Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 8 prej 8
 1. #1
  YEP! Maska e Mr-Bledi
  Anėtarėsuar
  08-08-2009
  Vendndodhja
  .bat
  Postime
  695
  Faleminderit
  22
  17 falenderime nė 16 postime

  Thenie dhe Citime Qesharake

  Mė thanė prindėrit "Ti shikon shumė televizor dhe duhet tė pėrpiqesh tė lexosh mė shumė" Kėshtu qė tani e tutje i shoh filmat dhe programet me titra poshtė. xDDD

  Nese perpiqesh ta shohesh filmin e Titanikut mbrapsht ben fjale per nje anije magjike qe shpeton tere ato njerez! xDD

  LIKE & KOMENT nqs e mban mend kete adresen: " P. Sherman 42 Wallaby Way, Sydney." xDDDD

  Kushdo qe thote se fjalet nuk lendojne, s'jane goditur asnjehere me fjalor kokes! xDD

  Nese do biesh, do jem une aty per te te mbajtur... Me rreskepte: Dyshemeja!! xDDD

  Genjeshtra me e madhe qe i them vetes kur ngrihem ne mengjes... : Edhe pese minuta. xDDD


  E dashur diete, gjerat mes meje dhe teje nuk po funksionojne me. Nuk eshte faji im, por faji yt. Je shume e merzitshme. Po tregohem i sinqerte me ty, te kam tradhetuar! xDDD
  Mr-Bledi


  Nese burri do ta kete emrin METAL, atehere gruan e tij i bie ta thirrin METALLICA xDDDD  Shumica pasi me njohin disi vijne dhe me thone " Nuk e dija qe ju ishit kaq inteligjent" Ndersa mua me vjen t'ju them " As une nuk e dija qe ju ishit kaq budallenj... "
  She's the morphine queen of my vaccine.

 2. #2
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  22-05-2009
  Postime
  4
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Pėr: Thenie dhe Citime Qesharake

  Mbaje mikun me mase se nje dite te behet armik-(Mbaje Gruan me mase se nje dite te behet Burre)
  lol

 3. #3
  100%shqiptare Maska e loneeagle
  Anėtarėsuar
  25-04-2002
  Vendndodhja
  not where i want to be
  Mosha
  37
  Postime
  4,276
  Faleminderit
  123
  72 falenderime nė 64 postime

  Pėr: Thenie dhe Citime Qesharake

  Genjeshtra me e madhe qe i them vetes kur ngrihem ne mengjes... : Edhe pese minuta. xDDD


  E preferuara per mua!
  I LOVE GOD

  j&g

 4. #4
  i/e regjistruar Maska e e askujt
  Anėtarėsuar
  31-03-2013
  Postime
  140
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim

  Pėr: Thenie dhe Citime Qesharake

  ahhahahahahaha sa kam qesh.
  shum gallat kto

 5. #5
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  09-03-2013
  Vendndodhja
  andej ketej gjithandej
  Postime
  147
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim

  Pėr: Thenie dhe Citime Qesharake

  1 keshille e rendesishme :

  molla=vitamine
  vitamina=fuqi
  fuqia=sukses
  suksesi=para
  paraja=dashnore
  dashnorja=stres
  stresi=kancer


  LOCK JU KOM MOS HANI MOLLA!
  koha nuk sheron plaget, thjesht te meson te jetosh me to...

 6. #6
  YEP! Maska e Mr-Bledi
  Anėtarėsuar
  08-08-2009
  Vendndodhja
  .bat
  Postime
  695
  Faleminderit
  22
  17 falenderime nė 16 postime

  Pėr: Thenie dhe Citime Qesharake

  I urrej maredheniet ne distance, ja pse e mora frigoriferin nga kuzhina e cova ne dhomen time xDDD

  Nese do te te duhej te zgjidhje mdis 1 milione dollareve edhe mikut tend te ngushte, cila do te ishte gjeja e pare qe do te blije? xDDD

  Nje mashkull gjate nje maredhenieje seksuale djeg 96 kalori... 6 kalori gjate maredhenies edhe 90 kalori te tjera duke u treguar shokeve xDDD

  E urrej ate momentin kur me duhet te perqafoj dike shume seksi edhe papritur perplasem me pasqyren xDDD

  Nga e dinte shpikesi i ores se sa ishte ora ne ato momente? xDD

  Mr-Bledi
  She's the morphine queen of my vaccine.

 7. #7
  i/e regjistruar Maska e inez
  Anėtarėsuar
  09-09-2012
  Vendndodhja
  Ne fantazi.
  Postime
  1,781
  Faleminderit
  4
  3 falenderime nė 3 postime

  Pėr: Thenie dhe Citime Qesharake

  Do doja te humbja disa kile por nuk mundem, une nuk humbas kurre !
  Kur nje femer te thote 'cfare' nuk eshte se nuk e ka kuptuar, thjesht po te jep nje tjeter shans te ndryshosh ate se cka the.. :P
  Je aq qeros sa mund te te lexoj mendimet..
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga inez : 28-05-2013 mė 18:04
  above all don't fear any difficult moment, the best comes from them..

 8. #8
  i/e regjistruar Maska e Elian70
  Anėtarėsuar
  30-07-2006
  Vendndodhja
  Vlorė
  Postime
  1,940
  Faleminderit
  31
  171 falenderime nė 126 postime

  Pėr: Thenie dhe Citime Qesharake

  Mushkonja, nuk mund te thithnit dhjamin ne vend te gjakut??????
  Te Dish, te Besh, te Dish te Besh, Bej te Ditur!

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •