Close

Rezultati i Sondazhit: Cila skuadr mendoni se do t kualifikohet m tutje?

Votues
46. Nuk mund t votoni n kt sondazh
 • Anglia

  16 34.78%
 • Italia

  30 65.22%
Faqja 6 prej 8 FillimFillim ... 45678 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 101 deri 120 prej 158
 1. #101
  i/e regjistruar Maska e bianco_neri
  Antarsuar
  20-11-2010
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  416
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Kur mbrojtjen Italiane nuk e mposhten dot Rooney - Carrol - Gerrard, E si do ja beje Gjermania me Podolski dhe Gomez.

  Finalia eshte e Jona Forza Italia
  #finoallafineforzaJuventus

 2. #102
  ► ☆☆☆ ◄
  Antarsuar
  26-10-2005
  Vendndodhja
  Mmdhe
  Postime
  4,912
  Faleminderit
  47
  64 falenderime n 51 postime
  Italia e meritoi plotesisht kualifikimin.

  Loje e bukur,raste te panumerta qe nuk u shfrytezuan,nje Pilro fantastik dhe nje Buffon shpetimtar.Edhe Montolivo beri ndeshje te mire por me ate penalltine e dhjeu Nuk mund ta imagjinoj nje penallti te gjuajtur jashte,me mire ta presi.

  Ke qef te shohesh kete Itali,bravo dhe suksese me Gjermanine.

 3. #103
  ► ☆☆☆ ◄
  Antarsuar
  26-10-2005
  Vendndodhja
  Mmdhe
  Postime
  4,912
  Faleminderit
  47
  64 falenderime n 51 postime
  Tre fotot me te bukura :-)


 4. #104
  i/e regjistruar Maska e freeopen
  Antarsuar
  22-07-2011
  Postime
  1,523
  Faleminderit
  3
  50 falenderime n 45 postime
  Te luash 120 min kunder nje skuadre amatore dhe te mos shenosh dot .........
  MOS I NDY TEMAT no name

 5. #105
  MR. BEAN - Laden Maska e the admiral
  Antarsuar
  03-06-2009
  Vendndodhja
  European Union
  Postime
  6,947
  Faleminderit
  0
  13 falenderime n 13 postime
  fatkeqesisht nuk jam qejfli bastesh, se te 4 gjysemfinalistet i kam gjetur... portugali, gjermani, spanje e itali. hahaha
  Vasudhaiva Kutumbakam

 6. #106
  Shqiptar Maska e {A_N_G_E_L_69}
  Antarsuar
  11-03-2003
  Vendndodhja
  Switzerland
  Mosha
  32
  Postime
  3,862
  Faleminderit
  174
  110 falenderime n 95 postime
  Bravo Italia.Hera pare qe me eshte bere qefi per kualifikimin e Italise.Nje kualifikim mese i merituar.Italia beri nje loje te bukur dominante,por gaboi gjithmon ne finalizim.Bravo Pirlo,bravo Bofon.Tashi ne gjysem finale perball Gjermanise.Mendoj se shancet do te jene fifti fifti.
  Ti, Shqipri, M Jep Nder, M Jep Emrin Shqiptar

 7. #107
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  30-08-2006
  Vendndodhja
  askund
  Postime
  9,058
  Faleminderit
  68
  49 falenderime n 44 postime
  Me habiten italianet vertet respekte
  urime gjith tifozeve italian ne forum
  JO SEKS PARA MARTESE

 8. #108
  Shqiptar Maska e {A_N_G_E_L_69}
  Antarsuar
  11-03-2003
  Vendndodhja
  Switzerland
  Mosha
  32
  Postime
  3,862
  Faleminderit
  174
  110 falenderime n 95 postime
  Citim Postuar m par nga bianco_neri Lexo Postimin
  Kur mbrojtjen Italiane nuk e mposhten dot Rooney - Carrol - Gerrard, E si do ja beje Gjermania me Podolski dhe Gomez.

  Finalia eshte e Jona Forza Italia
  Kurjoz jam te di cfar do te thuash nese Gjermania fiton bindshem.

  Permbaju emocjoneve.Gjermania eshte shum her me lart se Anglia,mere qet shtruar.
  Ti, Shqipri, M Jep Nder, M Jep Emrin Shqiptar

 9. #109
  ► ☆☆☆ ◄
  Antarsuar
  26-10-2005
  Vendndodhja
  Mmdhe
  Postime
  4,912
  Faleminderit
  47
  64 falenderime n 51 postime 10. #110
  -_- Maska e jack_sparow
  Antarsuar
  10-02-2007
  Vendndodhja
  Out of Space
  Postime
  784
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Bravooo forca italia !!! luajten si grup, me zemer, i mbytem ter lojen, e meritojme kupen po lojtem keshtu.shpresoj te rikuperoen lojtaret per te enjte, dhe te shohim kush do jet me i forte gjermania apo italia.... !!!!!!!!

  FORZA AZZURRI !!!

 11. #111
  i/e regjistruar Maska e bianco_neri
  Antarsuar
  20-11-2010
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  416
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Citim Postuar m par nga {A_N_G_E_L_69} Lexo Postimin
  Kurjoz jam te di cfar do te thuash nese Gjermania fiton bindshem.

  Permbaju emocjoneve.Gjermania eshte shum her me lart se Anglia,mere qet shtruar.
  Ne qofte se fiton bindshem atehere do ti uroj per fitoren, por siq po shihet mbrojtjen nuk e kaluan sulmues si Rooney dhe Carrol e pasta mesfushore te medhenj si Gerrard qe shkaterron porten nga larg. Sbesoj se do guxoj Gjermanet qe nuk kane lojtare me me emer se ato Angleze.
  #finoallafineforzaJuventus

 12. #112
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  30-08-2006
  Vendndodhja
  askund
  Postime
  9,058
  Faleminderit
  68
  49 falenderime n 44 postime
  Citim Postuar m par nga bianco_neri Lexo Postimin
  Ne qofte se fiton bindshem atehere do ti uroj per fitoren, por siq po shihet mbrojtjen nuk e kaluan sulmues si Rooney dhe Carrol e pasta mesfushore te medhenj si Gerrard qe shkaterron porten nga larg. Sbesoj se do guxoj Gjermanet qe nuk kane lojtare me me emer se ato Angleze.
  mire se po i coj email jogi lowit mos dalin ne fushe fare
  sepse ti thu nuk guxokan hahahahahaa edhe kete e degjiova
  JO SEKS PARA MARTESE

 13. #113
  back to origin Maska e ☆Angie☆
  Antarsuar
  02-11-2007
  Vendndodhja
  Skyline
  Postime
  2,575
  Faleminderit
  4
  11 falenderime n 11 postime
  Citim Postuar m par nga bianco_neri Lexo Postimin
  Ne qofte se fiton bindshem atehere do ti uroj per fitoren, por siq po shihet mbrojtjen nuk e kaluan sulmues si Rooney dhe Carrol e pasta mesfushore te medhenj si Gerrard qe shkaterron porten nga larg. Sbesoj se do guxoj Gjermanet qe nuk kane lojtare me me emer se ato Angleze.
  Mos fol apriori. E pam te Hollanda se 'bjn lojtart me emr kur bjn individualistat 'i duhen nj skuadre emrat e mdhenj kur nuk luan si e till?! Gjermania ka team spirit, hm prit se po ta them gjermanisht teamgeist duket kaq bukur! dhe Gjermania ka qn skuadra q ka luajtur m mir deri tani dhe m kompaktia. Kshtu q m mir prit t enjten
  Elegance is an attitude.

 14. #114
  Shqiptar Maska e {A_N_G_E_L_69}
  Antarsuar
  11-03-2003
  Vendndodhja
  Switzerland
  Mosha
  32
  Postime
  3,862
  Faleminderit
  174
  110 falenderime n 95 postime
  Do e shofim se sa te afte jane Gomez , Podolski apo kushdo qofte nga lojtaret e Gjermanise.

  Me vjen keq qe nuk i vlersoni tamam sic duhet futbollistet e kombetares Gjermane.


  Ai runi dhe carrol te ishin aq te mire sa i bo ti,do e nxirnin nje gol


  Mos bo krahasime qe nuk kane piken e lidhjes.
  Ti, Shqipri, M Jep Nder, M Jep Emrin Shqiptar

 15. #115

  Antarsuar
  19-05-2007
  Postime
  8,528
  Faleminderit
  5
  57 falenderime n 46 postime
  Citim Postuar m par nga {A_N_G_E_L_69} Lexo Postimin
  Do e shofim se sa te afte jane Gomez , Podolski apo kushdo qofte nga lojtaret e Gjermanise.

  Me vjen keq qe nuk i vlersoni tamam sic duhet futbollistet e kombetares Gjermane.


  Ai runi dhe carrol te ishin aq te mire sa i bo ti,do e nxirnin nje gol


  Mos bo krahasime qe nuk kane piken e lidhjes.
  Po krahason Wayne Rooney me Podolskin dhe me Super Mario Luigi Gomez ? Po tallesh ?
  "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

 16. #116
  i/e regjistruar Maska e bianco_neri
  Antarsuar
  20-11-2010
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  416
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Citim Postuar m par nga goldian Lexo Postimin
  mire se po i coj email jogi lowit mos dalin ne fushe fare
  sepse ti thu nuk guxokan hahahahahaa edhe kete e degjiova
  Tallesh ti re. Ho i her. Ktu po diskutojm nuk po vendosim ndeshje
  #finoallafineforzaJuventus

 17. #117
  i/e regjistruar Maska e bianco_neri
  Antarsuar
  20-11-2010
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  416
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Citim Postuar m par nga {A_N_G_E_L_69} Lexo Postimin
  Do e shofim se sa te afte jane Gomez , Podolski apo kushdo qofte nga lojtaret e Gjermanise.

  Me vjen keq qe nuk i vlersoni tamam sic duhet futbollistet e kombetares Gjermane.


  Ai runi dhe carrol te ishin aq te mire sa i bo ti,do e nxirnin nje gol


  Mos bo krahasime qe nuk kane piken e lidhjes.
  Nuk po i nenvleftesoj por mendoj se Wayne Rooney - Caroll dhe Gerrard jane lojtare me te medhenj se Podolski dhe Mario Gomez
  #finoallafineforzaJuventus

 18. #118
  Shqiptar Maska e {A_N_G_E_L_69}
  Antarsuar
  11-03-2003
  Vendndodhja
  Switzerland
  Mosha
  32
  Postime
  3,862
  Faleminderit
  174
  110 falenderime n 95 postime
  Citim Postuar m par nga BlooD_VenoM Lexo Postimin
  Po krahason Wayne Rooney me Podolskin dhe me Super Mario Luigi Gomez ? Po tallesh ?
  Spo bej asnji krahasim.E them me bindje se Gjermania eshte shum her me larte se Anglia.

  NE 2010 Gjermania ja cau pjeshken 4 me 1 Anglise,qe ishte akoma me mire ne ate koh.
  Ti, Shqipri, M Jep Nder, M Jep Emrin Shqiptar

 19. #119
  i/e regjistruar Maska e bianco_neri
  Antarsuar
  20-11-2010
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  416
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Kur kam hy per here te pare ne kete forum me ka thene nje miku im mos u fut kurre se forum ma i ndyre ma i qelbur nuk ke me gjet. Secili don me lujt rolin e te zgjuarit e te superiorit.\]

  Une kam mendimin tim '' Kur nuk e mposhten Rooney dhe Carrol e Gerrard mbrojtjen, Nuk e di se si do ja bejne Podolski dhe Gomez''

  Ju pelqen apo jo ska nevoj me me shkrujt ktu emaile dhe turli pordhlliqesh se ky eshte mendimi im ne qofte se nuk ju pelqen shkoni dhe komentoni ne temen e Gjermanise
  #finoallafineforzaJuventus

 20. #120
  i/e regjistruar Maska e bianco_neri
  Antarsuar
  20-11-2010
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  416
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Citim Postuar m par nga {A_N_G_E_L_69} Lexo Postimin
  Spo bej asnji krahasim.E them me bindje se Gjermania eshte shum her me larte se Anglia.

  NE 2010 Gjermania ja cau pjeshken 4 me 1 Anglise,qe ishte akoma me mire ne ate koh.
  Ti mos dil prej teme. Po jap krahasimin te dy sulmeve kundra mbrojtjes se Italise.

  Meqe more shembull 2010. E di mire bujen e Gjermanise ate vit dhe fundin ne Gjysemfinale
  #finoallafineforzaJuventus

Faqja 6 prej 8 FillimFillim ... 45678 FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •