Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 18 prej 18
  1. #1
    i/e regjistruar Maska e Wxp
    Anėtarėsuar
    19-07-2012
    Vendndodhja
    Sarande
    Postime
    12
    Faleminderit
    0
    Falenderuar 1 herė nė 1 postim

    Pershendetje ..

    Emri : Eri
    Mbiemri : Vasili
    Mosha : 22
    -------------------------
    Vendlindja: Gjirokaster
    Shtetėsia : Albania
    Jetoj : Sarande
    -------------------
    Puna: .......
    Hobi : Interneti Me Bere Dallavere ( Shaka )
    Ēfar Dua Te Arrij : Te behem Administratori me i mire ne shqiperi ( Flm )
    Endrat : Hacker ...
    Si Kam Arritur nė Ket Forum .. Shoqeria

    Kur Jam i Mir , Kur Jam I Keq ?
    I Mir Jam : Kur Sillesh Mir Me Mua , Kur Me Respekton ( Respektin Ta Kthej 2 Her Me Shum ) Kur Nuk Me Shan Ose Ofendon . Kur Me Ndihmon ( Te Ndihmoj Me Gjith Qejf )
    Kur Jam i Keq : Kur Me Offendon Me Shan , Me Ngacmon ( Pa Shaka ) (Po Me Qen Me Shaka Jam i Mir ) , Keshtu Qe Falminderit Per Mirkuptim ..

    Edhe Dicka tjeter !

    Ju uroj te kaloni Mirė .. Besoj qe kemi per tja kaluar Mire sebashku .. Flm Per gjithqka me Network

    Besoj Qe Ju Ka Pelqyer Prezantimi Im .. Kaloni Super .. Ciao All
    Aop.AlbasouL.CoM

  2. #2
    i/e regjistruar Maska e Besoja
    Anėtarėsuar
    24-07-2008
    Vendndodhja
    Prrenjas, Shqiperi
    Postime
    3,279
    Faleminderit
    61
    42 falenderime nė 30 postime
    Tė uroj mirėseardhjen djalosh dhe po tė pėrshėndes i pari.Kėtė mbaje mėnd mirė...ehehehehe...nė 1 gusht jam nė Sarandė...jo po ta dish.

  3. #3
    i/e regjistruar Maska e ylli_pr
    Anėtarėsuar
    29-11-2006
    Postime
    316
    Faleminderit
    0
    0 falenderime nė 0 postime
    Mire se vjen e kaloja mire !!!
    Qdo fjal qe del nga zemra, shkon ne zemer.

  4. #4
    i/e regjistruar Maska e stela81
    Anėtarėsuar
    26-06-2012
    Vendndodhja
    Ne qiell
    Postime
    1,115
    Faleminderit
    0
    Falenderuar 1 herė nė 1 postim
    mire se vjen, dhe kalofsh bukur mes nesh..

  5. #5
    Unike ne stilin tim Maska e ermela sweet
    Anėtarėsuar
    29-03-2012
    Postime
    664
    Faleminderit
    3
    37 falenderime nė 31 postime
    mire se erdhe
    "Me mire nje dhimbje pa emer,sesa nje emer me dhimbje"

  6. #6
    i/e regjistruar Maska e toni54
    Anėtarėsuar
    25-02-2010
    Postime
    3,799
    Faleminderit
    10
    60 falenderime nė 56 postime
    mire se keni ardhe......

  7. #7
    B@NeS@XhIe Maska e B@Ne
    Anėtarėsuar
    04-01-2010
    Vendndodhja
    .............
    Postime
    4,350
    Faleminderit
    251
    159 falenderime nė 120 postime
    Mire se vjen, qendrim te kendshem ne ket mes

  8. #8
    Perjashtuar Maska e Deni_Boy
    Anėtarėsuar
    19-10-2005
    Vendndodhja
    Milano
    Postime
    2,360
    Faleminderit
    2
    12 falenderime nė 10 postime
    Mire se vjen ne Forumin Shqiptar...!

  9. #9
    Lab 100% Maska e Station
    Anėtarėsuar
    26-02-2010
    Vendndodhja
    Shqipėri
    Postime
    6,681
    Faleminderit
    15
    23 falenderime nė 21 postime
    Citim Postuar mė parė nga Wxp Lexo Postimin
    Emri : Eri
    Mbiemri : Vasili
    Mosha : 22
    -------------------------
    Vendlindja: Gjirokaster
    Shtetėsia : Albania
    Jetoj : Sarande

    Edhe Dicka tjeter !

    Ju uroj te kaloni Mirė .. Besoj qe kemi per tja kaluar Mire sebashku .. Flm Per gjithqka me Network

    Besoj Qe Ju Ka Pelqyer Prezantimi Im .. Kaloni Super .. Ciao All
    Tė urojė gjithė tė mirat dhe kalofsh mirė nė kėtė forum.

    Mua personalisht do mė pėlqente tė ishe prezantuar ai/ajo qė je nė tė vėrtetė sepse ato fjalė qė kam veēuar nga tė tjerat mė lartė nuk ka gjirokastrit apo sarandjot qė i pėrdor.

    Sidoqoft kalofsh mirė.

  10. #10
    Shqiptare dhe krenare. Maska e Xhenet.M.S.
    Anėtarėsuar
    23-08-2009
    Vendndodhja
    Ne mesin e te dashurve te mi...
    Postime
    10,915
    Faleminderit
    348
    197 falenderime nė 109 postime
    Mire se erdhe Wxp,klb ne forum.
    - - Shumė shpesh ndodh rasti, kur dhembjen nuk mund ta ndash me askė!
    Agim Metbala"

  11. #11
    Atje ku je ti........ Maska e tetovarja87
    Anėtarėsuar
    26-11-2009
    Vendndodhja
    Tetove
    Postime
    7,676
    Faleminderit
    166
    170 falenderime nė 123 postime
    Mire se Erdhet Wxp,urroj te kaloni bukur ne mesin tone.
    Loti nuk sjell dhimbje,por dhimbja sjell lot,mos thuaj o Zot kam 1 dhimbje,por o dhimbje kam 1 Zot

  12. #12
    i/e regjistruar Maska e letaa
    Anėtarėsuar
    25-04-2010
    Vendndodhja
    ketu afer, atje larg
    Postime
    1,270
    Faleminderit
    0
    7 falenderime nė 7 postime
    mir se erdhe shpresoj te kalojsh mir
    Dita e harxhuar mė kot ėshtė ajo e kaluar pa qeshur.

  13. #13
    TOMORROW NEVER DIES Maska e A.V.A.T.A.R
    Anėtarėsuar
    28-01-2010
    Vendndodhja
    Kosove
    Postime
    282
    Faleminderit
    0
    0 falenderime nė 0 postime
    Mire se erdhet , shpresoj qe te ja kaloni mire me ne

  14. #14
    Ushtari i rruges Maska e Eroni_06
    Anėtarėsuar
    21-05-2009
    Vendndodhja
    ner dud !
    Postime
    30
    Faleminderit
    0
    2 falenderime nė 2 postime
    Pershendetje te githve ON !
    "BORN TO BE WILD"

  15. #15
    100%shqiptare Maska e loneeagle
    Anėtarėsuar
    25-04-2002
    Vendndodhja
    not where i want to be
    Mosha
    36
    Postime
    4,276
    Faleminderit
    123
    72 falenderime nė 64 postime
    Mire se erdhe! Na jep ndonje sygjerim per nje hotel te mire ne sarande sepse dua te shkoj atje me pushime javen e dyte te gushtit.
    I LOVE GOD

    j&g

  16. #16
    Djalė Drenice Maska e Lexuesi_
    Anėtarėsuar
    18-06-2010
    Vendndodhja
    Ne vendin e ngjarjeve
    Postime
    6,041
    Faleminderit
    31
    120 falenderime nė 111 postime
    Citim Postuar mė parė nga loneeagle Lexo Postimin
    Mire se erdhe! Na jep ndonje sygjerim per nje hotel te mire ne sarande sepse dua te shkoj atje me pushime javen e dyte te gushtit.

    Po e ze nje apartament 3 dhomeshe pra edhe te tregoj se si jan kushtet


    Mire se erdhe tipi.

  17. #17
    i/e regjistruar Maska e Wxp
    Anėtarėsuar
    19-07-2012
    Vendndodhja
    Sarande
    Postime
    12
    Faleminderit
    0
    Falenderuar 1 herė nė 1 postim
    Ju Faleminderit Te Gjitheve Shpresoj tia kalojme sa me bukur bashke
    Aop.AlbasouL.CoM

  18. #18
    i/e regjistruar Maska e legjenda12
    Anėtarėsuar
    25-11-2013
    Postime
    213
    Faleminderit
    21
    39 falenderime nė 38 postime

    Pėr: Pershendetje ..

    Citim Postuar mė parė nga Wxp Lexo Postimin
    Ju Faleminderit Te Gjitheve Shpresoj tia kalojme sa me bukur bashke
    prsh si je mos je administrator i forumivirtual

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •