Close

Rezultati i Sondazhit: Kush do t shpallet kampion i Evrops?

Votues
48. Nuk mund t votoni n kt sondazh
 • Spanja

  19 39.58%
 • Italia

  29 60.42%
Faqja 0 prej 10 FillimFillim 12 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 200
 1. #-19
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  22-03-2003
  Postime
  10,241

  Spanja kampione e Europs 2012

  FINALE: Spanj - Itali  Statistika;
  Jepni mendimet e juaja rreth ksaj prballje.  • Kush do t shpallet kampion i Evrops?  Ndryshuar pr her t fundit nga no name : 29-06-2012 m 09:45
  #VamosArgentina

 2. #-18
  Evidenca Maska e RaPSouL
  Antarsuar
  09-03-2006
  Vendndodhja
  Gjermani
  Postime
  17,464
  E fiton ItalJuve !
  Ndryshuar pr her t fundit nga no name : 30-06-2012 m 08:59
  Sui generis

 3. #-17
  i/e regjistruar Maska e roni_s
  Antarsuar
  29-07-2006
  Postime
  635
  ndeshje teper e veshtire per tu parashikuar, nje itali ne top forme dhe nje spanje e madhe....une mendoj qe spanja do ta mar trofeun...jan shume lojtar te barches aty, thjesht dua ti shof duke festuar ata

 4. #-16
  Spanja dhe Italia kane lojtaret me me teknike ne kete kampionat. Me behet qefi qe dolen ne finale. Po lozen te dyja skuadrat si lozen ne gjysme finale, e merr Italia. Po se besoj se Spanja do jet prap aq dobet sa kunder Portugalise.

 5. #-15
  i/e regjistruar Maska e Endless
  Antarsuar
  17-08-2007
  Vendndodhja
  Shqiperi
  Postime
  5,121
  e merr spanja, i ka vdek goce xhajes atij muhabeti
  Without deviation from the norm, progress is not possible

 6. #-14
  yep Maska e Izadora
  Antarsuar
  11-09-2008
  Vendndodhja
  ne zemren e atij qe ka "zemer"
  Postime
  8,793
  Spanja edhe mos e diskutoi njeri me kete muhabet :-D
  Jeto sot se neser nuk i dihet

 7. #-13
  i/e regjistruar Maska e letaa
  Antarsuar
  25-04-2010
  Vendndodhja
  ketu afer, atje larg
  Postime
  1,269
  Spanja diheet kjo gjee
  Dita e harxhuar m kot sht ajo e kaluar pa qeshur.

 8. #-12
  100%shqiptare Maska e loneeagle
  Antarsuar
  25-04-2002
  Vendndodhja
  not where i want to be
  Mosha
  38
  Postime
  4,227
  Mendoj Spanja.
  I LOVE GOD

  j&g

 9. #-11
  i/e larguar Maska e ahmed_tr
  Antarsuar
  23-11-2003
  Vendndodhja
  TIR
  Mosha
  41
  Postime
  98
  Breshkaxhit fitojne

 10. #-10
  New York Maska e mario_kingu
  Antarsuar
  09-12-2004
  Vendndodhja
  New York
  Postime
  2,225
  Italia Deshiroj edhe besoj

  Italia po i meson europes futboll se si lozet ne sulm
  jo loje monotone me breshka


  por besoj qe italia do jap max e saj si gjithmon

  so Forza Italia
  Partizoni

 11. #-9
  . Maska e illyrian rex
  Antarsuar
  11-10-2009
  Vendndodhja
  ne fronin tim
  Postime
  4,491
  E merr Spanja


  kur t'qel shelgjja kikirika.
  Ndryshuar pr her t fundit nga no name : 30-06-2012 m 09:02 Arsyeja: mos leni hapesira

 12. #-8
  yep Maska e Izadora
  Antarsuar
  11-09-2008
  Vendndodhja
  ne zemren e atij qe ka "zemer"
  Postime
  8,793
  Ilyrian une prisja te veje flamurin
  U bon makaronaxhinjt me more kupen eshte harakiri lol
  Jeto sot se neser nuk i dihet

 13. #-7
  Perjashtuar Maska e Deni_Boy
  Antarsuar
  19-10-2005
  Vendndodhja
  Milano
  Postime
  2,327

 14. #-6
  . Maska e illyrian rex
  Antarsuar
  11-10-2009
  Vendndodhja
  ne fronin tim
  Postime
  4,491
  Citim Postuar m par nga Izadora Lexo Postimin
  Ilyrian une prisja te veje flamurin
  U bon makaronaxhinjt me more kupen eshte harakiri lol
  lol

  Po pritoj me e ndryshu avatarin. Po e vendos ketu nje flamur
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  

 15. #-5
  i/e regjistruar Maska e freeopen
  Antarsuar
  22-07-2011
  Postime
  1,516
  Citim Postuar m par nga mario_kingu Lexo Postimin
  Italia po i meson europes futboll se si lozet ne sulm
  jo loje monotone me breshka

  Boll me keto perkufizime se jane qesharake, 45 min dhe nuk arriti te shenoje gol kunder ''mbrojtesit'' me te forte te Gjermanise dmth Neurer......
  MOS I NDY TEMAT no name

 16. #-4
  ► ☆☆☆ ◄
  Antarsuar
  26-10-2005
  Vendndodhja
  Mmdhe
  Postime
  4,835
  Citim Postuar m par nga freeopen Lexo Postimin
  Boll me keto perkufizime se jane qesharake, 45 min dhe nuk arriti te shenoje gol kunder ''mbrojtesit'' me te forte te Gjermanise dmth Neurer......
  Shume postime kam vene re tek ty qe je shume realist por me kete te fundit.....

  Nuk ju mjaftuan dy te pjeses se pare ? Nderkohe qe Spanja me zor arrin te shenoje nje (perjashtoj ketu Irlanden qe e pame te gjithe sa nivel ka)
  Eshte bere aq loje monotone dhe sa e merzitshme ajo e Spanjes,kete po e thone shume e shume specialiste futbolli.

  Uroj qe Italia te triumfoje pasi e meriton me shume se Spanja.

 17. #-3
  Spanjen e kam frike se nuk te len te luash....pa asnje sulmues e me 10 mesfushore. Loje e shpifur ne maximum. Mos ngatroni lojen e Barcelones me ate te Spanjes se nuk eshte e njejta.
  Te shohim, po do kisha preferuar ndonje kundershtar tjeter.....

 18. #-2
  i/e regjistruar Maska e bianco_neri
  Antarsuar
  20-11-2010
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  411
  Fiton Italjuve.
  #finoallafineforzaJuventus

 19. #-1
  i/e regjistruar Maska e freeopen
  Antarsuar
  22-07-2011
  Postime
  1,516
  Citim Postuar m par nga AlbaneZ Lexo Postimin
  Shume postime kam vene re tek ty qe je shume realist por me kete te fundit.....  Uroj qe Italia te triumfoje pasi e meriton me shume se Spanja.
  1 - ke te drejte por kur sheh disa postime ................

  2 - Arsyeja....sepse simbas meje rendesi ka te fitosh dhe jo ta meritosh (gjithnje dike pare se si perfundojne ndeshjet kohet e fundit jo vetem ne europian te kuptohemi)
  MOS I NDY TEMAT no name

 20. #0
  ►ⓣⓘⓞɳ◄ Maska e [PaRTiZoNi]
  Antarsuar
  19-02-2009
  Vendndodhja
  ▬►ⓋⓛⓅ◄▬
  Postime
  2,530
  Shkatrrojm Spanjn !!!
  Pogba, Pogba l'hano visto nella spiaggia che diceva VU CUMPRA


Faqja 0 prej 10 FillimFillim 12 ... FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •