Close

Rezultati i Sondazhit: Kush do tė kualifikohet nė finale?

Votues
19. Nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh
 • Portugalia

  11 57.89%
 • Spanja

  8 42.11%
Faqja 5 prej 5 FillimFillim ... 345
Duke shfaqur rezultatin 81 deri 82 prej 82
 1. #81
  Shaqiri #11 Maska e The.ReaL
  Anėtarėsuar
  01-06-2006
  Vendndodhja
  Corleone....
  Postime
  2,710
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  Postimi me konkret e beri drejasi

  Loja ishte e baraspeshuar me Portugaline me raste e me lojen e Spanjes monotone tika-taka , nejse hallall Ramos qe i ka qendruar ne krah Ronaldos per 120 minuta jo me kot eshte zgjedhur lojtari i ndeshjes

  Topi i humbur nga Ramos ndaj Bayernit u gjet ne porten e Rui Patricio

  Sa i perket postimeve rreth Casillas paska ende te 'ēmendur' ketu'
  SPECIAL ONE

  RAUL # 7

 2. #82
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  22-03-2003
  Postime
  10,255
  Faleminderit
  0
  26 falenderime nė 24 postime
  Sa buke shkele jeni ju tifozet e bardhoshkave. lol

  Kete Evropian te gjithe keni bere tifo per Portugaline e asaj kuckes Kristina, si ato qe i njof ne jeten reale, dhe ju ketu ne forum.
  Kur e humbi penalltine Alonso, filluan te gjithe bardhoshkat duke bertitur, e duke e share ate.


  Deri me sot kundra Spanjes, kurse tani ne fund fare, prap ktheheni tek keto qe i shanit dje. lol


  P.S; Sa keq ia beri Fabregas asaj dashnores tuaj, nuk i dha mundesine as penalltine ta gjuaj.  Vamos FC Barcelona (Espańa)!
  #VamosArgentina

Faqja 5 prej 5 FillimFillim ... 345

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •