Close
Faqja 3 prej 3 FillimFillim 123
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 51 prej 51

Tema: pershendetje

 1. #41
  i/e regjistruar Maska e Brari
  Anėtarėsuar
  23-04-2002
  Postime
  18,827
  Faleminderit
  59
  120 falenderime nė 110 postime
  e cte keqe ka se te quaj dudie..
  qe ketu te fillon kompleksi..

 2. #42
  Perjashtuar Maska e didii
  Anėtarėsuar
  14-04-2012
  Postime
  504
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  ka mundesi mos te shkruash?
  pak rendsi kane per ty komplekset e mia

 3. #43
  Perjashtuar Maska e didii
  Anėtarėsuar
  14-04-2012
  Postime
  504
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  nuk ma merrte mendja qe do lendohesha edhe me shum nga keto qe shkruani, me vjen keq qe ka dhe njerez te tille qe sdine te te kuptojne,po ka mundesi mos shkruani nese nuk keni gje per te thene sepse nuk po e perjetoj mire, sinqerisht, MENDOHENI SI PER VETEN TUAJ

 4. #44
  i/e regjistruar Maska e urtesia
  Anėtarėsuar
  22-08-2006
  Vendndodhja
  Ne Dardani -Iliride
  Postime
  429
  Faleminderit
  0
  5 falenderime nė 5 postime
  s t a v r o
  e quajn, arkitekt kryerkitekti, i biri teta ...
  krushqi me ty, pu pu pu pu pu, ...
  urtėsia

 5. #45
  Perjashtuar Maska e didii
  Anėtarėsuar
  14-04-2012
  Postime
  504
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  ca populli paskeni qene o njereeeez!

 6. #46
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  08-12-2003
  Vendndodhja
  Tiron
  Postime
  979
  Faleminderit
  115
  47 falenderime nė 45 postime
  Citim Postuar mė parė nga didii Lexo Postimin
  ca populli paskeni qene o njereeeez!
  Si perfundim e gjete kete qe kerkon apo jo?

  Kam nje shokun tim qe eshte nga Fieri dhe eshte arkitekt i fillon emri me B.

 7. #47
  Perjashtuar Maska e didii
  Anėtarėsuar
  14-04-2012
  Postime
  504
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  jo, gjithsesi shum flm

 8. #48
  i/e regjistruar Maska e Elian70
  Anėtarėsuar
  30-07-2006
  Vendndodhja
  Vlorė
  Postime
  1,938
  Faleminderit
  31
  171 falenderime nė 126 postime

  Pėr: pershendetje

  Kane humbur tre budallenj te forumit. Dy i gjeta, i treti sapo e lexoi!
  Te Dish, te Besh, te Dish te Besh, Bej te Ditur!

 9. #49
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  12-05-2020
  Postime
  1
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Pėr: pershendetje


 10. #50
  i/e regjistruar Maska e pranvera bica
  Anėtarėsuar
  23-03-2009
  Vendndodhja
  Atje ku ka serenata.
  Postime
  5,858
  Faleminderit
  318
  184 falenderime nė 150 postime

  Pėr: pershendetje

  Pershendetje!

 11. #51
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2020
  Postime
  4
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Pėr: pershendetje

  Nice post! Looking forward for more post.

Faqja 3 prej 3 FillimFillim 123

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •