Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 6 prej 6
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  25-06-2005
  Vendndodhja
  Stamboll,Sarajeve
  Mosha
  33
  Postime
  48
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim

  Komandant Puēi nga Tetove Gjalle?

  Komandant Puēi nga Tetove nje leganda i veēant  Unė nuk kam ndonjė informacion
  A eshte i gjalle , jetoj ?

  Unė jam njė tifoz i tij sepse ai ėshtė si veēant dhe pėrfaqėsuesi i fundit i imazhit shqiptar nė mendjen time
  [COLOR="Red"]E kam Njė Jeta,Njė Bota,Njė Zemra Per Flamuri Shqiptare !/COLOR]

 2. #2
  i/e regjistruar Maska e Ali Pasha
  Anėtarėsuar
  05-10-2006
  Postime
  93
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  Citim Postuar mė parė nga vetvadi Lexo Postimin
  Komandant Puēi nga Tetove nje leganda i veēant  Unė nuk kam ndonjė informacion
  A eshte i gjalle , jetoj ?

  Unė jam njė tifoz i tij sepse ai ėshtė si veēant dhe pėrfaqėsuesi i fundit i imazhit shqiptar nė mendjen time
  Gjalle eshte, ka qene drejtor i burgut te Tetoves mbas luftes, tash nuk e di cka punon.

 3. #3
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  25-06-2005
  Vendndodhja
  Stamboll,Sarajeve
  Mosha
  33
  Postime
  48
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  a ka informacioni tjeter ?
  [COLOR="Red"]E kam Njė Jeta,Njė Bota,Njė Zemra Per Flamuri Shqiptare !/COLOR]

 4. #4
  krenar qe jam malsor..... Maska e _MALSORI_
  Anėtarėsuar
  21-07-2005
  Vendndodhja
  diku neper bote
  Postime
  2,683
  Faleminderit
  12
  69 falenderime nė 55 postime
  Citim Postuar mė parė nga vetvadi Lexo Postimin
  Komandant Puēi nga
  Tetove nje leganda i veēant
  Unė jam njė tifoz i tij sepse ai ėshtė si veēant dhe pėrfaqėsuesi i fundit i imazhit shqiptar nė mendjen time
  cka do me thene ''leganda ''..

  nga fotoja nuk duket ndonje luftetar por me shume duket nje krushk per dasem..e shikoni si e paska zbukuruar kalin a thua se po shkon ne dasem..ne fakt keso komandantash kena pase me shumice ne ne trojet shqiptare...
  a do male me debore,trima te forte dhe malsore,fort bujare dhe burrerore,shko ne kukes i ke me dore.

 5. #5
  i/e regjistruar Maska e Etniku
  Anėtarėsuar
  25-12-2008
  Postime
  258
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Nje dezertore nje dredharak dhe nje kukuvajke qe kure nuk krisi nje pushke por vetem duke ndjete bjeshkeve te Orllovecit KERKONTE PUSHKE TE GJAT TI GJUAJ SHKIJET KETU ERDHI ME KALE DASME NE SHIPKOVICE SE ATE DITE ISHIN NDERKOMBETARE DHE GAZETAR TE TE GJITH MEDIAVE BOTRORE PER TU INCIZUAR PAS LUFTES NJE NJERI I KORUPTUAR DHE SERVIL QE DENONTE NJERZIT PER PARA KI ISHTE KI NJERI QE TI E QUAN LEGENDE KI ESHTE VETEM NJE DEZERTOR ASGJE TJETER DHE NJE NJERI I PA BESE

 6. #6
  Skandinavien Maska e TetovaMas
  Anėtarėsuar
  20-03-2008
  Vendndodhja
  Te vendi i xhenetit
  Postime
  2,695
  Faleminderit
  0
  6 falenderime nė 6 postime
  Komandantet e leshit e moren popullin shqipetare ne qafe he hajdutet matrapazet .Cka te duhet liria e matrapazeve ?

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •