Close
Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 22 prej 22
 1. #21
  i/e regjistruar Maska e Marya
  Antarsuar
  10-05-2009
  Postime
  4,669

  Pr: A sht gj e mir q fmijt msojn gjuh t huaja q n mosh t vogl ?

  vajza ime vajti rreth 20 muajshe, degjon 3 gjuhe , per te folur nuk thote fjale te plota dhe te kuptueshme,mbase nuk di ne cgjuhe te shprehet, por ama kur i them sille kete, beje ate , kur i drejtohem dhe i jap urdhera ne te treja gjuhet , ajo i ekzekuton korrekt, dmth se i kupton.
  Mbase do shprehet ca me me vonese se moshataret e saj , por nuk me shqeteson per momentin se kur te shkoje ne kopesht do jete e forcuar ta zgjidhe gjuhen
  Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo

 2. #22
  i/e regjistruar Maska e taku72
  Antarsuar
  23-11-2011
  Vendndodhja
  tirane
  Postime
  115

  Pr: A sht gj e mir q fmijt msojn gjuh t huaja q n mosh t vogl ?

  Mesojne, mesojne sidomos te sharat.Vetem per ate pune e kane mendjen.

Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •