Close

Rezultati i Sondazhit: Kush do tė shpallet kampion i Evropės?

Votues
48. Nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh
 • Spanja

  19 39.58%
 • Italia

  29 60.42%
Faqja 3 prej 10 FillimFillim 12345 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 60 prej 200
 1. #41
  Enraged Maska e Scion
  Anėtarėsuar
  22-07-2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  2,344
  Faleminderit
  39
  45 falenderime nė 39 postime
  Po I mban leksion futbolli spanja italise, ha ha 2:0
  What can be asserted without evidence, can be dismissed without evidence

 2. #42
  i/e regjistruar Maska e freeopen
  Anėtarėsuar
  22-07-2011
  Postime
  1,523
  Faleminderit
  3
  50 falenderime nė 45 postime
  Me mire te mos hyjne fare pjesen e dyte ngordhalaqet e Italise.
  MOS I NDY TEMAT no name

 3. #43
  Lab 100% Maska e Station
  Anėtarėsuar
  26-02-2010
  Vendndodhja
  Shqipėri
  Postime
  6,681
  Faleminderit
  15
  23 falenderime nė 21 postime
  Si po ju duket ndeshja ??
  Mua po mė shijon shumė nėn komentin e komentatorėve italianė.

 4. #44
  i/e regjistruar Maska e derjansi
  Anėtarėsuar
  14-04-2005
  Postime
  6,825
  Faleminderit
  12
  113 falenderime nė 89 postime
  kshtu del kur fut coftina si chielini ne loj

  po ka koh sa dush
  JO NEGOCIATA VETĖVENDOSJE

 5. #45
  i/e regjistruar Maska e Endless
  Anėtarėsuar
  17-08-2007
  Vendndodhja
  Shqiperi
  Postime
  5,212
  Faleminderit
  0
  22 falenderime nė 17 postime
  ne pritje te komenteve te pepinove jemi per kete pjese te pare,, nga moret mor o
  Without deviation from the norm, progress is not possible

 6. #46
  i/e regjistruar Maska e derjansi
  Anėtarėsuar
  14-04-2005
  Postime
  6,825
  Faleminderit
  12
  113 falenderime nė 89 postime
  gjith tifizat e gjermanit me spanjen lol

  ju tpakten skeni goj me fol
  JO NEGOCIATA VETĖVENDOSJE

 7. #47
  i/e regjistruar Maska e roni_s
  Anėtarėsuar
  29-07-2006
  Postime
  643
  Faleminderit
  0
  14 falenderime nė 12 postime
  ku jan tifozet e lodhun te italise....hahahhaha....tika takat....mire qe spanja nuk ben loje te merzitshem edhe ndaj italise... hahahah

 8. #48
  i/e regjistruar Maska e freeopen
  Anėtarėsuar
  22-07-2011
  Postime
  1,523
  Faleminderit
  3
  50 falenderime nė 45 postime
  Citim Postuar mė parė nga Station Lexo Postimin
  Si po ju duket ndeshja ??
  Mua po mė shijon shumė nėn komentin e komentatorėve italianė.
  eshte nje kenaqesi vertet.
  MOS I NDY TEMAT no name

 9. #49
  Ragnald
  Anėtarėsuar
  18-06-2006
  Vendndodhja
  london
  Postime
  4,471
  Faleminderit
  0
  16 falenderime nė 13 postime
  Ja cfare ben maestro prandelli.

  Skema e tij e famshme 4-1-2-1-2 cfare impakti ben kundra 6 mesfushoreve.
  Seshte as rocket science te kuptoje qe spanja do e kishte te lehte te mbante ne gjume pirlon me 6 mesfushore.

  3-5-2 fuksionon per te vetmen arsye se 5 kundra 6 hahen tere diten kundra njeri-tjetrit.

  Nejse.

 10. #50
  Emathia Maska e MaDaBeR
  Anėtarėsuar
  20-05-2003
  Vendndodhja
  Nė ēdo vend ku ka jetė
  Mosha
  35
  Postime
  5,508
  Faleminderit
  20
  36 falenderime nė 31 postime
  Pjesen e pare e degjenerun krahet e mbrojtjes. Chielini dhe Abate totalisht amatora. Te shohim nese do beje ndonje ndryshim Prandelli pjesen e dyte dhe te shohim si do e interpretojne lojtaret. Ne krahun e djathte duhet Magio. Abate eshte bloze fare sonte. Gjithe aksionet e Spanjes nisen nga krahu i tij dhe goli i dyte ishte i gjithi faji i tij. Nuk e kuptoj se si mund ta lene nje lojtare qe t'u ike 3 mbrojtesve mes per mes. Turp.
  Pėr inad tė Djallit dhe Shqyptarėvet, Zoti ka me mbajtė Shqypninė mė kambė me nder e me lumni

 11. #51
  i/e regjistruar Maska e freeopen
  Anėtarėsuar
  22-07-2011
  Postime
  1,523
  Faleminderit
  3
  50 falenderime nė 45 postime
  Citim Postuar mė parė nga MaDaBeR Lexo Postimin
  Pjesen e pare e degjenerun krahet e mbrojtjes. Chielini dhe Abate totalisht amatora. Te shohim nese do beje ndonje ndryshim Prandelli pjesen e dyte dhe te shohim si do e interpretojne lojtaret. Ne krahun e djathte duhet Magio. Abate eshte bloze fare sonte. Gjithe aksionet e Spanjes nisen nga krahu i tij dhe goli i dyte ishte i gjithi faji i tij. Nuk e kuptoj se si mund ta lene nje lojtare qe t'u ike 3 mbrojtesve mes per mes. Turp.
  mos fol keq per mbrojtjen e juves ore.
  MOS I NDY TEMAT no name

 12. #52
  I qete Maska e BEHARI
  Anėtarėsuar
  28-12-2005
  Vendndodhja
  ME MENDJE DHE ZEMER NE SHKODER!!
  Postime
  2,127
  Faleminderit
  2
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Italija do barazoje pjesen e dyte nga 0-2 ne 2-2 extra time dhe ne penallti Italia fiton kupen!
  kush do bast ......?

 13. #53
  Lab 100% Maska e Station
  Anėtarėsuar
  26-02-2010
  Vendndodhja
  Shqipėri
  Postime
  6,681
  Faleminderit
  15
  23 falenderime nė 21 postime
  Citim Postuar mė parė nga derjansi Lexo Postimin
  gjith tifizat e gjermanit me spanjen lol

  ju tpakten skeni goj me fol
  Ke tė drejt, gjermanėt e dhjenė fare po dhe ju duhet ta mbyllni gojėn se flisni shum me siguri sikur janė UFO italianėt.
  Ku e keni atė Pirdhlo mjeshtrin sonte??

 14. #54
  i/e regjistruar Maska e derjansi
  Anėtarėsuar
  14-04-2005
  Postime
  6,825
  Faleminderit
  12
  113 falenderime nė 89 postime
  Citim Postuar mė parė nga Station Lexo Postimin
  Ke tė drejt, gjermanėt e dhjenė fare po dhe ju duhet ta mbyllni gojėn se flisni shum me siguri sikur janė UFO italianėt.
  Ku e keni atė Pirdhlo mjeshtrin sonte??
  sonte sdi ku asht

  un di vetem qe ju u shkerdheu.

  sot te vin ta kerkojn tifozet spanjoll
  JO NEGOCIATA VETĖVENDOSJE

 15. #55
  i/e regjistruar Maska e freeopen
  Anėtarėsuar
  22-07-2011
  Postime
  1,523
  Faleminderit
  3
  50 falenderime nė 45 postime
  dhe dy te tjere pjesen e dyte dhe ''Sogni d'oro''
  MOS I NDY TEMAT no name

 16. #56
  i/e regjistruar Maska e letaa
  Anėtarėsuar
  25-04-2010
  Vendndodhja
  ketu afer, atje larg
  Postime
  1,270
  Faleminderit
  0
  7 falenderime nė 7 postime
  hahaha tifozet Italjaan gjynaa Spaniaaaaaaaaaa goooooooooooo ja pra kush din te luaj futboll , le te mesohet Italia pak
  Dita e harxhuar mė kot ėshtė ajo e kaluar pa qeshur.

 17. #57
  Lab 100% Maska e Station
  Anėtarėsuar
  26-02-2010
  Vendndodhja
  Shqipėri
  Postime
  6,681
  Faleminderit
  15
  23 falenderime nė 21 postime
  Citim Postuar mė parė nga derjansi Lexo Postimin
  sonte sdi ku asht

  un di vetem qe ju u shkerdheu.

  sot te vin ta kerkojn tifozet spanjoll
  Ore babale mos ha shumė se nuk po tė dhjet njėri.

 18. #58
  bubbly
  Anėtarėsuar
  05-05-2003
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  13,737
  Faleminderit
  72
  260 falenderime nė 226 postime
  Citim Postuar mė parė nga derjansi Lexo Postimin
  sonte sdi ku asht

  un di vetem qe ju u shkerdheu.

  sot te vin ta kerkojn tifozet spanjoll
  Like like like. Tifoza leshi lol, te qarravitur! Stick me skuadrat tuaja o popull.

 19. #59
  i/e regjistruar Maska e Endless
  Anėtarėsuar
  17-08-2007
  Vendndodhja
  Shqiperi
  Postime
  5,212
  Faleminderit
  0
  22 falenderime nė 17 postime
  para nacut e spanjes,,shqeuani pak bycen pepinave ho ho ho
  Without deviation from the norm, progress is not possible

 20. #60
  Emathia Maska e MaDaBeR
  Anėtarėsuar
  20-05-2003
  Vendndodhja
  Nė ēdo vend ku ka jetė
  Mosha
  35
  Postime
  5,508
  Faleminderit
  20
  36 falenderime nė 31 postime
  Citim Postuar mė parė nga freeopen Lexo Postimin
  mos fol keq per mbrojtjen e juves ore.
  Kur po flas keq dhe per ate te Milanitper ate te Juves qe u tregua totalisht ordiner ne rastin e golit. Pfffffffff. Lojtar pa gjak. Kolopuē. Mir qe nuk shkoi ke arbitri o Xhaxhi Arbiter me preku ai lojtari ke breket.

  Sikur mos mjaftoje kjo, tani Italia me 10 lojtare.
  Pėr inad tė Djallit dhe Shqyptarėvet, Zoti ka me mbajtė Shqypninė mė kambė me nder e me lumni

Faqja 3 prej 10 FillimFillim 12345 ... FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •