Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 8 prej 8
 1. #1
  Gjithmone me ty Maska e El0na
  Anėtarėsuar
  02-08-2012
  Vendndodhja
  KL
  Postime
  66
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Shqiptare ne Malajzi

  Po shikoja me disa nga temat e Shqiptareve ne Azi e nuk pashe ndonje teme per Shqiptaret ne Malajzi ndaj mendova ta bej sefte .

  Nuk e di sa i madh eshte komuniteti i Shqiptareve ketu por ata qe kam takuar numerohen me gishterinj. Nese ka Shqiptare te tjeter qe jetojne ne Malajzi hajdeni te mblidhemi ketu e te flasim rreth eksperiencave tona ne kete shtet.

 2. #2
  Shqiptare dhe krenare. Maska e Xhenet.M.S.
  Anėtarėsuar
  23-08-2009
  Vendndodhja
  Ne mesin e te dashurve te mi...
  Postime
  10,917
  Faleminderit
  348
  202 falenderime nė 112 postime
  Pershendetje El0na,pranoni mesafir nga Franca?
  Na trego diq per Malajzin,si kaloni atje si jan kushtet,psh cilat vende jan me te mira per te vizituar?
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Xhenet.M.S. : 09-08-2012 mė 07:38
  - - Shumė shpesh ndodh rasti, kur dhembjen nuk mund ta ndash me askė!
  Agim Metbala"

 3. #3
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  16-11-2005
  Postime
  8,748
  Faleminderit
  167
  59 falenderime nė 54 postime
  Kam nje shok qe ka bere shkollen me malajzi, ti per ēa dege e ke shkollen elona

 4. #4
  Gjithmone me ty Maska e El0na
  Anėtarėsuar
  02-08-2012
  Vendndodhja
  KL
  Postime
  66
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga Xhenet.M.S. Lexo Postimin
  Pershendetje El0na,pranoni mesafir nga Franca? :p
  Na trego diq per Malajzin,si kaloni atje si jan kushtet,psh cilat vende jan me te mira per te vizituar?
  Je e mirepritur ne cdo kohe Xhenet:)
  Malajzia eshte nje vend tropikal ku gjithe vitin mban nje temperature nga 25 -31 grade , eshte nje nga shtetet e juglindjes se Azise qe vizitohet me se shumti nga turiste prej gjithe botes.
  Ketu kalohet shume bukur sidomos per ato te cilet deshirojne te bejne plazh gjithe vitin :) , frutat ekzotike nga me te ndyshmet qe ne Evrope as nje njihen fare , ushqime me menu nga me te paimagjueshmet :).

  Kur te kem kohe do postoj disa foto nga Malajzia :)

 5. #5
  Gjithmone me ty Maska e El0na
  Anėtarėsuar
  02-08-2012
  Vendndodhja
  KL
  Postime
  66
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga xfiles Lexo Postimin
  Kam nje shok qe ka bere shkollen me malajzi, ti per ēa dege e ke shkollen elona
  Per Administrim Biznesi , ne cilin universitet e ka bere shkollen shoku yt?

 6. #6
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  25-06-2012
  Postime
  664
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Edhe une ne malajzi jam.

 7. #7
  i/e regjistruar Maska e Alti Elezi
  Anėtarėsuar
  04-04-2010
  Postime
  810
  Faleminderit
  1
  30 falenderime nė 18 postime

  Pėr: Shqiptare ne Malajzi

  Citim Postuar mė parė nga El0na Lexo Postimin
  Po shikoja me disa nga temat e Shqiptareve ne Azi e nuk pashe ndonje teme per Shqiptaret ne Malajzi ndaj mendova ta bej sefte .

  Nuk e di sa i madh eshte komuniteti i Shqiptareve ketu por ata qe kam takuar numerohen me gishterinj. Nese ka Shqiptare te tjeter qe jetojne ne Malajzi hajdeni te mblidhemi ketu e te flasim rreth eksperiencave tona ne kete shtet.
  Ke ne Kuala Lumpur,Malaka shqiptare.
  Ne fakt kam qene aty,dhe nuk me ka pelqy ncuq fare.
  Nje shtet i ndare ne disa seksione qeverisese,ose Lande,ushqimi pertoke,Turizem mmmm,hajt mo turizem i thencin.....nuk me ka pelqy dhe aq.

 8. #8
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  24-02-2014
  Postime
  2
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Pėr: Shqiptare ne Malajzi

  Unė pėr momentin jetoj nė Singapur ku bėj studime pėr PhD. Nėse vizitoni nga Malajzija, me lajmroni, do pimė njė kafe apo birrė.

  Tung!

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •