere. Por ky rast ndryshon shume me idene tende fillestare qe pink perdor llogarine tende. Nese pergjigja ime nuk eshte e mjaftueshme atehere te presim nderhyrjen e admineve. Deri ne ate moment, per te evituar komente pa fund nga antare qe skane fare pune te fusin hundet ne nje nenforum qe kerkon vetem nderhyrje nga stafi, tema do mbyllet. Albo ose Fiori mund te pergjigjen dhe me teme te mbyllur.

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •