Close

Rezultati i Sondazhit: Kush do tė shpallet kampion i Evropės?

Votues
48. Nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh
 • Spanja

  19 39.58%
 • Italia

  29 60.42%
Faqja 1 prej 10 123 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 20 prej 200
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  22-03-2003
  Postime
  10,255
  Faleminderit
  0
  26 falenderime nė 24 postime

  Spanja kampione e Europės 2012

  FINALE: Spanjė - Itali  Statistika;
  Jepni mendimet e juaja rreth kėsaj pėrballje.  • Kush do tė shpallet kampion i Evropės?  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga no name : 29-06-2012 mė 09:45
  #VamosArgentina

 2. #2
  Evidenca Maska e RaPSouL
  Anėtarėsuar
  09-03-2006
  Vendndodhja
  Tetovė
  Postime
  17,485
  Faleminderit
  22
  103 falenderime nė 97 postime
  E fiton ItalJuve !
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga no name : 30-06-2012 mė 08:59
  Sui generis

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e roni_s
  Anėtarėsuar
  29-07-2006
  Postime
  643
  Faleminderit
  0
  14 falenderime nė 12 postime
  ndeshje teper e veshtire per tu parashikuar, nje itali ne top forme dhe nje spanje e madhe....une mendoj qe spanja do ta mar trofeun...jan shume lojtar te barches aty, thjesht dua ti shof duke festuar ata

 4. #4
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  10-08-2007
  Postime
  8,541
  Faleminderit
  19
  100 falenderime nė 93 postime
  Spanja dhe Italia kane lojtaret me me teknike ne kete kampionat. Me behet qefi qe dolen ne finale. Po lozen te dyja skuadrat si lozen ne gjysme finale, e merr Italia. Po se besoj se Spanja do jet prap aq dobet sa kunder Portugalise.

 5. #5
  i/e regjistruar Maska e Endless
  Anėtarėsuar
  17-08-2007
  Vendndodhja
  Shqiperi
  Postime
  5,212
  Faleminderit
  0
  22 falenderime nė 17 postime
  e merr spanja, i ka vdek goce xhajes atij muhabeti
  Without deviation from the norm, progress is not possible

 6. #6
  yep Maska e Izadora
  Anėtarėsuar
  11-09-2008
  Vendndodhja
  ne zemren e atij qe ka "zemer"
  Postime
  8,891
  Faleminderit
  24
  39 falenderime nė 37 postime
  Spanja edhe mos e diskutoi njeri me kete muhabet :-D
  Jeto sot se neser nuk i dihet

 7. #7
  i/e regjistruar Maska e letaa
  Anėtarėsuar
  25-04-2010
  Vendndodhja
  ketu afer, atje larg
  Postime
  1,270
  Faleminderit
  0
  7 falenderime nė 7 postime
  Spanja diheet kjo gjee
  Dita e harxhuar mė kot ėshtė ajo e kaluar pa qeshur.

 8. #8
  100%shqiptare Maska e loneeagle
  Anėtarėsuar
  25-04-2002
  Vendndodhja
  not where i want to be
  Mosha
  38
  Postime
  4,276
  Faleminderit
  123
  72 falenderime nė 64 postime
  Mendoj Spanja.
  I LOVE GOD

  j&g

 9. #9
  i/e larguar Maska e ahmed_tr
  Anėtarėsuar
  23-11-2003
  Vendndodhja
  TIR
  Mosha
  40
  Postime
  98
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Breshkaxhit fitojne

 10. #10
  New York Maska e mario_kingu
  Anėtarėsuar
  09-12-2004
  Vendndodhja
  New York
  Postime
  2,237
  Faleminderit
  3
  22 falenderime nė 22 postime
  Italia Deshiroj edhe besoj

  Italia po i meson europes futboll se si lozet ne sulm
  jo loje monotone me breshka


  por besoj qe italia do jap max e saj si gjithmon

  so Forza Italia
  Partizoni

 11. #11
  . Maska e illyrian rex
  Anėtarėsuar
  11-10-2009
  Vendndodhja
  ne fronin tim
  Postime
  4,574
  Faleminderit
  4
  9 falenderime nė 9 postime
  E merr Spanja


  kur t'qel shelgjja kikirika.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga no name : 30-06-2012 mė 09:02 Arsyeja: mos leni hapesira

 12. #12
  yep Maska e Izadora
  Anėtarėsuar
  11-09-2008
  Vendndodhja
  ne zemren e atij qe ka "zemer"
  Postime
  8,891
  Faleminderit
  24
  39 falenderime nė 37 postime
  Ilyrian une prisja te veje flamurin
  U bon makaronaxhinjt me more kupen eshte harakiri lol
  Jeto sot se neser nuk i dihet

 13. #13
  Perjashtuar Maska e Deni_Boy
  Anėtarėsuar
  19-10-2005
  Vendndodhja
  Milano
  Postime
  2,363
  Faleminderit
  3
  12 falenderime nė 10 postime

 14. #14
  . Maska e illyrian rex
  Anėtarėsuar
  11-10-2009
  Vendndodhja
  ne fronin tim
  Postime
  4,574
  Faleminderit
  4
  9 falenderime nė 9 postime
  Citim Postuar mė parė nga Izadora Lexo Postimin
  Ilyrian une prisja te veje flamurin
  U bon makaronaxhinjt me more kupen eshte harakiri lol
  lol

  Po pritoj me e ndryshu avatarin. Po e vendos ketu nje flamur
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  

 15. #15
  i/e regjistruar Maska e freeopen
  Anėtarėsuar
  22-07-2011
  Postime
  1,523
  Faleminderit
  3
  50 falenderime nė 45 postime
  Citim Postuar mė parė nga mario_kingu Lexo Postimin
  Italia po i meson europes futboll se si lozet ne sulm
  jo loje monotone me breshka

  Boll me keto perkufizime se jane qesharake, 45 min dhe nuk arriti te shenoje gol kunder ''mbrojtesit'' me te forte te Gjermanise dmth Neurer......
  MOS I NDY TEMAT no name

 16. #16
  ► ☆☆☆ ◄
  Anėtarėsuar
  26-10-2005
  Vendndodhja
  Mėmėdhe
  Postime
  4,912
  Faleminderit
  47
  64 falenderime nė 51 postime
  Citim Postuar mė parė nga freeopen Lexo Postimin
  Boll me keto perkufizime se jane qesharake, 45 min dhe nuk arriti te shenoje gol kunder ''mbrojtesit'' me te forte te Gjermanise dmth Neurer......
  Shume postime kam vene re tek ty qe je shume realist por me kete te fundit.....

  Nuk ju mjaftuan dy te pjeses se pare ? Nderkohe qe Spanja me zor arrin te shenoje nje (perjashtoj ketu Irlanden qe e pame te gjithe sa nivel ka)
  Eshte bere aq loje monotone dhe sa e merzitshme ajo e Spanjes,kete po e thone shume e shume specialiste futbolli.

  Uroj qe Italia te triumfoje pasi e meriton me shume se Spanja.

 17. #17
  i/e regjistruar Maska e Bamba
  Anėtarėsuar
  22-12-2006
  Postime
  3,411
  Faleminderit
  0
  21 falenderime nė 21 postime
  Spanjen e kam frike se nuk te len te luash....pa asnje sulmues e me 10 mesfushore. Loje e shpifur ne maximum. Mos ngatroni lojen e Barcelones me ate te Spanjes se nuk eshte e njejta.
  Te shohim, po do kisha preferuar ndonje kundershtar tjeter.....

 18. #18
  i/e regjistruar Maska e bianco_neri
  Anėtarėsuar
  20-11-2010
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  416
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Fiton Italjuve.
  #finoallafineforzaJuventus

 19. #19
  i/e regjistruar Maska e freeopen
  Anėtarėsuar
  22-07-2011
  Postime
  1,523
  Faleminderit
  3
  50 falenderime nė 45 postime
  Citim Postuar mė parė nga AlbaneZ Lexo Postimin
  Shume postime kam vene re tek ty qe je shume realist por me kete te fundit.....  Uroj qe Italia te triumfoje pasi e meriton me shume se Spanja.
  1 - ke te drejte por kur sheh disa postime ................

  2 - Arsyeja....sepse simbas meje rendesi ka te fitosh dhe jo ta meritosh (gjithnje dike pare se si perfundojne ndeshjet kohet e fundit jo vetem ne europian te kuptohemi)
  MOS I NDY TEMAT no name

 20. #20
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  19-02-2009
  Vendndodhja
  ▬►ⓋⓛⓅ◄▬
  Postime
  2,645
  Faleminderit
  0
  7 falenderime nė 7 postime
  Shkatėrrojm Spanjėn !!!

Faqja 1 prej 10 123 ... FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •