Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 18 prej 18
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e Wxp
  Anėtarėsuar
  19-07-2012
  Vendndodhja
  Sarande
  Postime
  12
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim

  Pershendetje ..

  Emri : Eri
  Mbiemri : Vasili
  Mosha : 22
  -------------------------
  Vendlindja: Gjirokaster
  Shtetėsia : Albania
  Jetoj : Sarande
  -------------------
  Puna: .......
  Hobi : Interneti Me Bere Dallavere ( Shaka )
  Ēfar Dua Te Arrij : Te behem Administratori me i mire ne shqiperi ( Flm )
  Endrat : Hacker ...
  Si Kam Arritur nė Ket Forum .. Shoqeria

  Kur Jam i Mir , Kur Jam I Keq ?
  I Mir Jam : Kur Sillesh Mir Me Mua , Kur Me Respekton ( Respektin Ta Kthej 2 Her Me Shum ) Kur Nuk Me Shan Ose Ofendon . Kur Me Ndihmon ( Te Ndihmoj Me Gjith Qejf )
  Kur Jam i Keq : Kur Me Offendon Me Shan , Me Ngacmon ( Pa Shaka ) (Po Me Qen Me Shaka Jam i Mir ) , Keshtu Qe Falminderit Per Mirkuptim ..

  Edhe Dicka tjeter !

  Ju uroj te kaloni Mirė .. Besoj qe kemi per tja kaluar Mire sebashku .. Flm Per gjithqka me Network

  Besoj Qe Ju Ka Pelqyer Prezantimi Im .. Kaloni Super .. Ciao All
  Aop.AlbasouL.CoM

 2. #2
  i/e regjistruar Maska e Besoja
  Anėtarėsuar
  24-07-2008
  Vendndodhja
  Prrenjas, Shqiperi
  Postime
  3,279
  Faleminderit
  61
  42 falenderime nė 30 postime
  Tė uroj mirėseardhjen djalosh dhe po tė pėrshėndes i pari.Kėtė mbaje mėnd mirė...ehehehehe...nė 1 gusht jam nė Sarandė...jo po ta dish.

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e ylli_pr
  Anėtarėsuar
  29-11-2006
  Postime
  316
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Mire se vjen e kaloja mire !!!
  Qdo fjal qe del nga zemra, shkon ne zemer.

 4. #4
  i/e regjistruar Maska e stela81
  Anėtarėsuar
  26-06-2012
  Vendndodhja
  Ne qiell
  Postime
  1,115
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  mire se vjen, dhe kalofsh bukur mes nesh..

 5. #5
  Unike ne stilin tim Maska e ermela sweet
  Anėtarėsuar
  29-03-2012
  Postime
  664
  Faleminderit
  3
  37 falenderime nė 31 postime
  mire se erdhe
  "Me mire nje dhimbje pa emer,sesa nje emer me dhimbje"

 6. #6
  i/e regjistruar Maska e toni54
  Anėtarėsuar
  25-02-2010
  Postime
  3,799
  Faleminderit
  10
  60 falenderime nė 56 postime
  mire se keni ardhe......

 7. #7
  B@NeS@XhIe Maska e B@Ne
  Anėtarėsuar
  04-01-2010
  Vendndodhja
  .............
  Postime
  4,350
  Faleminderit
  251
  159 falenderime nė 120 postime
  Mire se vjen, qendrim te kendshem ne ket mes

 8. #8
  【 Untouchable 】 ๓๏đ Maska e Deni_Boy
  Anėtarėsuar
  19-10-2005
  Vendndodhja
  Milano
  Postime
  2,360
  Faleminderit
  2
  12 falenderime nė 10 postime
  Mire se vjen ne Forumin Shqiptar...!
  Forumi Shqiptar

 9. #9
  Lab 100% Maska e Station
  Anėtarėsuar
  26-02-2010
  Vendndodhja
  Shqipėri
  Postime
  6,681
  Faleminderit
  15
  23 falenderime nė 21 postime
  Citim Postuar mė parė nga Wxp Lexo Postimin
  Emri : Eri
  Mbiemri : Vasili
  Mosha : 22
  -------------------------
  Vendlindja: Gjirokaster
  Shtetėsia : Albania
  Jetoj : Sarande

  Edhe Dicka tjeter !

  Ju uroj te kaloni Mirė .. Besoj qe kemi per tja kaluar Mire sebashku .. Flm Per gjithqka me Network

  Besoj Qe Ju Ka Pelqyer Prezantimi Im .. Kaloni Super .. Ciao All
  Tė urojė gjithė tė mirat dhe kalofsh mirė nė kėtė forum.

  Mua personalisht do mė pėlqente tė ishe prezantuar ai/ajo qė je nė tė vėrtetė sepse ato fjalė qė kam veēuar nga tė tjerat mė lartė nuk ka gjirokastrit apo sarandjot qė i pėrdor.

  Sidoqoft kalofsh mirė.

 10. #10
  Shqiptare dhe krenare. Maska e Xhenet.M.S.
  Anėtarėsuar
  23-08-2009
  Vendndodhja
  Ne mesin e te dashurve te mi...
  Postime
  10,915
  Faleminderit
  348
  197 falenderime nė 109 postime
  Mire se erdhe Wxp,klb ne forum.
  - - Shumė shpesh ndodh rasti, kur dhembjen nuk mund ta ndash me askė!
  Agim Metbala"

 11. #11
  Atje ku je ti........ Maska e tetovarja87
  Anėtarėsuar
  26-11-2009
  Vendndodhja
  Tetove
  Postime
  7,677
  Faleminderit
  166
  171 falenderime nė 123 postime
  Mire se Erdhet Wxp,urroj te kaloni bukur ne mesin tone.
  Loti nuk sjell dhimbje,por dhimbja sjell lot,mos thuaj o Zot kam 1 dhimbje,por o dhimbje kam 1 Zot

 12. #12
  i/e regjistruar Maska e letaa
  Anėtarėsuar
  25-04-2010
  Vendndodhja
  ketu afer, atje larg
  Postime
  1,270
  Faleminderit
  0
  7 falenderime nė 7 postime
  mir se erdhe shpresoj te kalojsh mir
  Dita e harxhuar mė kot ėshtė ajo e kaluar pa qeshur.

 13. #13
  TOMORROW NEVER DIES Maska e A.V.A.T.A.R
  Anėtarėsuar
  28-01-2010
  Vendndodhja
  Kosove
  Postime
  282
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Mire se erdhet , shpresoj qe te ja kaloni mire me ne

 14. #14
  Ushtari i rruges Maska e Eroni_06
  Anėtarėsuar
  21-05-2009
  Vendndodhja
  ner dud !
  Postime
  30
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  Pershendetje te githve ON !
  "BORN TO BE WILD"

 15. #15
  100%shqiptare Maska e loneeagle
  Anėtarėsuar
  25-04-2002
  Vendndodhja
  not where i want to be
  Mosha
  36
  Postime
  4,276
  Faleminderit
  123
  72 falenderime nė 64 postime
  Mire se erdhe! Na jep ndonje sygjerim per nje hotel te mire ne sarande sepse dua te shkoj atje me pushime javen e dyte te gushtit.
  I LOVE GOD

  j&g

 16. #16
  Djalė Drenice Maska e Lexuesi_
  Anėtarėsuar
  18-06-2010
  Vendndodhja
  Ne vendin e ngjarjeve
  Postime
  6,041
  Faleminderit
  31
  120 falenderime nė 111 postime
  Citim Postuar mė parė nga loneeagle Lexo Postimin
  Mire se erdhe! Na jep ndonje sygjerim per nje hotel te mire ne sarande sepse dua te shkoj atje me pushime javen e dyte te gushtit.

  Po e ze nje apartament 3 dhomeshe pra edhe te tregoj se si jan kushtet


  Mire se erdhe tipi.

 17. #17
  i/e regjistruar Maska e Wxp
  Anėtarėsuar
  19-07-2012
  Vendndodhja
  Sarande
  Postime
  12
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Ju Faleminderit Te Gjitheve Shpresoj tia kalojme sa me bukur bashke
  Aop.AlbasouL.CoM

 18. #18
  i/e regjistruar Maska e legjenda12
  Anėtarėsuar
  25-11-2013
  Postime
  213
  Faleminderit
  21
  39 falenderime nė 38 postime

  Pėr: Pershendetje ..

  Citim Postuar mė parė nga Wxp Lexo Postimin
  Ju Faleminderit Te Gjitheve Shpresoj tia kalojme sa me bukur bashke
  prsh si je mos je administrator i forumivirtual

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •