Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 2 prej 2
 1. #1
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  06-05-2012
  Postime
  25
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Kam nje vrejetje ndaj "Uriel" per nje tem qe une hapa dhe kerkoja ndihme.....

  nga antaret e forumit dhe e nderuara uriel ma ka fshire kete teme pa asnje lloj arsyeje por duke me then se tema eshte hapur ne nenforumin e gabuar. Si qenka hape nje tem ne nenforumin e gabuar kur isha duke kerkuar ndihm dhe tema ishte hapur tek nenforumi ndihmoni njeri tjetrin?

  Ky eshte mesazhi qe une kam marr nga shoqja uriel.


  Ju faleminderit

  booja


  Kodi PHP:
  Tema juaj u transferua nė njė forum tjetėr
  Tungjatjeta booobooo
  ,

  Tema mė poshtė qė ju keni hapur u transferua nė njė forum tjetėr nga stafi i forumit pasi nuk ishte hapur nė vendin e duhur ose ishte nė kundėrshtim me rregullat e forumit.

  ----------
  TemaFshirė
  Destinacioni
  Koshi i forumit
  ----------

  Faleminderit pėr mirėkuptimin,
  Uriel

  P
  .S Ky ėshtė njė mesazh i automatizuar i forumit

 2. #2
  Hierark i lartė Maska e Uriel
  Anėtarėsuar
  07-02-2010
  Vendndodhja
  Torre della Fame
  Postime
  1,219
  Faleminderit
  3
  40 falenderime nė 33 postime
  Eksperiencat seksuale dhe preferencat ndaj orgjive nuk jane ne interes te forumit per tu hapur si tematike diskutuese, sic nuk jane anetare me shqetesime personaliteti. Je me fat qe ende je pjese e forumit, me fjalorin qe ke perdorur qe nuk permban as normat minimale te etikes se komunikimit. Ndaje mendjen dhe sillu komfort rregullave dhe mbi te gjitha zgjidh nje nofke te vetme per tu kycur ne forum, per te mos fluturuar me zogjte shtegtare te Galapagosit, per ta lexuar forumin vec si spektator.

  Sa per sqarim, nofka Uriel i perket gjinise mashkullore.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Uriel : 20-06-2012 mė 15:00
  relata refero

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •