Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 3 prej 3
 1. #1
  Marseli ! Maska e CeLi
  Anėtarėsuar
  08-11-2005
  Vendndodhja
  Greqi
  Postime
  282
  Faleminderit
  1
  4 falenderime nė 2 postime

  G-lined i vendosur nga ... ?

  -
  [08:00] * Connect retry #1 laberia.albasoul.com (6667)
  -
  [08:00] -Laberia.Albasoul- *** Ju eshte ndaluar vizita ne serverat e Albasoul: Email abuzim@albasoul.com per pyetje bashke me kete mesazh.
  -
  [08:00] Closing link: (unknown@188.4.59.173) [G-Lined: [#857] Jashte]
  -
  [08:00] * Disconnected
  -
  [08:00] * Connect retry #2 laberia.albasoul.com (6667)
  -
  [08:00] -Laberia.Albasoul- *** Ju eshte ndaluar vizita ne serverat e Albasoul: Email abuzim@albasoul.com per pyetje bashke me kete mesazh.
  -
  [08:00] Closing link: (unknown@188.4.59.173) [G-Lined: [#857] Jashte]
  -
  [08:00] * Disconnected
  -
  [08:01] * Connect retry #3 laberia.albasoul.com (6667)


  Sipas qejfit keto g-lined apo gabimisht ?
  Ishte nje rast i vetmi , apo ndodh gjithmon ?
  Ishalla nuk ndodh gjithmon kjo dhe e them enkas per userat qe futen me java , eshte e padrejte dhe gjyna per userat e rinje pa ne jemi mesuar
  Rossoneri !

 2. #2
  Larg Gjithckaje Maska e ANTONIO1
  Anėtarėsuar
  22-05-2006
  Vendndodhja
  Sekret Se Vjen Dhe Ti......
  Mosha
  39
  Postime
  258
  Faleminderit
  0
  10 falenderime nė 9 postime
  a cta kan ber mir
  Bot Intrigash

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e DarKSouL
  Anėtarėsuar
  25-06-2009
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  97
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Smile

  Citim Postuar mė parė nga CeLi Lexo Postimin
  -
  [08:00] * Connect retry #1 laberia.albasoul.com (6667)
  -
  [08:00] -Laberia.Albasoul- *** Ju eshte ndaluar vizita ne serverat e Albasoul: Email abuzim@albasoul.com per pyetje bashke me kete mesazh.
  -
  [08:00] Closing link: (unknown@188.4.59.173) [G-Lined: [#857] Jashte]
  -
  [08:00] * Disconnected
  -
  [08:00] * Connect retry #2 laberia.albasoul.com (6667)
  -
  [08:00] -Laberia.Albasoul- *** Ju eshte ndaluar vizita ne serverat e Albasoul: Email abuzim@albasoul.com per pyetje bashke me kete mesazh.
  -
  [08:00] Closing link: (unknown@188.4.59.173) [G-Lined: [#857] Jashte]
  -
  [08:00] * Disconnected
  -
  [08:01] * Connect retry #3 laberia.albasoul.com (6667)


  Sipas qejfit keto g-lined apo gabimisht ?
  Ishte nje rast i vetmi , apo ndodh gjithmon ?
  Ishalla nuk ndodh gjithmon kjo dhe e them enkas per userat qe futen me java , eshte e padrejte dhe gjyna per userat e rinje pa ne jemi mesuar
  Celi ka pas flode prandaj ke marr akill, ka qen gabimisht..
  Do rregullohet
  Upload UNLIMITED FILES http://SpeedUploads.Com

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •