Close

Rezultati i Sondazhit: Cila skuadr mendoni se do t kualifikohet m tutje?

Votues
29. Nuk mund t votoni n kt sondazh
 • Spanja

  16 55.17%
 • Franca

  13 44.83%
Faqja 0 prej 3 FillimFillim 12 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 50
 1. #-19
  Evidenca Maska e RaPSouL
  Antarsuar
  09-03-2006
  Vendndodhja
  Gjermani
  Postime
  17,465

  Spanja kualifikohet n gjysmfinale

  erekfinalja e tret v prball dy skuadra t forta si Spanja dhe Franca, cila mendoni se kalon m tutje?

  Sui generis

 2. #-18
  ► ☆☆☆ ◄
  Antarsuar
  26-10-2005
  Vendndodhja
  Mmdhe
  Postime
  4,834
  Ndeshje e veshtire.

  Ishalla kalon Franca

 3. #-17
  Alessandro Del Piero Maska e Juventus
  Antarsuar
  11-09-2005
  Vendndodhja
  Aty ku Shqiptaret po vuajne.
  Mosha
  35
  Postime
  1,500
  Spanja dhe Gjermania ne finale.
  Team: That team in Italy with 29 titles. Or was it 30?

 4. #-16
  Emathia Maska e MaDaBeR
  Antarsuar
  20-05-2003
  Vendndodhja
  N do vend ku ka jet
  Mosha
  36
  Postime
  5,314
  Votova per Francen se Spanja na e ka shpif at futbollin pa sulmus. Spanja eshte e mire deri ne 16, pastaj aty i humbet filli dhe nuk e kupton me c'duhet te beje. Kjo Spanje eshte shume larg asaj Spanjes se 2008 dhe 2010 qe argetonte me loje edhe me gola. Plus qe nuk e duroj dot ate busqetllen, lojtar ordiner.
  Pr inad t Djallit dhe Shqyptarvet, Zoti ka me mbajt Shqypnin m kamb me nder e me lumni

 5. #-15
  ► ☆☆☆ ◄
  Antarsuar
  26-10-2005
  Vendndodhja
  Mmdhe
  Postime
  4,834
  Kjo Spanje eshte shume larg asaj Spanjes se 2008 dhe 2010 qe argetonte me loje edhe me gola.
  Me loje argetonte por jo me gola.

  Ka fituar 95 % te ndeshjeve me rezultat 1-0 boterorin e fundit dhe u pallua nga Zvicra 1-3 ne grup

  Edhe argetimi tika-taka sic quhet eshte bere shume i merzitshem saqe loja e tyre eshte shume e lexueshme.

 6. #-14
  =ஜ۩۞۩ஜ= Maska e toni007
  Antarsuar
  02-03-2009
  Vendndodhja
  Ne vendin e Shqiponjave
  Mosha
  38
  Postime
  3,266
  Edhe se nuk jan tifoze me Spanjen, por thjesht objektive.. them nje 3-1 per Spanjen..
  Mendjemadhesia eshte KRENARIA e njerezve te dobet!

 7. #-13
  Evidenca Maska e RaPSouL
  Antarsuar
  09-03-2006
  Vendndodhja
  Gjermani
  Postime
  17,465
  Ksaj radhe mendoj q puna e Blanc do t shprblehet me eliminimin e Spanjs, nuk sht ajo Spanj q bind si n 2008 apo 2010, loja ka rrn shum dhe formacioni pa sulmues klasik ta shpif. Spanja pati vshtirsi me Kroacin dhe Italin dhe besoj se do t ket ende m shum me Francn q duket nj skuadr m e kompletuar kt sezon.
  Sui generis

 8. #-12
  ◄█ Lionel Messi █► Maska e AIRON^BOY
  Antarsuar
  13-12-2002
  Vendndodhja
  ♥ Camp Nou ♥
  Mosha
  39
  Postime
  2,012
  francezet jane gjela pa pupla, ndersa spanjollet jane dema te terbuar..... Dem rrace. Spanjen e shof si favorite per te fituar europianin.
  ◄█ Barcelona e MADHE █►

 9. #-11
  Dieli Maska e [HD]
  Antarsuar
  12-11-2011
  Vendndodhja
  Suisse
  Mosha
  40
  Postime
  464
  Franca mendoj se ka per te kaluar ne gjysem finale,dhe e shikoj si finaliste perball Gjermanise.
  Mos harro ti lutesh Zotit do mbrmje.

 10. #-10
  i/e regjistruar Maska e EXODUS
  Antarsuar
  15-06-2003
  Vendndodhja
  Intravenous..
  Postime
  1,668
  Eshte padyshim jo Franca legjende e '98, '00 me elemente si Zidane, Henry, Vieira, Lizarazu, Thuram, Leboeuf, Deschamps, apo edhe ajo e finalistes te pafate te '06, mgjth me bindjen e krijuar se Franca eshte tashme pjese e elites se futbollit europian dhe ne perballje vigansh si ajo ndaj spanjolleve motivacioni do te jete mese i mjaftueshem per Les Bleus. Mbase erekfinalja m intriguese e ketij europiani!

 11. #-9
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  22-01-2011
  Postime
  2,425
  francezet si gjithmone dine ti blene ndeshjet kur kane perballe vende te varfera
  ne evrope politika po perzihet shume me sportin
  ata kaqolet e frances kishin bere sherr ne dhomat e zhveshjes me njeri-tjetrin pas ndeshjes me suedine

 12. #-8
  Ndeshje e cuditshme kjo dhe interesante. Varet nese Spanja do ta zhbllokoj rezultatin brenda 60 min, nese jo ka per ta patur te veshtire te kaloje ne gjysemfinale.

 13. #-7
  Shaqiri #11 Maska e The.ReaL
  Antarsuar
  01-06-2006
  Vendndodhja
  Corleone....
  Postime
  2,707
  Edhe ne 2006 Spanja ishte shum larte ndaj Frances por humbi 3-1 , ne ate kohe shkelqente Zidane tani ta shohim kush do te shkelqej Ribery apo Ben Arfa
  SPECIAL ONE

  RAUL # 7

 14. #-6
  MR. BEAN - Laden Maska e the admiral
  Antarsuar
  03-06-2009
  Vendndodhja
  European Union
  Postime
  6,882
  Citim Postuar m par nga Ziti Lexo Postimin
  francezet si gjithmone dine ti blene ndeshjet kur kane perballe vende te varfera
  ne evrope politika po perzihet shume me sportin
  hahahahaah cfare marrezie...
  kush do shese ndjeshjen? xavi apo iniesta? jo per gje por kane nevoje per para keto fukarate.
  hahahah

  spanja eshte ekipi me i shtrenjte i kampionatit europian.
  Vasudhaiva Kutumbakam

 15. #-5
  . Maska e illyrian rex
  Antarsuar
  11-10-2009
  Vendndodhja
  ne fronin tim
  Postime
  4,491
  Spanja nuk ka fituar kurre nje ndeshje zyrtare kunder Frances. Ka mundesi qe sonte ta permiresoj kete bilanc negativ. Ta shohim.

 16. #-4
  Dieli Maska e [HD]
  Antarsuar
  12-11-2011
  Vendndodhja
  Suisse
  Mosha
  40
  Postime
  464
  Mos harro ti lutesh Zotit do mbrmje.

 17. #-3
  I qete Maska e BEHARI
  Antarsuar
  28-12-2005
  Vendndodhja
  ME MENDJE DHE ZEMER NE SHKODER!!
  Postime
  2,121
  votova per Francen dhe uroj qe te fitoj,spanja ka futboll te forte dhe te bukur por do deshiroja qe kesaj here te humbisnin!

 18. #-2
  i/e regjistruar Maska e roni_s
  Antarsuar
  29-07-2006
  Postime
  636
  xhelat do ikin ke shpija sonte

 19. #-1
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  30-08-2006
  Vendndodhja
  askund
  Postime
  9,009
  do doja francen por pas turpit qe dhuroi ne ndeshjen me suedine
  MBAJENI MEND PAS CA VITESH KUR TI DAL TYMI
  du qe te zhvirgjerohen sonte
  JO SEKS PARA MARTESE

 20. #0
  Mund te kemi vazhdime,ani pse Spanjollet jane te mire shume,por edhe Francezet nuk do dorezohen lehte,them se me gjase do dale barazim ose fiton Spanja 1-0!
  Kjo goje nuk eshte per keta veshe

Faqja 0 prej 3 FillimFillim 12 FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •