Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 7

Tema: Jobs online

  1. #1
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    09-01-2012
    Vendndodhja
    Texas
    Postime
    57

    Jobs online

    Per ju qe jetoni ne Amerike kam pare ne internet per job online a jane te verteta. Apo dhe keto SURVEJ qe i ploteson online i provova njehere po vetem ma mbushen imallin me junk. Jam studende dhe $100 ne jave helps.

  2. #2
    Moderator Maska e benseven11
    Anėtarėsuar
    10-09-2002
    Vendndodhja
    new jersey-usa
    Postime
    13,816
    Citim Postuar mė parė nga Bena74 Lexo Postimin
    Per ju qe jetoni ne Amerike kam pare ne internet per job online a jane te verteta. Apo dhe keto SURVEJ qe i ploteson online i provova njehere po vetem ma mbushen imallin me junk. Jam studende dhe $100 ne jave helps.
    Indeed .com eshte faqe e mire,ku mund te gjesh pune,kuptohet varet shume
    nga rezumeja qe ke dhe sa pershtatet rezumeja me ate qe kerkohet prej atyre qe ofrojne pune.
    Faqe te tjera ke job bank,(moster .com eshte e mire per ato qe kane eksperience pune dhe njefare karriere dhe suksesi) Ose te zona ku jeton shiko per agjensite Temps qe ofrojne pune profesionale perkohsisht dhe te lidhin me punedhenes.Agjensite marrin komision nga puna jote.
    Ka edhe agjensi pune qe marrin emigrante te punojne ne magazina warehouse,fabrika etj po me ato mos u ngaterro fare se eshte pune krahu me
    pagese te ulet.
    Shiko vetem ne agjensi qe marrin rezume dhe te lidhin me profesioniste te fushes qe njeh.
    per 100 $ ne jave qe thua nuk eshte shume problem i madh pasi mund te kontaktosh ndonje konsulent ne kolegj te ndihmon te fillosh pune.Pyet kush e administron ne kolegj programin work to study.Kontakto personn qe administron programin ,ben letrat dhe mund te fillosh pune ne kolegj brenda ,si psh ne library,ne salla riparimi mirembajtje kompjuterash pc/mac serverat.mund te punosh ne kafeteri,ose jashte kolegjit ne ndonje dyqan/mall me te cilen kolegji ka marreveshje bashkepunimi
    dhe bizneset ndihmojne kolegjin duke marre studente ne pune.
    Pune te tjera mund te gjesh ne kinema,dyqane veshjesh,me restorante dhe fast food mos u ngaterro fare se te lodh shume si pune ka me shume stres pasi vijne shume kliente so me biznese ushqimi perfshire supermarkate mos u ngaterro fare.
    ≈♥♠♣♦≈ovguide.com/movies

  3. #3
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    09-01-2012
    Vendndodhja
    Texas
    Postime
    57
    Faleminderit per pergjigjen po une e kisha llafin per pune nga shtepia nepermjet kompjuterit.
    Skoj ne shkolle ne mengjes dhe mbasdite kam femijet keshtu qe mendov andonje pune qe ta bej ne komputer.

  4. #4
    Citim Postuar mė parė nga Bena74 Lexo Postimin
    Faleminderit per pergjigjen po une e kisha llafin per pune nga shtepia nepermjet kompjuterit.
    Skoj ne shkolle ne mengjes dhe mbasdite kam femijet keshtu qe mendov andonje pune qe ta bej ne komputer.
    Thjesht mos u ngaterro me to, jane scams ne pjesen me te madhe per te mos thene ne 100% te rasteve. Shiko craigslist.org se ka lloj lloj punesh, por kujdes dhe aty se ka mashtrues. Telefono perhere dhe mos jep kurre leke per te gjetur pune, ne asnje lloj forme mos jep leke. Ndiq keto gjera dhe je safe.
    ABCĒDDhEĖFGGjHIJKLLlMNNjOPQRRrSShTThUVXXhYZZh (Alfabeti Shqip, 36 gėrma)

  5. #5
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    09-01-2012
    Vendndodhja
    Texas
    Postime
    57
    Faleminderit keshtu mendoja dhe une po thashe kushedi mos ka ndonje qe seshte scam.

  6. #6
    www.odesk.com

    100% e garantuar por te duhen disa aftesi specifike qe te zgjedhin ty sepse konkurenca eshte e madhe

  7. #7
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    09-01-2012
    Vendndodhja
    Texas
    Postime
    57
    Citim Postuar mė parė nga Rev12 Lexo Postimin
    www.odesk.com

    100% e garantuar por te duhen disa aftesi specifike qe te zgjedhin ty sepse konkurenca eshte e madhe
    Faleminderit , do ta provoj nje here se shumb gje

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •