Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 5
  1. #1
    hmmm Maska e Niko D'Angelo
    Anėtarėsuar
    29-04-2002
    Vendndodhja
    Minnesota, USA
    Postime
    127

    Shqiptari takon Alen Delon

    Shqiptari i pare qe takon Alen Delon, edhe pse ne kushte jo te zakonta
    Shqiptari perplaset me makinen e Alen Delon

    Benzi i bardhe, ne te cilin udhetonin drejt Athines aktori i madh francez Alen Delon, i biri i tij, Antoni dhe e dashura e tij, nuk kishte pershkuar as dy kilometra rruge, kur eshte perplasur me nje tjeter makine, diten e hene. Makina tip Fiat, qe sipas burimeve greke, drejtohej nga shqiptari 22- vjecar Julian Delko, prej shpejtesise, kishte kaluar ne krahun e kundert, duke i prere rrugen, taksise, se drejtuar nga shoferi grek Ilia Panushi, ku udhetonte Delon. Ne momentin e perplasjes, makina ndodhej ne autostrade, per ne Athine, drejt se ciles, po udhetonte aktori me familjen, qe sapo kishin mberritur ne aerodrom nga Franca. Prej perplasjes, makina pesoi demtime, por pa pasoja per udhetaret, te cilet u derguan menjehere me nje makine tip Xhip, per ne spital. Sipas mjekut, qe vizitoi Delonin, gjendja e tij shendetesore, eshte shume e mire, vecse i duhet pak pushim. Sipas mediave greke, aktori me te birin dhe te dashuren e tij, shkonin drejt Athines, per te ndjekur nje sfilate mode, te nje stilisteje te njohur greke.


    www.korrieri.com
    Winners Don't Quit

  2. #2
    be yourself by yourself Maska e denku
    Anėtarėsuar
    23-04-2002
    Vendndodhja
    in the casket garden
    Postime
    362
    Po mire ky shqiptari nuk i mori nje autograf te pakten?Hajde takim hajde!
    Nuk mund te qortohem,sepse dhe vete njeriu model ka skadencen e tij....!!!!!!!!

  3. #3
    i/e regjistruar Maska e Brari
    Anėtarėsuar
    23-04-2002
    Postime
    18,826

    Per te Qare e per te Qeshur..

    Ja nji lajm bombastik..
    -----

    DURRES (16 Maj) - Zmbrapset gomonia me 30 klandestinė qė synonte brigjet e Italisė nga brigjet e Vlorės. Burime nga salla operative e kėtij misioni, tė dislokuar nė portin detar tė Durrėsit bėnė tė ditur se pėr afro tri orė gomonia oqeanike, me gjatėsi 10 metra dhe dy motorė jashtė bordit, u pėrpoq t'i shmangej thirrjeve pėr t'u kthyer ne bregun nga ishte nisur. Motovedeta e patrullimit, e dislokuar nė ishullin e Sazanit e ka diktuar gomonen dje rreth orės 23:00 por vetėm rreth orės 02:00 tė ditės sė sotme, nė kushtet e mungesės sė karburantit skafistėt i janė drejtuar pėrfundimisht plazhit tė vjetėr nė Vlorė. Sipas tė njejtave burime, kohėt e fundit ka rėnė ndjeshėm numri i gomoneve, qė transportojnė klandestinė drejt brigjeve jugore tė Italisė. ad/an (BalkanWeb
    -----------------------

    Zmbrapset Gomonija thot lajmi ... a thua se eshte zmbrapsur ndonji kryqezor i admiralit Denic ose Aeroplanmbajtesja Amerikane ne gjirin Persik. Nji cop gomone.

    Fati jon i keq qe ne Bote na "prezantojne" keta Julianet e ndyre dhe nga pislleqet e tyre vuajne rinija jone e mrekullushme.
    Kemi shumicen e rinise e cila studion e punon me ndershmeri ne boten perendimore por qe detyrohet te perballoje opinionin e poshter qe krijohet prej elvisave dhe julianove tane nga Skela ose ura Vajgurore.
    A kini vene re sa emra te bukur kane keta banditet tane???

    Juliano Ramadani... Luciano Nazifi... Elvis Harallambi... Paolo Qinami... Enkelejd Ashimi...etj etj..

    Keta bejne krime, fitojne miliona, bejne 3 jav burg e dalin e namin e keq te krijuar prej tyre ne Bote e vuan Rinija e mire.
    Ke cti thuac kesaj mo amani..se po plas nga inati.
    Ne vend qe te takohet me brad pitin psh Eni ose katana dhe Albo ose redi me klaudia shiferin e Britney spearsin vene keta gangot e takojne alen delonin.
    plasa more shoke..plasa ..lol.

  4. #4
    me nder qofsh
    Anėtarėsuar
    17-04-2002
    Vendndodhja
    ne fluturim e siper
    Postime
    810
    o brari po te plasesh eshte kjo jete.
    jam perplasur dhe une me disa yje hollivudi po nuk e di nese njihen andej nga ju.
    jerry seinfeld
    rupert everest(ishte si shpirt po ca ti besh qe eshte gay)
    winona ryder
    jonny depp (ky dhe me i mire. sa sme ra te fiket)

    nejse keto nuk quhen po nga muaji tjeter bej hesap te takoj kofi anan . aman ca pune do bej une. s'vuan rinia nga kjo besoj.

    dje ne autobus takova nej shoqe te vjeter greke dhe me tha qe do vente ne Athine per pushime. e une tere qejf i thashe "ua ke per tu kenaqur ne Greqi" ajo per momentin harroi qe jam shqipetare dhe ma ktheu" ca qejfi mi , atje eshte si te shkosh ne shqiperi.ne rruget e athines ke me shume shqipetare sesa grek."
    e mbeta une . kesaj i them vuajte une.
    Memory is a kind
    of accomplishment
    a sort of renewal
    even
    an initiation

  5. #5
    i/e regjistruar Maska e Brari
    Anėtarėsuar
    23-04-2002
    Postime
    18,826

    Ku je Katja


    Xhon Depi mos eshte ky qe luan si nji robot me ca gishta metalik qe qeth etj etj?
    Aman moj Kata po kto cunat tone jane me te bukur se ai..

    Kofi Ananin kur ta takosh thuaj .. Jam shqiptare nga vendi i Skenderbeut dhe Kadarese edhe pi nji kafe me ate e beja nji ftese per Albania.
    Ne lidhje me ato problemet me kosoven drejtoju ktij me nick KOSOVA sepse eshte njeri i pregatitur e te skjaron.
    Ma puth lilielen te faqja kur te shkosh ne Shpi..ok.
    Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Brari : 17-05-2002 mė 13:08

Tema tė Ngjashme

  1. Roli i UNMIK nė Kosovė
    Nga Hyllien nė forumin Ēėshtja kombėtare
    Pėrgjigje: 38
    Postimi i Fundit: 26-11-2009, 01:04
  2. Nacionalizmi si nocion dhe zbatimi i tij ne praktike!
    Nga Anton nė forumin Ēėshtja kombėtare
    Pėrgjigje: 24
    Postimi i Fundit: 14-09-2009, 17:27
  3. Shqiptari shmang tragjedine
    Nga AjSi nė forumin Tema e shtypit tė ditės
    Pėrgjigje: 6
    Postimi i Fundit: 12-04-2009, 22:36
  4. Shqiptari i ri
    Nga ZANOR nė forumin Ēėshtja kombėtare
    Pėrgjigje: 20
    Postimi i Fundit: 12-11-2008, 03:08
  5. Pėrgjigje: 0
    Postimi i Fundit: 12-08-2003, 11:16

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •