Close

Rezultati i Sondazhit: Cila skuadr mendoni se do t kualifikohet m tutje?

Votues
29. Nuk mund t votoni n kt sondazh
 • Spanja

  16 55.17%
 • Franca

  13 44.83%
Faqja 2 prej 3 FillimFillim 123 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 40 prej 50
 1. #21
  United States of Albania Maska e USA NR1
  Antarsuar
  18-01-2010
  Vendndodhja
  KU
  Mosha
  50
  Postime
  5,430
  mezi po e pres kete loje ,shpresoj qe Franca te fitoje

 2. #22
  Emathia Maska e MaDaBeR
  Antarsuar
  20-05-2003
  Vendndodhja
  N do vend ku ka jet
  Mosha
  36
  Postime
  5,314
  O msu Fabregas legeni tu mar penallti si balerin te Barcelona. Ptu legen lojtar. Mir qe u hodh vete po mori dhe Clichy me vete. Lojtare ordinera, patetik, kartona, balerina, si gra t'kqija.
  Pr inad t Djallit dhe Shqyptarvet, Zoti ka me mbajt Shqypnin m kamb me nder e me lumni

 3. #23
  Perjashtuar
  Antarsuar
  10-06-2012
  Postime
  199
  Ja futa 2 per Francen , po keta as deri ne gjysem te fushes nuk po i dalin

 4. #24
  Emathia Maska e MaDaBeR
  Antarsuar
  20-05-2003
  Vendndodhja
  N do vend ku ka jet
  Mosha
  36
  Postime
  5,314
  Nuk e di pse po luajne kaq te terheq kta Francezt. Qe kur pashe Malouda ne loje e pashe qe s'kane ndonje gje ne vije. Duhet te ishte Menez ne loje qe te bente rremuje ne mbrojtjen Spanjolle.

  Ky Casillas boni pritje spektakolare, mu ne trekendesh. Ja hoqi i gol Frances.
  Pr inad t Djallit dhe Shqyptarvet, Zoti ka me mbajt Shqypnin m kamb me nder e me lumni

 5. #25
  i/e regjistruar Maska e letaa
  Antarsuar
  25-04-2010
  Vendndodhja
  ketu afer, atje larg
  Postime
  1,268
  te dy shtetet i pelqeej, te fitoj me i miri
  Dita e harxhuar m kot sht ajo e kaluar pa qeshur.

 6. #26
  Perjashtuar
  Antarsuar
  10-06-2012
  Postime
  199
  Citim Postuar m par nga letaa Lexo Postimin
  te dy shtetet i pelqeej, te fitoj me i miri
  Si moj Teta Leta me i miri Po une qe kam vu baste per Francen , aaaaaaaaaaaaa ?

 7. #27
  i/e regjistruar Maska e letaa
  Antarsuar
  25-04-2010
  Vendndodhja
  ketu afer, atje larg
  Postime
  1,268
  Citim Postuar m par nga Blizoo Lexo Postimin
  Si moj Teta Leta me i miri Po une qe kam vu baste per Francen , aaaaaaaaaaaaa ?
  hehe po sdii te dy shetet me pelqejn epo mir ishalla fiton Franca, do jap gol Benzema
  Dita e harxhuar m kot sht ajo e kaluar pa qeshur.

 8. #28
  Perjashtuar
  Antarsuar
  10-06-2012
  Postime
  199
  Citim Postuar m par nga letaa Lexo Postimin
  hehe po sdii te dy shetet me pelqejn epo mir ishalla fiton Franca, do jap gol Benzema
  Perseri jam i humbur Te jap vetem gol Benzema eshte rezultati = 1:1

 9. #29
  i/e regjistruar Maska e letaa
  Antarsuar
  25-04-2010
  Vendndodhja
  ketu afer, atje larg
  Postime
  1,268
  Citim Postuar m par nga Blizoo Lexo Postimin
  Perseri jam i humbur Te jap vetem gol Benzema eshte rezultati = 1:1
  ehh epo mir po edhe 2 gola tjer
  p.s Spanja esht skuader e fort
  Dita e harxhuar m kot sht ajo e kaluar pa qeshur.

 10. #30
  Perjashtuar
  Antarsuar
  10-06-2012
  Postime
  199
  Citim Postuar m par nga letaa Lexo Postimin
  ehh epo mir po edhe 2 gola tjer
  p.s Spanja esht skuader e fort
  Thuaj 3 qe te siguroj moj Leta , se nese behet 2-1 atehere deri sa te mbaron ndeshja , dy here me plase zemra nga frika

 11. #31
  i/e regjistruar Maska e freeopen
  Antarsuar
  22-07-2011
  Postime
  1,516
  Mbrojtja e Frances ne krahun e majte qesharake deri ne momentin e golit.
  MOS I NDY TEMAT no name

 12. #32
  i/e regjistruar Maska e letaa
  Antarsuar
  25-04-2010
  Vendndodhja
  ketu afer, atje larg
  Postime
  1,268
  eh fitooj Spanja urimee

  p.s Blizoo me vjen keq heren tjeter mendohu mir kush fiton
  Dita e harxhuar m kot sht ajo e kaluar pa qeshur.

 13. #33
  Emathia Maska e MaDaBeR
  Antarsuar
  20-05-2003
  Vendndodhja
  N do vend ku ka jet
  Mosha
  36
  Postime
  5,314
  Kisha qejf te fitonte Franca, ose te pakten te mbante nje barazim ne 90 minuta por Spanja e meritoi totalisht fitoren. Blank me zhgenjeu shume osnte me strategjine e tij. Kishte mundesi per me shume per sa kohe Spanja ishte vetem me Fabregas si sulmues.
  Pr inad t Djallit dhe Shqyptarvet, Zoti ka me mbajt Shqypnin m kamb me nder e me lumni

 14. #34
  Ragnald
  Antarsuar
  18-06-2006
  Vendndodhja
  london
  Postime
  4,442
  Sa loje e shpifme e frances.
  Loje e shpifme ne pergjithesi.

 15. #35
  Lab 100% Maska e Station
  Antarsuar
  26-02-2010
  Vendndodhja
  Shqipri
  Postime
  6,624
  Me k po lozte Spanja se Franc nuk kishte fare n fush??

 16. #36
  i/e regjistruar Maska e freeopen
  Antarsuar
  22-07-2011
  Postime
  1,516
  Citim Postuar m par nga MaDaBeR Lexo Postimin
  Blank me zhgenjeu shume osnte me strategjine e tij. Kishte mundesi per me shume.
  Mund te thuash se Blank gabimet e tij i nisi qe ne ndeshjen me Suedine ku futi titullar Mexes qe e kishte nje te verdhe,duke ditur se me pas do luante kunder Italise ose Spanjes dhe pikerisht Mexes morri karton te verdhe si ''idiot''. Ne ndeshjen e sotme per 90 min nuk arriti te kuptonte qe krahu i majte i mbrojtjes nuk funksiononte dhe Malouda duhej nderruar qe ne pjesen e pare.
  Lojtaret franceze pa piken e sedres me keq se ruset,me perjashtim te Benzema e Ribery.
  MOS I NDY TEMAT no name

 17. #37
  Emathia Maska e MaDaBeR
  Antarsuar
  20-05-2003
  Vendndodhja
  N do vend ku ka jet
  Mosha
  36
  Postime
  5,314
  Citim Postuar m par nga freeopen Lexo Postimin
  Mund te thuash se Blank gabimet e tij i nisi qe ne ndeshjen me Suedine ku futi titullar Mexes qe e kishte nje te verdhe,duke ditur se me pas do luante kunder Italise ose Spanjes dhe pikerisht Mexes morri karton te verdhe si ''idiot''. Ne ndeshjen e sotme per 90 min nuk arriti te kuptonte qe krahu i majte i mbrojtjes nuk funksiononte dhe Malouda duhej nderruar qe ne pjesen e pare.
  Lojtaret franceze pa piken e sedres me keq se ruset,me perjashtim te Benzema e Ribery.
  Megjithate nuk eshte se justifikoi ndonje gje Spanja me lojen e vet. Te ngathet, pa shume ide dhe vetem pasime horizontale sfilitese per syrin e nje shikuesi te futbollit. Pa vertikalizime, dhe nje ndeshje me 3 raste e gjysme gjithsej. Mir kjo, po s'kishte as strategji taktike te pakten. Ishte si te them loje lagjesh.
  Pr inad t Djallit dhe Shqyptarvet, Zoti ka me mbajt Shqypnin m kamb me nder e me lumni

 18. #38
  B@NeS@XhIe Maska e B@Ne
  Antarsuar
  04-01-2010
  Vendndodhja
  .............
  Postime
  4,338
  Citim Postuar m par nga MaDaBeR Lexo Postimin
  Megjithate nuk eshte se justifikoi ndonje gje Spanja me lojen e vet. Te ngathet, pa shume ide dhe vetem pasime horizontale sfilitese per syrin e nje shikuesi te futbollit. Pa vertikalizime, dhe nje ndeshje me 3 raste e gjysme gjithsej. Mir kjo, po s'kishte as strategji taktike te pakten. Ishte si te them loje lagjesh.
  Ekzakt......

 19. #39
  i/e regjistruar Maska e roni_s
  Antarsuar
  29-07-2006
  Postime
  636
  spanja do t'ju bej sex te gjitha skuadrave...

 20. #40
  i/e regjistruar Maska e roni_s
  Antarsuar
  29-07-2006
  Postime
  636
  Citim Postuar m par nga RaPSouL Lexo Postimin
  Ksaj radhe mendoj q puna e Blanc do t shprblehet me eliminimin e Spanjs, nuk sht ajo Spanj q bind si n 2008 apo 2010, loja ka rrn shum dhe formacioni pa sulmues klasik ta shpif. Spanja pati vshtirsi me Kroacin dhe Italin dhe besoj se do t ket ende m shum me Francn q duket nj skuadr m e kompletuar kt sezon.

  #edhe gjermanine ka me ta pallu spanja...(me vjen keq qe ske qen as peraferisht i sakte ne prognoze #kot shqip#)

Faqja 2 prej 3 FillimFillim 123 FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •