Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 2 prej 2
 1. #1
  Unike ne stilin tim Maska e ermela sweet
  Anėtarėsuar
  29-03-2012
  Postime
  664
  Faleminderit
  3
  37 falenderime nė 31 postime

  kam nje ankese

  pershendetje miq a mund te me thot ndonjeri si ka mundesi qe naj zdukur postimet e mija?? dome thene para pak kohesh kur e coja tek profili im thone qe keni bere mbi 1.300 postime tani dalin vetem 504 si ka mundesi ??
  "Me mire nje dhimbje pa emer,sesa nje emer me dhimbje"

 2. #2
  Deny Ignorance Maska e Darius
  Anėtarėsuar
  25-04-2002
  Vendndodhja
  Agartha
  Postime
  13,942
  Faleminderit
  0
  673 falenderime nė 479 postime
  Te vetmet tema qe pastrohen here pas here ne forum jane ato te nenforumit te Lojrave dhe Rebuseve. Shume tema aty jane kthyer ne chit chat te paster. Anatare qe shkruajne nje rrjesht dhe thone, pershendetje ketij, pershendetje atij, si u gdhive sot, si u ngryse dje apo tituj te tipit Cfare kafshe eshte antari me siper, apo Pas meje vjen... etj jane nje bezdisje per kete forum dhe jo vetem qe nuk meritojne te rrine ketu po as te hapen. Megjithate per nje fare periudhe kohore lejohen qe nje kategori antaresh te shfryne dufin e tyre mendor, te nxjerrin nga sistemi gjithe negativitetin dhe qe mos ta shperndajne ate neper tema qe meritojne seriozitet e nivel. Llogjikisht temat qe permenda nuk mund te zene hapsiren e forumit per shume kohe dhe pastrohen. Pra nese ke postime ne nenforumin Lojra dhe Rebuse, mos u habit qe shikon reduktim te herepashershem te numrit te shkrimeve.

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •