Close
Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 28 prej 28
  1. #21
    Perjashtuar
    Anëtarësuar
    25-06-2012
    Postime
    661
    Citim Postuar më parë nga Nete Lexo Postimin
    Ashtu mendova edhe une,thash iu hjek edhe nje dert me i madhe femrave
    E kupton po te ngelen meshkujt shtatezane vjen fundi i femres?

  2. #22
    Lab 100% Maska e Station
    Anëtarësuar
    26-02-2010
    Vendndodhja
    Shqipëri
    Postime
    6,624
    Citim Postuar më parë nga Maqellarjot Lexo Postimin
    Edhe kete poshtersi doni ta beni, tia kaloni shtatezanin burrit, sepse sote eshte e vetmja gje qe nuk ia keni ven kuriz Edhe ajo na duhet tani.
    Hahahaha po grindej njëherë burri dhe gruaja se kush vuante më shumë në këtë jetë??
    Burri thoshte "burri".
    Gruaja thoshte "gruaja" dhe nuk po i lëshonin pe' njëri tjetrit.
    Gruaja për ta gozhduar burrin i thotë: "Ke të drejtë ti që flet se nuk i ke provuar dhimbjet e lindjes"
    Burri duke e parë gjith qesëndi ja kthen: "Vazhdo grua vazhdo bjeri legenit se nuk e ke provuar të hash ndonjëher një shqelm në ko.qe pastaj hajde llafosu me mua"

  3. #23
    Á Я † ι $ † Maska e Homer
    Anëtarësuar
    18-12-2008
    Vendndodhja
    Nιρρση
    Postime
    2,287
    Kjo ishte e forte
    D'Oh!

  4. #24
    i/e regjistruar Maska e bebi im
    Anëtarësuar
    03-07-2012
    Postime
    121
    ankohuni ju ankohuni, por burre i them ketij ketu qe ben edhe rolin e burrit edhe te gruas

  5. #25
    krenar qe jam malsor..... Maska e _MALSORI_
    Anëtarësuar
    21-07-2005
    Vendndodhja
    diku neper bote
    Postime
    2,637
    Citim Postuar më parë nga Station Lexo Postimin
    Gruaja për ta gozhduar burrin i thotë: "Ke të drejtë ti që flet se nuk i ke provuar dhimbjet e lindjes"
    qe thua ti more stejshen grate ju ankuan zotit sa i padrejte ishte duke ju dhene shume dhimbje kur lindnin femije..zoti i pyeti se si mund te ishte me i drejte..po ja nese mundesh kur te vinte koha e lindjes dhimbjen tja kalonin burrit ( dmth babait te femijes )..zoti jua mori parasysh kete gje dhe jua kaloj burrave kete dhimbje..nje dite nje burre bashke me gruan shtatzene po i afroheshin hyrjes se pallatit dhe gruas i erdhi momenti me linde..ne keto momente nga dhimbja filloi te pelliste komshija i ciftit duke e zbuluar te verteten e femijes..duke pare kete gje grate ju luten zotit qe tjua kthente prap atyre dhimbjen e lindjes...
    a do male me debore,trima te forte dhe malsore,fort bujare dhe burrerore,shko ne kukes i ke me dore.

  6. #26
    Citim Postuar më parë nga _MALSORI_ Lexo Postimin
    qe thua ti more stejshen grate ju ankuan zotit sa i padrejte ishte duke ju dhene shume dhimbje kur lindnin femije..zoti i pyeti se si mund te ishte me i drejte..po ja nese mundesh kur te vinte koha e lindjes dhimbjen tja kalonin burrit ( dmth babait te femijes )..zoti jua mori parasysh kete gje dhe jua kaloj burrave kete dhimbje..nje dite nje burre bashke me gruan shtatzene po i afroheshin hyrjes se pallatit dhe gruas i erdhi momenti me linde..ne keto momente nga dhimbja filloi te pelliste komshija i ciftit duke e zbuluar te verteten e femijes..duke pare kete gje grate ju luten zotit qe tjua kthente prap atyre dhimbjen e lindjes...
    Eshte e ndaluar qe te tregosh dicka te pa vertete e sidomos te besh shpifje per Zotin, Krijuesin e gjithesise.
    Ndrysho Firmën

  7. #27
    i/e regjistruar Maska e mia@
    Anëtarësuar
    11-01-2008
    Vendndodhja
    Twilight Zone...
    Postime
    10,676
    Barcaleta meshkujsh, hesapi.
    Feelings change - memories don't.

  8. #28
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    20-06-2003
    Postime
    1,553
    ...femijet e gjore qe do rriten me nje nene dhe nje nene tjeter qe e kane edhe baba, truri corbe te gjoreve!

Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund të hapni tema të reja.
  • Ju nuk mund të postoni në tema.
  • Ju nuk mund të bashkëngjitni skedarë.
  • Ju nuk mund të ndryshoni postimet tuaja.
  •