Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 18
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e Wxp
  Anėtarėsuar
  19-07-2012
  Vendndodhja
  Sarande
  Postime
  12

  Pershendetje ..

  Emri : Eri
  Mbiemri : Vasili
  Mosha : 22
  -------------------------
  Vendlindja: Gjirokaster
  Shtetėsia : Albania
  Jetoj : Sarande
  -------------------
  Puna: .......
  Hobi : Interneti Me Bere Dallavere ( Shaka )
  Ēfar Dua Te Arrij : Te behem Administratori me i mire ne shqiperi ( Flm )
  Endrat : Hacker ...
  Si Kam Arritur nė Ket Forum .. Shoqeria

  Kur Jam i Mir , Kur Jam I Keq ?
  I Mir Jam : Kur Sillesh Mir Me Mua , Kur Me Respekton ( Respektin Ta Kthej 2 Her Me Shum ) Kur Nuk Me Shan Ose Ofendon . Kur Me Ndihmon ( Te Ndihmoj Me Gjith Qejf )
  Kur Jam i Keq : Kur Me Offendon Me Shan , Me Ngacmon ( Pa Shaka ) (Po Me Qen Me Shaka Jam i Mir ) , Keshtu Qe Falminderit Per Mirkuptim ..

  Edhe Dicka tjeter !

  Ju uroj te kaloni Mirė .. Besoj qe kemi per tja kaluar Mire sebashku .. Flm Per gjithqka me Network

  Besoj Qe Ju Ka Pelqyer Prezantimi Im .. Kaloni Super .. Ciao All
  Aop.AlbasouL.CoM

 2. #2
  i/e regjistruar Maska e Besoja
  Anėtarėsuar
  24-07-2008
  Vendndodhja
  Prrenjas, Shqiperi
  Postime
  3,263
  Tė uroj mirėseardhjen djalosh dhe po tė pėrshėndes i pari.Kėtė mbaje mėnd mirė...ehehehehe...nė 1 gusht jam nė Sarandė...jo po ta dish.

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e ylli_pr
  Anėtarėsuar
  29-11-2006
  Postime
  312
  Mire se vjen e kaloja mire !!!
  Qdo fjal qe del nga zemra, shkon ne zemer.

 4. #4
  i/e regjistruar Maska e stela81
  Anėtarėsuar
  26-06-2012
  Vendndodhja
  Ne qiell
  Postime
  1,107
  mire se vjen, dhe kalofsh bukur mes nesh..

 5. #5
  Unike ne stilin tim Maska e ermela sweet
  Anėtarėsuar
  29-03-2012
  Postime
  655
  mire se erdhe
  "Me mire nje dhimbje pa emer,sesa nje emer me dhimbje"

 6. #6
  i/e regjistruar Maska e toni54
  Anėtarėsuar
  25-02-2010
  Postime
  3,778
  mire se keni ardhe......

 7. #7
  B@NeS@XhIe Maska e B@Ne
  Anėtarėsuar
  04-01-2010
  Vendndodhja
  .............
  Postime
  4,339
  Mire se vjen, qendrim te kendshem ne ket mes

 8. #8
  Perjashtuar Maska e Deni_Boy
  Anėtarėsuar
  19-10-2005
  Vendndodhja
  Milano
  Postime
  2,327
  Mire se vjen ne Forumin Shqiptar...!

 9. #9
  Lab 100% Maska e Station
  Anėtarėsuar
  26-02-2010
  Vendndodhja
  Shqipėri
  Postime
  6,625
  Citim Postuar mė parė nga Wxp Lexo Postimin
  Emri : Eri
  Mbiemri : Vasili
  Mosha : 22
  -------------------------
  Vendlindja: Gjirokaster
  Shtetėsia : Albania
  Jetoj : Sarande

  Edhe Dicka tjeter !

  Ju uroj te kaloni Mirė .. Besoj qe kemi per tja kaluar Mire sebashku .. Flm Per gjithqka me Network

  Besoj Qe Ju Ka Pelqyer Prezantimi Im .. Kaloni Super .. Ciao All
  Tė urojė gjithė tė mirat dhe kalofsh mirė nė kėtė forum.

  Mua personalisht do mė pėlqente tė ishe prezantuar ai/ajo qė je nė tė vėrtetė sepse ato fjalė qė kam veēuar nga tė tjerat mė lartė nuk ka gjirokastrit apo sarandjot qė i pėrdor.

  Sidoqoft kalofsh mirė.

 10. #10
  Shqiptare dhe krenare. Maska e Xhenet.M.S.
  Anėtarėsuar
  23-08-2009
  Vendndodhja
  Ne mesin e te dashurve te mi...
  Postime
  10,783
  Mire se erdhe Wxp,klb ne forum.
  - - Shumė shpesh ndodh rasti, kur dhembjen nuk mund ta ndash me askė!
  Agim Metbala"

 11. #11
  Atje ku je ti........ Maska e tetovarja87
  Anėtarėsuar
  26-11-2009
  Vendndodhja
  Tetove
  Postime
  7,662
  Mire se Erdhet Wxp,urroj te kaloni bukur ne mesin tone.
  Loti nuk sjell dhimbje,por dhimbja sjell lot,mos thuaj o Zot kam 1 dhimbje,por o dhimbje kam 1 Zot

 12. #12
  i/e regjistruar Maska e letaa
  Anėtarėsuar
  25-04-2010
  Vendndodhja
  ketu afer, atje larg
  Postime
  1,269
  mir se erdhe shpresoj te kalojsh mir
  Dita e harxhuar mė kot ėshtė ajo e kaluar pa qeshur.

 13. #13
  TOMORROW NEVER DIES Maska e A.V.A.T.A.R
  Anėtarėsuar
  28-01-2010
  Vendndodhja
  Kosove
  Postime
  273
  Mire se erdhet , shpresoj qe te ja kaloni mire me ne

 14. #14
  Ushtari i rruges Maska e Eroni_06
  Anėtarėsuar
  21-05-2009
  Vendndodhja
  ner dud !
  Postime
  30
  Pershendetje te githve ON !
  "BORN TO BE WILD"

 15. #15
  100%shqiptare Maska e loneeagle
  Anėtarėsuar
  25-04-2002
  Vendndodhja
  not where i want to be
  Mosha
  38
  Postime
  4,227
  Mire se erdhe! Na jep ndonje sygjerim per nje hotel te mire ne sarande sepse dua te shkoj atje me pushime javen e dyte te gushtit.
  I LOVE GOD

  j&g

 16. #16
  Djalė Drenice Maska e Lexuesi_
  Anėtarėsuar
  18-06-2010
  Vendndodhja
  Ne vendin e ngjarjeve
  Postime
  6,016
  Citim Postuar mė parė nga loneeagle Lexo Postimin
  Mire se erdhe! Na jep ndonje sygjerim per nje hotel te mire ne sarande sepse dua te shkoj atje me pushime javen e dyte te gushtit.

  Po e ze nje apartament 3 dhomeshe pra edhe te tregoj se si jan kushtet


  Mire se erdhe tipi.

 17. #17
  i/e regjistruar Maska e Wxp
  Anėtarėsuar
  19-07-2012
  Vendndodhja
  Sarande
  Postime
  12
  Ju Faleminderit Te Gjitheve Shpresoj tia kalojme sa me bukur bashke
  Aop.AlbasouL.CoM

 18. #18
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  25-11-2013
  Postime
  213

  Pėr: Pershendetje ..

  Citim Postuar mė parė nga Wxp Lexo Postimin
  Ju Faleminderit Te Gjitheve Shpresoj tia kalojme sa me bukur bashke
  prsh si je mos je administrator i forumivirtual

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •