Close

Rezultati i Sondazhit: Une jam duke

Votues
47. Nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh
  • agjeruar cdo dite te ramazanit

    21 44.68%
  • vetem disa dite te Ramazanit

    6 12.77%
  • asnje dite te Ramazanit

    20 42.55%
Faqja 3 prej 3 FillimFillim 123
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 53 prej 53
  1. #41
    Citim Postuar mė parė nga Qendrim452 Lexo Postimin
    Nese ma sjell nje fakt se afganet japin rroga shqiptareve musliman te betohem se edhe une do behem taleban dhe rrogen qe ma japin "vellezerit afgan" do ta dorzoj ty
    Mos kėrko shumė fakte prej tyre qė mendojnė se e kanė prejrdhjen prej majmunit
    Ndrysho Firmėn

  2. #42
    Shqiptare dhe krenare. Maska e Xhenet.M.S.
    Anėtarėsuar
    23-08-2009
    Vendndodhja
    Ne mesin e te dashurve te mi...
    Postime
    10,781
    Une mundohem vetem tre dite ti mbaj,te paren te nates se madhe dhe te fundit,po edhe keta shume me veshtersi
    E juve qe e mbani ju qoft e leht agjerimi dhe Zoti ju a pranoft.
    - - Shumė shpesh ndodh rasti, kur dhembjen nuk mund ta ndash me askė!
    Agim Metbala"

  3. #43
    Ragnald
    Anėtarėsuar
    18-06-2006
    Vendndodhja
    london
    Postime
    4,442
    Citim Postuar mė parė nga mia@ Lexo Postimin
    Ashtu eshte. P.sh xhaxhai i mamit tim ka vdek kur ishte dike u fal lol, dhe nuk vuante nga ndonje semundje te rende por prape besoj qe agjerimi eshte vetem per njerezit e shendetshem dhe qe e perballojne. Ne fund te fundit agjerimi eshte sfide dhe jo te gjithe e perballojne pavaresisht besimit.
    Nje gje me ben pershtypje me ty mia , gje te cilen e kame ven re keto vite ne kete forum me ty.
    Per cdo subjekt qe flitet ketu ne forum dhe qe ka lidhje me Islamin ose me myslimanet , ti do sjellesh ndonje shembull ose nga fisi ose nga komshija ose nga shoqeria lol.
    Dhe cfare eshte me e rendesishme, ti i kundershton te tjeret me keto shembujt e tu te cilet per ty jane "statistika" absolute te pa kontestueshme .

    Thirri mendjes mia, mblidhe mendjen, jeta dhe experienca jote nuk mund te merret si statistike.

  4. #44
    Citim Postuar mė parė nga Qendrim452 Lexo Postimin
    Nese ma sjell nje fakt se afganet japin rroga shqiptareve musliman te betohem se edhe une do behem taleban dhe rrogen qe ma japin "vellezerit afgan" do ta dorzoj ty
    Fillo dhe me sill fakte se ku i merni parate per te ndertuar xhami per cdo fshat dhe nga pese apo dhjete per cdo qytet

    Fillo e me sill fakte se ku i merni parate per tu krekosur ne tv duke paraqitur sallat e zyrave tuaja qe kan paime miljonarshe. E kemi nje kanal 24 oresh ketu ne shijak qe jep vetem per islamin. A eshte ne Maqedoni apo Kosove nuk e di, por nga gjuha i juaji eshte. phaaaaaaa ti shohesh cfar zyrash kan kur dalin dhe mbajne fjalime, edhe Obama i ka zili pasha Allahun

    Fillo e me sill fakte se ku i gjeni parat per cdo kafshat buke qe hani
    Revolution 1848

  5. #45
    Perjashtuar
    Anėtarėsuar
    06-07-2012
    Postime
    109
    Citim Postuar mė parė nga EuroStar1 Lexo Postimin
    Fillo dhe me sill fakte se ku i merni parate per te ndertuar xhami per cdo fshat dhe nga pese apo dhjete per cdo qytet

    Fillo e me sill fakte se ku i merni parate per tu krekosur ne tv duke paraqitur sallat e zyrave tuaja qe kan paime miljonarshe. E kemi nje kanal 24 oresh ketu ne shijak qe jep vetem per islamin. A eshte ne Maqedoni apo Kosove nuk e di, por nga gjuha i juaji eshte. phaaaaaaa ti shohesh cfar zyrash kan kur dalin dhe mbajne fjalime, edhe Obama i ka zili pasha Allahun

    Fillo e me sill fakte se ku i gjeni parat per cdo kafshat buke qe hani
    te them per veten time me vjen nje ēek 2000 dollaresh ne muaj nga mulla omari ne person ,me vinte edhe nje nga bin ladeni mirpo ai tani vdiq ,ose ska vdek po gjithsesi qe nga nderhyrja e amerikaneve sme ka derguar asnje dollar.

  6. #46
    i/e regjistruar Maska e mia@
    Anėtarėsuar
    11-01-2008
    Vendndodhja
    Twilight Zone...
    Postime
    10,676
    Citim Postuar mė parė nga Smth_Poetic Lexo Postimin
    Nje gje me ben pershtypje me ty mia , gje te cilen e kame ven re keto vite ne kete forum me ty.
    Per cdo subjekt qe flitet ketu ne forum dhe qe ka lidhje me Islamin ose me myslimanet , ti do sjellesh ndonje shembull ose nga fisi ose nga komshija ose nga shoqeria lol.
    Dhe cfare eshte me e rendesishme, ti i kundershton te tjeret me keto shembujt e tu te cilet per ty jane "statistika" absolute te pa kontestueshme .

    Thirri mendjes mia, mblidhe mendjen, jeta dhe experienca jote nuk mund te merret si statistike.
    Dhe ti c'ke qene o i uruar. Me je ngjit prapa si rodhe. Do me lesh rehat apo te fus dhe ty ne ignore. Une nuk kundershtova, por rashe dakort me ate qe citova sa per dijeni. S'te pelqejne ty "statistikat" e mia? Who cares?! Lol
    Bohhh, vetem dy raste permenda. E do te plote statistiken?
    Feelings change - memories don't.

  7. #47
    Ragnald
    Anėtarėsuar
    18-06-2006
    Vendndodhja
    london
    Postime
    4,442
    Citim Postuar mė parė nga mia@ Lexo Postimin
    Dhe ti c'ke qene o i uruar. Me je ngjit prapa si rodhe. Do me lesh rehat apo te fus dhe ty ne ignore. Une nuk kundershtova, por rashe dakort me ate qe citova sa per dijeni. S'te pelqejne ty "statistikat" e mia? Who cares?! Lol
    Bohhh, vetem dy raste permenda. E do te plote statistiken?
    Po po vetem dy raste hahahaha pak gerrmova une dhe dolen ca si shume


    Citim Postuar mė parė nga mia@ Lexo Postimin
    Kjo eshte e vertete. Greqizmi kap vetem skajin me jugor te Shqiperise jo gjithe jugun, ndersa turqizmi qe deri dje kapte me shume Shqiperine e mesme po shtrihet ne gjithe Shqiperine. Nje shoqja ime nga jugu kishte motren te martuar me arab qe para vitit 1997. Komshia ime martuar me turk qe ne fillimet e demokracise e plot raste te tjera. Raste me serb jane shume me te pakta. Une s'kam ndesh ndonje per vete, vetem ketu po degjoj. Po te shikosh rastet qe sillen ketu te gjitha jane nga katunde te thella e varferi ekstreme, dhe femra qe ne mentalitetin shqiptar konsiderohen lenesha.(Uroj mos ta kem fjalen gabim) . Sic u permend, varferia ekstreme te zhvesh nga dinjiteti kombetar.

  8. #48
    Kalorės i Lirisė Maska e BlueBaron
    Anėtarėsuar
    29-04-2002
    Vendndodhja
    Nė Tironėn e Ondrrave
    Postime
    5,046
    Citim Postuar mė parė nga EuroStar1 Lexo Postimin
    Fillo dhe me sill fakte se ku i merni parate per te ndertuar xhami per cdo fshat dhe nga pese apo dhjete per cdo qytet

    Fillo e me sill fakte se ku i merni parate per tu krekosur ne tv duke paraqitur sallat e zyrave tuaja qe kan paime miljonarshe. E kemi nje kanal 24 oresh ketu ne shijak qe jep vetem per islamin. A eshte ne Maqedoni apo Kosove nuk e di, por nga gjuha i juaji eshte. phaaaaaaa ti shohesh cfar zyrash kan kur dalin dhe mbajne fjalime, edhe Obama i ka zili pasha Allahun

    Fillo e me sill fakte se ku i gjeni parat per cdo kafshat buke qe hani


    Si te duken puset e naftes ???


    Shkurt, qarte dhe paster: Parate e mia dhe te tua !!!
    Mund tė shkėpusėsh Ēunat nga TIRONA, por kurrė nuk mund tė shkėpusėsh TIRONĖN nga zemra e Ēunave !!!

  9. #49
    Kalorės i Lirisė Maska e BlueBaron
    Anėtarėsuar
    29-04-2002
    Vendndodhja
    Nė Tironėn e Ondrrave
    Postime
    5,046
    Doja te dija kur eshte Nata e Kadrit ???

    Flm ne perparesi.


    Uroj nje Agjerim te lehte per te gjithe antaret e FSH qe agjerojne. Zoti jua pranofte !!!
    Mund tė shkėpusėsh Ēunat nga TIRONA, por kurrė nuk mund tė shkėpusėsh TIRONĖN nga zemra e Ēunave !!!

  10. #50
    Djalė Drenice Maska e Lexuesi_
    Anėtarėsuar
    18-06-2010
    Vendndodhja
    Ne vendin e ngjarjeve
    Postime
    6,014
    Citim Postuar mė parė nga BlueBaron Lexo Postimin
    Doja te dija kur eshte Nata e Kadrit ???

    Flm ne perparesi.


    Uroj nje Agjerim te lehte per te gjithe antaret e FSH qe agjerojne. Zoti jua pranofte !!!

    Dite e marte 14 Gusht.

  11. #51
    Citim Postuar mė parė nga BlueBaron Lexo Postimin
    Doja te dija kur eshte Nata e Kadrit ???

    Flm ne perparesi.


    Uroj nje Agjerim te lehte per te gjithe antaret e FSH qe agjerojne. Zoti jua pranofte !!!
    Amin, All-llahu gjith te mirat ne jete!
    Ndrysho Firmėn

  12. #52
    Citim Postuar mė parė nga Xhenet.M.S. Lexo Postimin
    Une mundohem vetem tre dite ti mbaj,te paren te nates se madhe dhe te fundit,po edhe keta shume me veshtersi
    Eh, kurajo xhenet, se emrin shum te mire e paske, mos u dorezo :-)

    Citim Postuar mė parė nga Xhenet.M.S. Lexo Postimin
    E juve qe e mbani ju qoft e leht agjerimi dhe Zoti ju a pranoft.
    Amin! flm shume per urimin e sinqerte!
    Ndrysho Firmėn

  13. #53
    Citim Postuar mė parė nga A.LePuLush Lexo Postimin
    Nena argjeronte. Ja prishem.
    Ja paski dhunu te drejten nones suaj.
    Nena mezi ka kaluar kohen e" xhaxhit" dhe ka prite kete dite qe te agjeroje, kurse ja tani njerezit e shtepise jan bo "xhaxha" dhe ja prishin agjerimin ....hahahaha...
    Ndrysho Firmėn

Faqja 3 prej 3 FillimFillim 123

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •