Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 2 prej 2
 1. #1
  Manitu Maska e kiniku
  Anėtarėsuar
  08-07-2005
  Vendndodhja
  Mos tė na vijė cudi se cdo frymor nga vete natyra priret tė kerkoj ushqim; Lukreci
  Postime
  870
  Faleminderit
  33
  12 falenderime nė 10 postime

  Thoughtpolice

  Nje pytje: cila ishte arsyeja e shlyerjes se temes Serbet dhe Shqiptaret nga thoughtpolice-ja Orverliane? A mos ishte valle arsyeja pse shkrova ne serbisht?
  Where have all the good men gone
  & where are all the gods?

 2. #2
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  11-11-2002
  Postime
  6,667
  Faleminderit
  0
  20 falenderime nė 19 postime
  Te lumte

  E gjete

  ik tashi serb i keq

  E ke edhe ne rregullore qe ndalohet shkrimi ne gjuhe te huaj ( perjashtohen moderatoret qe kan kthyer forumin Shqiptar ne nje shfaqe se sa bukur shkarravisin ne Anglishtejshen )

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •