Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 9 prej 9
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  10-03-2011
  Postime
  253
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Te mesosh per note apo per dituri?

  Te mesosh per note apo per dituri?

 2. #2
  Buena Suerte Maska e MI CORAZON
  Anėtarėsuar
  21-07-2002
  Postime
  7,499
  Faleminderit
  0
  103 falenderime nė 94 postime
  Per note. Pasi te marresh dipllomen atehere fillon diturimi I vertete,i cili s'mbaron kurre.
  Where does a thought go when it's forgotten?

 3. #3
  cherry blossom girl
  Anėtarėsuar
  14-05-2010
  Postime
  6,112
  Faleminderit
  55
  245 falenderime nė 202 postime
  personalisht nuk kam mesuar asnjehere per note dhe as qe me ka interesuar ndonjehere nota. per mua notat nuk vlejne hic, nuk jane treguese te asgjeje, ashtu si dhe provimet ne pergjithesi, nga menyra se si organizohen. kam pare plot studenta te kene marre nje provim me noten me te larte dhe pas nje muaji te harrojne ate qe kane mesuar per ate provim.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga broken_smile : 17-08-2012 mė 17:56

 4. #4
  Perjashtuar Maska e didii
  Anėtarėsuar
  14-04-2012
  Postime
  504
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  duhet te mesohs per vete dhe jo per note, ama nota te imponon, ne baze te notes ti vihesh ne konkurence me tjetrin, ti vleresohesh ose zhvleresoheshnga ajo note, je me lart ose me poshte nga tjtri, keshtu qe edhe nota ka shum shum ndikim!! ama nota nuk mund te behet arsyeja primare per te mesuar, per note me shum mesojn moshat e vogla ne klasat fillore, pastaj njeriu duhet te ndergjegjesohet qe te eci aq sa arin i pertypi,bota ehste e bukur sepse njerezit jane te ndryshem....keshtu qe nuk mund tehaheshme tjetrin...por sfido veten , sot tre faqe neser 5 pasneser nje liber e keshtu....

 5. #5
  1.2.3...I
  Anėtarėsuar
  10-09-2005
  Postime
  2,022
  Faleminderit
  53
  67 falenderime nė 50 postime
  Nuk e mendoj se ka njerez qe mesojne dhe nuk ju intereson nota.Eshte shume normale qe nota dhe mund te jete jo mire e vlersuar,sidomos koheve te fundit cfare nuk shofim e cfare nuk degjojme por prap ngelet "pasqyre e dituris"

  Nota eshte nje stimulues i fuqishme mendoj une!

 6. #6
  i/e regjistruar Maska e urtesia
  Anėtarėsuar
  22-08-2006
  Vendndodhja
  Ne Dardani -Iliride
  Postime
  429
  Faleminderit
  0
  5 falenderime nė 5 postime
  dallimi mes notes 1 dhe 2 eshte si nata me diten, si toka me qiellin.
  por dallimi mes 2 dhe 5 vetem nuanca, aspak dallim.
  urtėsia

 7. #7
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  11-11-2002
  Postime
  6,667
  Faleminderit
  0
  20 falenderime nė 19 postime
  Citim Postuar mė parė nga KlaraPink Lexo Postimin
  Te mesosh per note apo per dituri?
  As njera dhe as tjetra

  Mesohet per : Para dhe Ego

 8. #8
  i/e regjistruar Maska e A.I
  Anėtarėsuar
  20-06-2011
  Postime
  427
  Faleminderit
  22
  14 falenderime nė 8 postime
  Lodhu kot se te gjithe per note mesojne...pastaj coc i ngelet nai gjo ne tru!
  Think Different! Think Again!

 9. #9
  i/e regjistruar Maska e mia@
  Anėtarėsuar
  11-01-2008
  Vendndodhja
  Twilight Zone...
  Postime
  10,823
  Faleminderit
  138
  244 falenderime nė 199 postime
  Nota eshte e rendesishme per mesataren. Kudo kerkohet mesatarja.Me mesatare te ulet nuk merr as loan e as financial aid. Plus qe me mesatare te larte fiton bursa. Duam s'duam mesatarja kerkohet, vleresohet.
  Feelings change - memories don't.

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •